Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny Belarusów

429 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 19:26

Ceny Belarusów Chce kupić mtz-ta i obserwuje sytuacje cenową od 3 miesięcy na allegro i mu powiedzieć ze bardzo podeszły w górę trochę mnie to niepokoi ponieważ zabraknie mi pieniędzy:(

myśle ze trzeba poczekać aż cena spadnie
a co w o tym myślicie?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Sprzedam MTZ 82TS - Opony - 95 %

Zobacz ogłoszenia w kategorii Ciągniki rolnicze: Ciągniki MTZ - Belarus
  • 43000.00 PLN
  • 15 sty 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny Belarusów Dzisiaj, 01:14
  •  

#2 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6376 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 07 marzec 2011 - 19:41

Ceny Belarusów tylko ze 3 miesiące temu ceny były niskie bo ostatni uczestniczy MGR/PROW kupowali sprzęty i każdemu zależało wypchać to co było na placu więc ceny poszły w dół.
Teraz ruszyła nowa MGR/PROW i ceny pójdą w górę a spadną jak się skończy dofiansowanie.
Jak bierzesz za gotówkę to zastanów się czy samemu nie sprowadzić.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#3 Share POLKOP

POLKOP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 19:43

Ceny Belarusów a kiedy konczy sie ta cała impreza z prowem

#4 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 07 marzec 2011 - 19:51

Ceny Belarusów @Nikita_Bennet
A orietujesz sie ile moze kosztowac taki belarus sprowadzany z Bialorusi?

#5 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 19:54

Ceny Belarusów belarusy kupowane są za euro więc ich cena zależy od kursu tej waluty

#6 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 07 marzec 2011 - 19:57

Ceny Belarusów Belarus 952 na zwykłej hydraulice za 69 tys na fakture, stamtąd kupowaliśmy i ost o cene sie dowiadywałem, to z rocznika 2010 za tyle by poszedł
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#7 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 07 marzec 2011 - 20:13

Ceny Belarusów @yahooo777 "stamtąd kupowaliśmy" tzn. skąd? ;)

#8 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 07 marzec 2011 - 20:19

Ceny Belarusów Sorry, skasowałem główny wątek, z Radzymina;]
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#9 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:29

Ceny Belarusów ale ostatnio na allegro nie wystawiają traktorów a maja jedną z najtańszych ofert http://allegro.pl/sh...php?uid=3358153

#10 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:32

Ceny Belarusów Wystawia tylko, że on chyba w owym Klukowie już wszystko ma, bo znalazłem teraz własnie ogłoszenie na klukowo i z rocznika 2011 jest za 75 tys 952;]

Parczew ma przystępne ceny ale ich oferty na allegro już nie znajdziecie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 07 marzec 2011 - 20:38

Ceny Belarusów @yahooo777 Podajesz cenne Brutto czy Netto?

#12 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:52

Ceny Belarusów Brutto, ale na allegro jest tylko rocznik 2011 już za 75 tys jak pisałem wyżej

Belarusa kupowaliśmy w 2008 roku i owy Radzymin miał najlepszą cene, dzięki czemu odliczając koszty transportu wyszedł on nam 4 tys taniej od ogółu;]

#13 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 20:58

Ceny Belarusów brutto bo i w ełku podobne są Ciekawe jakie w parczewie są obecnie bo przed świętami to sporo taniej niż w okolicach Białegostoku

#14 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:01

Ceny Belarusów W czwartek jade do Lublina, moge wstąpić do Parczewa i sprawdzić aktualną oferte, bo sami wiecie że to zmienia sie z dnia na dzień

#15 Share bryl36

bryl36

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:05

Ceny Belarusów trzeba pytać telefonicznie bo ceny są wtedy troche niższe niż te na allegro

yahooo777 jak możesz to będę wdzieczny i zobacz czy na placu są czy dalej tylko na zamówienie

#16 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:09

Ceny Belarusów 0604-755-584, 0606-881-196 to są nr telefonu do gościa, od którego my kupowaliśmy ciągnik, na prawde polecam;)

#17 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 07 marzec 2011 - 21:20

Ceny Belarusów @Nikita_Bennet w przypadku sprowadzenia Belarusa z Białorusi nie ma potem problemów z homologacją i rejestracją?

#18 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:35

Ceny Belarusów @Indiana nasz jest sprowadzony. dostaliśmy fakturę, z którą tylko do wydziału komunikacji było trzeba pójść;]

#19 Share RycerzNocy

RycerzNocy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:39

Ceny Belarusów

0604-755-584, 0606-881-196 to są nr telefonu do gościa, od którego my kupowaliśmy ciągnik, na prawde polecam;)

dzwoniłem do Radzymina i mtz952 euro1 za 80tys
nie wiem czy to tanio?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 976 postów

Napisany 07 marzec 2011 - 21:41

Ceny Belarusów Z hydrauliką bosha, ze zwykłą 75 i to chyba w plastiku.. ZObacz ceny na allegro, porównaj sobie i wtedy będziesz wiedział na czym stoisz

Dodaj odpowiedź