Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus C385

51 odpowiedzi na ten temat

#41 Share adrianUrsusc385

adrianUrsusc385

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 styczeń 2008 - 17:54

Ursus C385 panowie jak macie podłączoną nagrzewnice w ursusie c385 i od czego. Ł atwo się podłancza

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus C385 Dzisiaj, 23:45
  •  

#42 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 11:09

Ursus C385 Każdą nagrzewnice praktycznie idzie łatwo podłączyć, to nie jest takie trudne. Nagrzewnica ma wej. i wyj. więc łączysz najlepiej wężami z tą rurką od pompy i w te miejsce gdzie przy bloku z prawej strony jest wejscie do obiegu wody w owym bloku. Węże mam poprowadzone w okienku gdzie nie mam już oryginalnej nagrzewnicy i leżą sobie na podłodze. Ważne aby był obieg (cyrkulacja ).Banalnie proste i nie skomplikowane. :rolleyes: Życze powodzenia.

#43 Share adrianUrsusc385

adrianUrsusc385

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 12:42

Ursus C385 Aha. myslałem ze trudniej sie podłancza. a wiesz moze jaka nagrzewnica pasuje naj lepiej moze byc od byle czego.

#44 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 07 styczeń 2008 - 10:14

Ursus C385 Najlepiej jakaś mała zgrabna tak aby pasowała. Ja mam założoną od żuka z wentylatorkiem i grzeje super. Mam ja postawioną na podłodze z lewej strony pod tymi przełącznikami, praktycznie w wejsciu do ciągnika! :rolleyes:

#45 Share Kombajnista2009

Kombajnista2009

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 25 styczeń 2010 - 14:13

Ursus C385

dzięki za odpowiedz. ja mam od golfa na szrocie znalazłem. Mam zamiar założyć ją jak mi się uda to pod zegarami z lewej strony żeby się wysuwała. A Ty gdzie masz założoną nagrzewnice???

my z tatą montowaliśmy nagrzewnice koledze do ursusa 914 odkręcona została osłona pod kierownicą i na dole wstawiona nagrzewnica pasuje od skody

#46 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 04 luty 2010 - 21:26

Ursus C385 A ja mam pytanie bo mam zamiar kupic plug obrotowy (mysle o 3*40)i nie wiem jak z hydrulika zrobic zeby sterowac silownikiem na 2 weze bo mam 4 wyjsca do kipru uzywam jednego iniewim jak sterowc dzwigia zeby 2 wyjscia byly aktywne?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#47 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 04 luty 2010 - 22:35

Ursus C385 masz dodatkowy roździelacz że masz 4 wyjścia??
czy masz dwa zasilające jedno bezpośredni powrót do skrzyni a jedno działające podczas podnoszenia podnośnika??
ale mniejsza masz na pewno dwa gniazda równoległe jedno działa jak podnosisz rączkę do góry a drugie jak wciskasz ją w dół- na przemian i te dwa musisz podłączyć

#48 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 05 luty 2010 - 17:17

Ursus C385 Nie mam zadnego dodatkowego rozdzielacza i z jednego jest rurka do skrzyni to pewnie jest tak jak pisales.Czyli jak podlacze dwa odpowiednie to w chwili jak nacisne dziwignie tak jak do opuszczania np.przyczepy to to drugie wyjscie poda olej na silownik?Dzieki za odp.

#49 Share rafal13113

rafal13113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 644 postów
  • Zainteresowania:wszystko co piękne

Napisany 05 luty 2010 - 21:38

Ursus C385 tak dokładnie rączka w góre to jednym gniazdem daje olej a drugim wraca do roździelacza i z powrotem do skrzyni, a jak rączka w dół to gniazda zamieniają się rolami

#50 Share pablo18

pablo18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 13 listopad 2010 - 09:09

Ursus C385 Witam wszystkich użytkownikow 80tki :D
Mam pytanko odnosnie nagrzewnicy czy moze ktos mi podpowiedziec jak wymontowac stara bo niestety pekla :/ czy nalezy unosic kabine czy da sie w jakis sposob inaczej ja wyciagnac ? z gory dzieki za informacje :D

#51 Share matti21

matti21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 11:07

Ursus C385 spokojnie dasz radę wymontować ją od wnętrza kabiny... wystarczy tą pokrywę pod kierownicą odkręcić potem te że tak to ujmę "pręty" od gazu wzmacniacza wyciągnąć i potem zabrać się za nagrzewnice.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#52 Share pablo18

pablo18

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 14 listopad 2010 - 14:59

Ursus C385 no dzieki bo z ojcem juz chcielismy kabine unosic :D a jeszcze pytanko juz tak przy okazji czytalem na forum ze ludzie montuja grzalke cieczy chlodzacej na zime to by bylo w sam raz bo ciagnik u nas pracuej calym rokiem i moje pytanko bo czytam ze montuje sie ja zamiast dekielka a u nas takiego owego nie ma tylko jest te okienko "przeciwmrozowe" ale ono jest wsadzone na takie blachy i tam nie widac miejc na 2 sruby wiec nie da sie tam zamontowac tej grzalki?