Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny Belarusów

429 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Superman

Superman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:44

Ceny Belarusów Jesli bedziesz bral belarusa z silnikiem Euro I to go w Polsce nie zarejestrujesz ale handlaze rejestruja go jako nowy na slowacji czy gdzies tam indziej i potem go rejestrujesz u sibie i nie ma zadnego problemu, kazdy przepis da sie obejsc. A ta cena 75 to jest z jakim wyposarzeniem ( krzyzaki, bosch ) ?? Ja rok temu bralem belarusa 952 na krzyzakach bosch i skrzynia synchro i zaplacilem 74 tys z transportem a jak sie rozgladalem to w sasiednim miescie byl za 80 a na allegro byly drozsze niz 74 ( teraz juz nie pamietam ile ). A dalo by rade sprowadzic belarusa z minksa ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny Belarusów Dzisiaj, 13:25
  •  

#22 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 07 marzec 2011 - 21:46

Ceny Belarusów Jeżeli zarejestrujesz firme importową to oczywiście że tak, ale na jedną sztuke Ci sie to nie opłaci.
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#23 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:49

Ceny Belarusów

Jesli bedziesz bral belarusa z silnikiem Euro I to go w Polsce nie zarejestrujesz ale handlaze rejestruja go jako nowy na slowacji czy gdzies tam indziej i potem go rejestrujesz u sibie i nie ma zadnego problemu, kazdy przepis da sie obejsc. A ta cena 75 to jest z jakim wyposarzeniem ( krzyzaki, bosch ) ?? Ja rok temu bralem belarusa 952 na krzyzakach bosch i skrzynia synchro i zaplacilem 74 tys z transportem a jak sie rozgladalem to w sasiednim miescie byl za 80 a na allegro byly drozsze niz 74 ( teraz juz nie pamietam ile ). A dalo by rade sprowadzic belarusa z minksa ?

można rejestrować do października Euro 1 gdzieś to czytałem. Firma która sprowadza nie rejestruje ich gdzieś tam tylko mają normalną homologacje nie są rejetrowane. Fakt są takie triki ale na Litwie rejestrują!
Mój Wladimirec podbija świat

#24 Share Superman

Superman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:50

Ceny Belarusów tez tak myslalem. jak gadalem z takim jednym co jezdzi za granice i sie orietuje cenami to mówi ze te handlarzyki zarabiaja na jednym belarusie 10tys :rolleyes: a jak ich srzeda 10 to skubance maja 100tys na czysto

#25 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 07 marzec 2011 - 21:52

Ceny Belarusów Nooo to ten z radzymina mówił coś o ósemce czyli nie oszukał za bardzo;]

Ale tak jak Czesio wspomniał, dla importera bardziej opłaca sie jechać na Litwe po te belarusy niż do Mińska;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#26 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:54

Ceny Belarusów Tak ale to tak jak pronar czy Grand oni maja prosto z fabryki je i załatwiaja polską homologację. I jest wtedy normalnie pierwsza rejetracja i w kraju i w ogóle w żywocie traktoru

#27 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:56

Ceny Belarusów Db, tylko różnica w cenie robi swoje. Kupujesz ciągnik po to żeby nim pracować a nie po to, by gapić sie mu w dowód. Chociaż wszystko to ma swoje za i przeciw.

#28 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 marzec 2011 - 22:00

Ceny Belarusów tylko nie wiem ile w dowodzie rejestracyjnym mają wbite te z litwy w polu mówiącym o DMC przyczep które można ciągnąć.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#29 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 07 marzec 2011 - 22:02

Ceny Belarusów

Ale tak jak Czesio wspomniał, dla importera bardziej opłaca sie jechać na Litwe po te belarusy niż do Mińska;]

A czy czasem nie da się ściągać z mińska? Wiadomo jak Białoruś jest nastawiona do Polski. Słyszałem że sprowadzają przez Litwę a koszt ciągnika to ok 20tys mniej niż w Polsce więc handlarze zarabiają na nich jeszcze więcej :P
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#30 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 22:03

Ceny Belarusów Hm, ograniczenie jakieś jest?

Ale sprowadzając przez LItwe warunki są korzystniejsze niż kupując go bezpośrednio z Mińska, prawa pośrednika;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 22:08

Ceny Belarusów

A czy czasem nie da się ściągać z mińska? Wiadomo jak Białoruś jest nastawiona do Polski. Słyszałem że sprowadzają przez Litwę a koszt ciągnika to ok 20tys mniej niż w Polsce więc handlarze zarabiają na nich jeszcze więcej :P

Ściągac z rasiji sie nie da zbyt niekt nie ściaga bo wiadomo jakie tam są stosunki z białorusią lepiej

#32 Share rysiardo

rysiardo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 14:14

Ceny Belarusów Zainteresowanych kupnem Belarusów Euro 1, Euro 2 czeka niedługo niemiła niespodzianka, jeżeli będą za długo zwlekać z zakupem.

#33 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 14:19

Ceny Belarusów Ja bym sie tego w ogóle nie obawiał;]

#34 Share rysiardo

rysiardo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 14:41

Ceny Belarusów A czego masz się obawiać, przecież juz masz swojego Belarusa.

Edytowany przez rysiardo, 08 marzec 2011 - 19:07.

#35 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 14:53

Ceny Belarusów Oczywiście, że mam, chodzi tylko o to, że tak czy siak da sie zarejestrować te ciągniki. W 2007 mieli zabronić już rejestracji silników z emisją Euro 0, później już z Euro 1 a jakoś dalej kupuje sie takie ciągniki, rejestruje i użytkuje;]

#36 Share rysiardo

rysiardo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 14:55

Ceny Belarusów Nic nie trwa wiecznie, a czas apokalipsy nadchodzi.

#37 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 08 marzec 2011 - 15:02

Ceny Belarusów A co Majowie mają wspólnego z Belarusem Łukaszenki? ;)

#38 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 16:30

Ceny Belarusów

Zainteresowanych kupnem Belarusów Euro 1, Euro 2 czeka niedługo niemiła niespodzianka, jeżeli będą za długo zwlekać z zakupem.

ale o co chodzi

#39 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 16:49

Ceny Belarusów Chodzi o to, że nie da sie ich zarejestrować podobno, mają stare normy emisji spalin, a chodzi tak naprawde o Euro 0 i jc to o Euro I, ojjjro dwa powinno dać sie normalnie zarejestrować, z resztą-powiedzmy, że handlarz ma dziesięć sztuk z silnikiem euro zero i wchodzi owy przepis-on rejestruje je na siebie i Ty odkupujesz od niego ciągnik, piszecie umowe kupna sprzedaży, jest to umowa wiążąca nie z osobą fizyczną a z firmą-idziesz z fakturą do wydziału komunikacji, rejestrujesz ciągnik i jesteś w dowodzie teoretycznie pierwszym właścicielem;]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 08 marzec 2011 - 17:02