Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny Belarusów

429 odpowiedzi na ten temat

#301 Share PeriplPl

PeriplPl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 18:21

Ceny Belarusów Zetora Proxima 80 jak nie ma na placu to za 4-6 tygodni będzie... wiem bo sam nad takim myślę...
cena jakieś po upustach 115 tys. na 34" i z rewersem (12x12)...

Belarus cena kosmiczna a technologia przestarzała...części drożeją również (ale jak wszystko)

ceny serwisów gwarancyjnych obu firm porównywalne aaa każda maszyna się psuje aaa w Zetor-ze możesz wykupić gwarancje na dodatkowe 2 lata - jakieś 3,5 tys. zł

nie ma to jak Ursus C-360 :lol: hihi
Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny Belarusów Dzisiaj, 13:21
  •  

#302 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 24 listopad 2011 - 19:06

Ceny Belarusów ale zetory proxima to znowu nie taka nowa technologia to stara konstrukcja w ładnym opakowaniu

#303 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 25 listopad 2011 - 00:02

Ceny Belarusów Przynajmniej rewers ma :P
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#304 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 07:58

Ceny Belarusów w proximie 85 bo 8441 to opcja była i mechaniczny to taki miód nie jest bo sprzęgła używać trzeba a 3 lata temu jak w 8441 wałek chciałem na 1000 i rewers to za dopłatom i tylko jedna opcja to na case jx 90 się przymierzałem jakieś 116 kosztował +pneumatyka ale cena poszła a i zalet to samych też nie maja i tak kilka marek prześwietliłem nie wspomnę o składakach to tak myślę że jak belarus ceny winduje to konkurencja się cieszy sprzedaż spadnie to pójdą po rozum przed rokiem za 952 78 tys dałem to dziś gdybym 100 miał wyłożyć pewnie bym nie kupił lub szukał innej opcji z drugiej strony kumpel za forterre 90km 160 tys dał to wszystko zależy kto ile kasy może przeznaczyć na traktor robota tym czy innym zrobiona będzie a w 2011 podobno 13 tys szt nowych sprzedali ciekawe które marki w czołówce stawiam na zetora

#305 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, prawo, finanse

Napisany 25 listopad 2011 - 15:36

Ceny Belarusów Czyżby ostatnia szansa na zakup Belarusa???

http://www.hotmoney....-izolacja-22718
antyfan AF

#306 Share piotrb14

piotrb14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2160 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 16:49

Ceny Belarusów bajki... :)

>> Zapraszam na fanpage<<
https://www.facebook.com/psrka710

#307 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 17:39

Ceny Belarusów Zobaczymy za kilka tygodni czy bajki czy fakt.
antyfan AF

#308 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 25 listopad 2011 - 21:42

Ceny Belarusów Przecież i tak belarusy nie płyną do polski bezpośrednio z Białorusi.... Autor tej wiadomości cos słaba orientacje w temacie ma.
Zapraszam na swój profil

#309 Share slaw17

slaw17

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 563 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 00:31

Ceny Belarusów @milan to wyjaśnij mnie z kąt Pronar jako oficjalny importer Belarusa je ściąga, z Białorusi czy Burkina Faso?
antyfan AF

#310 Share milanreal1

milanreal1

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 00:53

Ceny Belarusów Z grenlandii :D
A tak poważnie to trafiają poza pronarem okrężna droga przez m.in Litwę. Polak wymyśli, każdą przeszkodę pokona.
Zapraszam na swój profil

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#311 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 12:30

Ceny Belarusów nie wiem skąd idą traktory ale homologacje to z cypru ten u mnie ma to przez różne firmy muszą sprowadzać

#312 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 26 listopad 2011 - 12:57

Ceny Belarusów

w proximie 85 bo 8441 to opcja była i mechaniczny to taki miód nie jest bo sprzęgła używać trzeba a 3 lata temu jak w 8441 wałek chciałem na 1000 i rewers to za dopłatom i tylko jedna opcja to na case jx 90 się przymierzałem jakieś 116 kosztował +pneumatyka ale cena poszła a i zalet to samych też nie maja i tak kilka marek prześwietliłem nie wspomnę o składakach to tak myślę że jak belarus ceny winduje to konkurencja się cieszy sprzedaż spadnie to pójdą po rozum przed rokiem za 952 78 tys dałem to dziś gdybym 100 miał wyłożyć pewnie bym nie kupił lub szukał innej opcji z drugiej strony kumpel za forterre 90km 160 tys dał to wszystko zależy kto ile kasy może przeznaczyć na traktor robota tym czy innym zrobiona będzie a w 2011 podobno 13 tys szt nowych sprzedali ciekawe które marki w czołówce stawiam na zetora

Widziałeś rewers mechaniczny w który nie trzeba używac sprzęgła :D
Co do samego rewersu to dalej chyba występuje jako opcja a w standardzie poczciwa 10/2 :P
Fakt Zetor Proxima do nowoczesnych konstrukcji nie należy -_- ale Proxima Power reprezentuje już nieco wyższy poziom techologiczny ;)

Co do ceny MTZ to jakiś czas tem to nawet za nieco ponad 65 000zł można było miec 952.2 ogólnie rzecz biorąc to chyba w chwili obecnej nalepiej opyla się kupowac 6cyl MTZ bo one najmniej podrożały ;)

Edytowany przez MgrLukash, 26 listopad 2011 - 13:02.

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

#313 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 26 listopad 2011 - 15:56

Ceny Belarusów mgr lukash z rewersem chodziło o to że mechaniczny to nie elektrohydrauliczny i trzeba używać sprzęgła lewarki są a wajchować i tak trzeba to dla mnie nie miód w 8441 za dopłatom to w belarusie za dopłatą toże budiet zetor z wom 1000 i rewersem to jakiś plus był o ile sobie przypominam i cena to 125 tys była w innych markach mechaniczny to standard porównujmy traktory z podobnym wyposażeniem {power } to inna bajka a powiem ci że znam traktory mtz na których kropki oleju nie znajdziesz i traktory zetor którym wiaderko by się przydało i odwrotnie też nowy to każdy ładny i czysty a potem to jak dbasz tak masz nikt nie mówi że zetor to zła marka gdyby zetor kosztował 65tys a belarus 120tys to pewnie nikt by nie kupił belarusa a tak dla każdego jest opcja ta sama moc a różnica w cenie spora

#314 Share look19

look19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 872 postów

Napisany 28 listopad 2011 - 23:32

Ceny Belarusów Polecam tę stronkę: http://www.mtz.pl/5-...iagniki-belarus .Czyżby autoryzowany importer belarusa?A ta stronka jest jeszcze ciekawsza: http://www.nirgos.co...larus-price.htm

Edytowany przez look19, 28 listopad 2011 - 23:40.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

#315 Share marulekk

marulekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 29 listopad 2011 - 08:42

Ceny Belarusów ta firma jest z Parczewa, Lubelskie ale czy to jakiś autoryzowany importer, hmmm raczej nie :unsure:
sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

#316 Share STANK

STANK

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 29 listopad 2011 - 09:27

Ceny Belarusów ciągniki mtz-a dostarczane są do 125 krajów m. in .pakistanu ,wietnamu ,egiptu ,wenezueli, a także brazylii niektóre modele oferowane są również w polsce (w 2010 mtz sprzedał ok 900 sztuk) wyłącznym (czyt legalnym) dystrybutorem białoruskich maszyn oraz części zamiennych na polskę jest firma pronar która oprócz sprzedaży zajmuje się obsługą serwisową oraz zabezpieczeniem dokumentacji niezbędnej do rejestracji ciągniki mtz-a trafiają do polski również za pośrednictwem innych firm z tym że -jak podkreślają przedstawiciele mińskiej fabryki ciągników maszyny te nie podlegają gwarancji i serwisowi jakie oferuje firma pronar ( AGRO mechanika listopad 2010)

#317 Share PeriplPl

PeriplPl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 13:35

Ceny Belarusów Firma Pronar jest głównym importerem z Fabryki Mińskiej, ale pozostali również importują(kupują) traktory Belarus może nie już z Białorusi ale z byłych państw "byłego ZSRR" - Litwa, Estonia, Łotwa.

Zetor Proxima nie jest najnowszą już konstrukcją - ale marka Zetor ma (miała) dość dużą renomę w Polsce.

Belarus z silnikiem EURO 1 nie będzie (chyba)można już zarejestrować od 1 stycznia 2012 r. na terenie polski (dotyczy to traktorów nowych - pierwszy dowód rejestracyjny). Ale Polacy potrafią to obejść i obchodzą to już od roku sprowadzając (importując) do kraju zarejestrowane nowe traktory Belarus (EURO 1) i w Polsce sprzedają je jako nowe/ale zarejestrowane więc nie ma problemu ze spełnieniem norm spalania. W krajach: Litwa, Estonia muszą być mniejsze wymagania co do norm spalania niż w naszym kraju.

Mam właśnie taka propozycję traktora Belarus 92 T - http://allegro.pl/ci...1837343327.html
i mam takie pytanie czy skrzynia z rewersem (chyba 9/9) popularna jest w Belarus-ach ? Czy części można kupić ? Czy można ewentualnie wymienić ją w razie awarii na 14/4 ?
Czy warto kupić taki traktor - na 20-30 ha, hodowla bydła mięsnego, praca przy prasie zwijającej przede wszystkim i koszeniu - orki 8 ha - rocznie w granicach 150-200 mtg ?

Edytowany przez PeriplPl, 06 grudzień 2011 - 15:50.

#318 Share marulekk

marulekk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, Sport

Napisany 06 grudzień 2011 - 14:32

Ceny Belarusów kolego PeriplPl skąd masz takie wiadomości, że od stycznia nie będzie można zarejestrować EURO I ???
sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

#319 Share MgrLukash

MgrLukash

Never Cut My Wings

• Members
  • PipPipPip
  • 1643 postów
  • Zainteresowania:Bezinteresowne

Napisany 06 grudzień 2011 - 16:05

Ceny Belarusów

Mam właśnie taka propozycję traktora Belarus 92 T - http://allegro.pl/ci...1837343327.html
i mam takie pytanie czy skrzynia z rewersem (chyba 9/9) popularna jest w Belarus-ach ? Czy części można kupić ? Czy można ewentualnie wymienić ją w razie awarii na 14/4 ?
Czy warto kupić taki traktor - na 20-30 ha, hodowla bydła mięsnego, praca przy prasie zwijającej przede wszystkim i koszeniu - orki 8 ha - rocznie w granicach 150-200 mtg ?

9/9 to jest praktycznie ta sama skrzynia co 14/4 tylko zamiast połbiegów masz przekładnie nawrotową ;) Na AF jast jeden użtkownik Belarusa 592 w którym właśnie jest takowa skrzynia ;)

Ten ciągnik się nienadaje do prasy rolującej ponieważ ma strasznie lipny WOM (na taśmy) które dośc często siadają, sąsiad w 952.3 wymienił już 2 razy ciągnik ma ok. 300h do kośiarki oraz zapewne ładowacza też nie bardzo ze względu na zwrotnośc i gabaryty <_<
♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#320 Share PeriplPl

PeriplPl

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 06 grudzień 2011 - 16:55

Ceny Belarusów a mówiąc więcej to oznacza ? - lipny WOM (na taśmy) ? to wszystkie modele Belarus-ów to mają ?

A ciężko znaleźć traktor dobrej firmy w granicach 100 tys. (brutto)

Dodaj odpowiedź