Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny Belarusów

429 odpowiedzi na ten temat

#41 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 08 marzec 2011 - 17:37

Ceny Belarusów 0604-755-584, 0606-881-196 tutaj znajdziesz najlepszą wg mnie oferte, zadzwoń i sam sie najlepiej dowiedz jeżeli to Cie interesuje.
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny Belarusów Dzisiaj, 11:59
  •  

#42 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 17:40

Ceny Belarusów dzwoniłem tam ale jeszcze go niema na placu i nie wiadomo jaka cena

#43 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 08 marzec 2011 - 17:46

Ceny Belarusów Jutro do lublina jade więc będe mógł w Parczewie sie zatrzymać i dowiedzieć sie o ceny
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#44 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 08 marzec 2011 - 17:56

Ceny Belarusów chciałbym dowiedziec sie cos wiecej o sprowadzeniu takiego belarusa wszystkie info mile widziane

#45 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 11:12

Ceny Belarusów Wydaje mi sie, że już chyba wszystko zostało powiedziane na forum, wystarczy przeczytać

#46 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 marzec 2011 - 12:37

Ceny Belarusów nie bardzo konkretnie chcia;bym dowiedziec jakie sa ceny za granica wiecej szczegołow moze ktos se sprowadzal ?

#47 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 09 marzec 2011 - 17:19

Ceny Belarusów A może mi ktos powiedziec czym sie różni silnik euro 0 I II CZY III jak takie wystepuja w mtz

#48 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 09 marzec 2011 - 17:38

Ceny Belarusów I, II, III itd.. to normy emisji spalin...silnik z każdą kolejną normą ma mniejszą emisję spalin od poprzednika, tzn. ma mniejszą zawartość szkodliwych związków w spalinach.

Edytowany przez Indiana, 09 marzec 2011 - 17:42.

#49 Share ZUCH1234

ZUCH1234

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 700 postów
  • Zainteresowania:Świętokrzyskie

Napisany 09 marzec 2011 - 17:49

Ceny Belarusów Ok to rozumie ale czym sie te silniki różnią jakief filtry na tumikach czy co ?

#50 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:04

Ceny Belarusów yahooo777 dowiadywałeś się może o ceny w parczewie

Eduardo jak masz za dużo kasy to znalazłem coś takiego http://allegro.pl/mt...1454555560.html w dzisiejszych czasach za informacje się płaci więc ktoś za kase wytłumaczy Tobie że jednej sztuki nie opłaca się sprowadzać Nam nie wierzysz bo za darmo to tłumaczymy a tak zapłacisz i wtedy zrozumiesz

ZUCH1234 wtryskiwacze i pompy mają inne

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:12

Ceny Belarusów Na stanie 820 na stożku tylko jest, cena 64 tys, ma być nowy transport ale ceny jeszcze nie znają. Kolo sie chwalił, że sprzedaż wzrosła to i pewnie cene podbiją ale na jaką, to nie wiem

#52 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:21

Ceny Belarusów opis że na krzyżakach zdjęcie też się zgadza tylko cena jak dla stożkowego http://otomoto.pl/mt...3-T1232384.html co o tym myslicie?

#53 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 marzec 2011 - 18:28

Ceny Belarusów To jest cena netto.

#54 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:37

Ceny Belarusów yahooo777 wiesz mi liczyli 952 na krzyżakach zwykłego w listopadzie za 66 tys w tym czasie w klukowie na allegro był za 68 -69 tys tylko ze sprowadzają na zamówienie i zadatek trzeba i to mnie trochę zniechęca bo niewiadomo w jakim stanie przyjedzie i musisz brać ąle faktycznie byłó najtaniej w parczewie

na allegro i ogólnie w sklepach internetowych trzeba podawać brutto chyba że obydwie ceny razem się podaje a netto nie wolno .

#55 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:42

Ceny Belarusów Hm dziwne. Skoro tak to na prawde korzystnie

#56 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:46

Ceny Belarusów ja już nie wiem możne przeznaczę 80tyś na budowę obory :(

#57 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 marzec 2011 - 18:47

Ceny Belarusów

na allegro i ogólnie w sklepach internetowych trzeba podawać brutto chyba że obydwie ceny razem się podaje a netto nie wolno .

No to kolego się mylisz, pisze jak na byku że to cena netto.

#58 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:47

Ceny Belarusów tylko że to wbrew prawu jak tak to brutto powinien podać jeszcze

Edytowany przez bryl36, 09 marzec 2011 - 18:51.

#59 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 marzec 2011 - 18:52

Ceny Belarusów Podaj mi w kodeksie prawnym gdzie jest napisane ze trzeba pisać cenę brutto. Na otomoto odkąd pamiętam zawsze była cena netto albo brutto. Kazda strona ma swój regulamin.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:53

Ceny Belarusów RycerzNocy a ten facet z ełku sprowadza już czy nie?

zenekc330 http://www.rp.pl/artykul/58996.html poczytaj jest tam fragment Dlaczego nie wolno podawać ceny netto? Sprawę tę regulują art.3 ust.1 pkt 1 i art. 12 ust. 2 ustawy o cenach (DzU z 2001 r. nr 97, poz. 1050 ze zm.). Przewidują one, że w miejscach sprzedaży detalicznej lub świadczenia usług trzeba uwidocznić ceny towarów lub usług w sposób zapewniający prostą i niebudzącą wątpliwości informację o ich wysokości. Przez cenę przepisy rozumieją wartość wraz z VAT oraz akcyzą (jeśli oczywiście taki towar lub usługa są nią objęte). To istotne, bo stawki VAT wynoszą nawet 22 proc., dlatego też ich nieuwzględnienie w cenie powoduje, że towar wydaje się znacznie tańszy (i przez to atrakcyjniejszy) niż produkt konkurencji. Tymczasem wysokość ceny, jaką trzeba zapłacić, ma nadal bardzo duże znaczenie dla potencjalnych nabywców.

Co istotne, zasady podawania cen odnoszą się również do reklam dotyczących sprzedaży detalicznej w czasopismach, prospektach, katalogach, na plakatach, afiszach lub w telewizji, a także w handlu elektronicznym, na specjalnie zorganizowanych pokazach, prezentacjach, jak również w inny sposób. Tak wynika z rozporządzenia w sprawie szczegółowych zasad uwidaczniania cen towarów i usług oraz sposobu oznaczania ceną towarów przeznaczonych do sprzedaży (DzU z 2002 r. nr 99, poz. 894 ze zm.). Zły sposób podania ceny może również być uznany za stosowanie nieuczciwej i wprowadzającej w błąd reklamy. Kierując się bowiem nierzetelnymi informacjami zawartymi w ogłoszeniu, klient może się zdecydować na wybór określonego towaru, a co za tym idzie - daje zarobek określonej firmie. Dlatego taka reklama to naruszenie zasad uczciwej konkurencji.

Edytowany przez bryl36, 09 marzec 2011 - 19:02.

Dodaj odpowiedź