Skocz do zawartości

Zdjęcie

EHR nie działa

34 odpowiedzi na ten temat

#21 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 11:47

EHR nie działa Korbanek sprzedał bardzo mało tych ciągników w Polsce. Ciężko bedzie dotrzeć do opisu kodów błędó. Gdzieś mam opis do serii 42xx ale czy to to samo nie wiem. B0gdan dostałeś do ciągnika przy zakupie opis do serii 54xx?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
EHR nie działa Dzisiaj, 23:23
  •  

#22 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 12:09

EHR nie działa Nie :) Serwisant podał mi kilka podstawowych kodów, ale mówił że jak jest jeden pierwszy to już jest poważniejsza (kosztowniejsza imprezka :) )

#23 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 lipiec 2011 - 12:48

EHR nie działa Z tego co pamietam to w serii 42xx było jedno długie a potem ileś tam krótkich. To pierwsze długie lub dwa długie itd oznaczały jakąs tam grupe usterek a nastepnie krótkie sygnały konkretną rzecz. Ciekawe czy kody w tych seriach są takie same? raczej wątpliwe. W serii 42xx na panelu ehr podawane też są kody błędów rewersu.

#24 Share artur2524

artur2524

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 12 lipiec 2011 - 20:12

EHR nie działa witam ehr dalej nie działa i teraz przestał działc mi szybkościomierz a wykrzyknik jak swiecił tak swieci
sprawdziłem jeszcze raz bezp i maja napieci czy mogły uszkodzic sie zegary

#25 Share KamilW

KamilW

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 175 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 10:04

EHR nie działa Czy któryś ze specjalistów od MF z tego forum podjął by się naprawy panelu EHR?

#26 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 20:47

EHR nie działa Mogę to zrobić ale pasowało by podjechać i to obejrzeć najpierw, bo nie wykluczone że usterka nie larzy bezpośrednio w module EHRu lub coś z zewnątrz ja spowodowało i po naprawie, bez usunięcia przyczynyn może zaraz być to samo 501832246 jutro zadzwoń
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#27 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 17 lipiec 2011 - 21:21

EHR nie działa Z Sieldec do małopolski to lekko z 300 km w jedną stronę. Droga będzie więcej kosztowała niż naprawa.

#28 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 20:36

EHR nie działa na to i ie poradzę byłem dzisiaj za poznaniem 500w jedną stronę i jakoś dali radę no ale jak znajdziesz kogoś bliżej to szukaj
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#29 Share celeron59

celeron59

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 12:15

EHR nie działa witam chcialem sie zapytac jaki prad powinien byc na bezpieczniku w kabinie 7.5 odpowiedzialnym za panel ehr. U mnie na tym bezpieczniku nie ma wogóle prądu i nie moge dojsc gdzie on sie gubi.Pod ten bezpiecznik wchodzi jeden kabelek czerwony a wychodza 2 . i chcialem sie jeszcze zapytac czy pod ten bezpiecznik idzie prad bezposrednio z aku

#30 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 19:37

EHR nie działa tak z aku
Mechanika Rolnicza.

#31 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 06 kwiecień 2012 - 20:35

EHR nie działa Jeżeli mówisz o trzecim rzędzie od góry i trzecim bezpieczniku od lewej to ten bezpiecznik jest zasilany prądem z chwilą rozpoczęcia pracy alternatora. Ten bezpiecznik jest odpowiedzialny za prąd na stykach sterowniczych przekażnika w module EHR. Prąd pobiera z przewodu łączącego alternator z kontrolką ładowania.

#32 Share celeron59

celeron59

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 08:10

EHR nie działa nie chodzi mi o ten w drugim rzedzie od góry pierwszy od prawej 7.5 A

#33 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 513 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 12:00

EHR nie działa http://gustlik.2ap.pl/infusions dział ELECTRICAL EQUIPMENT na końcu działu opis funkcji bezpieczników a ten to chyba zasilanie włącznika świateł.

#34 Share celeron59

celeron59

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 10:49

EHR nie działa Znalazłem przyczyna był kabel który idzie z aku do bezpiecznika pod maska nie przewodził pradu.pomogła wymiana na inny

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#35 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 14 kwiecień 2012 - 17:47

EHR nie działa jak ci nie dziala ehr to zawsze sprawdzaj od akumulatora w strone ehr po kolei idz wtedy znajdziesz ;p