Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny Belarusów

429 odpowiedzi na ten temat

#61 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 09 marzec 2011 - 18:55

Ceny Belarusów W momencie kiedy kupowaliśmy ciągnik między Klukowem a Parczewem było 4.5 tys różnicy więc to na prawde znacząca różnica była, może i teraz sie coś zmieniło, sam nie wiem
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny Belarusów Dzisiaj, 19:34
  •  

#62 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:57

Ceny Belarusów z ełka szuka go w innym miejscu niż tam gdzie zawsze kupował bo tam nie mają w sobotę mam się odezwać

#63 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 09 marzec 2011 - 19:07

Ceny Belarusów Z Ełku :D @RycerzuNocy

#64 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 09 marzec 2011 - 19:08

Ceny Belarusów Indiana modem powinieneś zostać xP
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#65 Share banan3

banan3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 19:29

Ceny Belarusów witam.Dwa miesiące temu zamówiłem Belarusa do tej pory go nie otrzymałem diler twierdzi że jest problem z dostawą z Białorusi czy ktoś słyszał coś na ten temat.

#66 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 19:35

Ceny Belarusów @yahooo777 zboczenie zawodowe :D wybaczcie...zwłaszcza, że Ełk moje miasto ;)

#67 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 19:36

Ceny Belarusów no mówił że na początku marca łukaszenka ma wznowić dostawy zeby tylko litwa i łotwa nie wprowadziły zakazu pierwszej rejestracji z euro1 bo faktycznie tanie traktorki się skończą i bedziemy tylko jeżdzić ciągnikami made in china

banan3 gdzie zamawiałeś

Edytowany przez bryl36, 09 marzec 2011 - 19:46.

#68 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 19:47

Ceny Belarusów Nie będzie Euro I, będą Euro II ;) które też są konkurencyjne.

#69 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 19:54

Ceny Belarusów Oj nic sie nie zmieni, nie ma co przeżywać, w 2008 to samo miało być i dalej rejestrują Euro 0;]

#70 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 20:14

Ceny Belarusów co nam po euro 12345 jak niedługo nie bedzie co spalać http://www.e-petrol.pl/ a i oranżada pewnie zdrożeje ale nie miałbym serca do nowego wlać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 16:17

Ceny Belarusów

witam.Dwa miesiące temu zamówiłem Belarusa do tej pory go nie otrzymałem diler twierdzi że jest problem z dostawą z Białorusi czy ktoś słyszał coś na ten temat.

dzwoniłem do 5 jak nie więcej i wszyscy mówią ze niema

#72 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 16:33

Ceny Belarusów Czy ktoś wie gdzie można dostać takiego Belarusa bez kabiny- Mój odnośnik ?

Z tego co wiem są w "Birawicie". Widzieliście u innych sprzedawców?

#73 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 18:14

Ceny Belarusów Ty indiana być dziwny, Ty kupić belarusa z kabiną i odkręcić od niego kabine i założyć rame i mieć taką wersje, czy Ty indiana mnie zrozumieć? xP
A tak poważnie to nigdzie a nigdzie, nawet na allegro przez te pare lat nie widziałem ani jednego takiego

Edytowany przez yahooo777, 10 marzec 2011 - 18:15.

#74 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 18:20

Ceny Belarusów @yahooo777 nie, ja nie być dziwny, ino gringo nie rozumie ;) Indiana chcieć się dowiedzieć gdzie jeszcze w Polska sprzedają boilidy Łukaszenki w wersji cabrio ;)

Tak, ściągnąć kabinę, zarzucić siodło na skrzynię, uzda, wodze i... Ad rem Panowie ;)

Edytowany przez Indiana, 10 marzec 2011 - 18:22.

#75 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 18:27

Ceny Belarusów My sie bdb zrozumieć;) Ale powiem Ci, że to niezły magnez na cipki :lol: w ładowaczu myśle, że by sie sprawdził

#76 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 18:49

Ceny Belarusów @yahooo777 magnez na... yyy ja żelaza bym się bał ;)

Do tura, do prac zielonkarskich, do wycinaka, do obory.

#77 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 10 marzec 2011 - 23:38

Ceny Belarusów Ty lepiej ode mnie ursusa kup, rame już Ci dorobie, a nie sorry-mam ochronną!!!:lol:

#78 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 11 marzec 2011 - 09:16

Ceny Belarusów

Czy ktoś wie gdzie można dostać takiego Belarusa bez kabiny- Mój odnośnik ?

Z tego co wiem są w "Birawicie". Widzieliście u innych sprzedawców?

Tu jest cos podobnego:
http://moto.allegro....1500663244.html
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#79 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 626 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 14:12

Ceny Belarusów Ja za swojego Belarusa 820 w lutym 2010r. zapłaciłem 65tys. Jak bym chciał go kupic bez tej śmiesznej rocznej gwarancji to bym zapłacił tylko 58 tys. Ale baliśmy się że coś padnie i wzięliśmy w końcu z gwarką. W ramach tej gwarancji wybuliłem też sporo kapusty na przegląd i zmianę oleju, które to sam zrobiłbym za pół ceny. Minął rok i gwarancja minęła. Jak popsuł się w grudniu termostat i zadzwoniłem do nich to mi powiedzieli że do takich pierdół nie przyjeżdżają (100km). Powiedzieli że gwarancja dotyczy silnika i skrzyni biegów. Dodam że kupowałem go w Opocznie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 11 marzec 2011 - 14:18