Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tucz Kontraktowy " Agri Plus "

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share zielskoq7

zielskoq7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:ekonomia, rachunkowość

Napisany 04 marzec 2011 - 20:29

Tucz Kontraktowy " Agri Plus " witam, lada dzień podpisuje umowę (anex) na pierwszy rzut warchlaków (700szt) od Firmy Agri Plus, przerobiłem połowę tuczarni - czyli, ruszta, paszaoiągi itp. Jak ktoś współpracuje z tą firmą to proszę o wypowiedz, na co zwracać szczególną uwagę i ogólnie jak współpraca z tą firmą. Dodam jeszcze, że posiadałem własną produkcję ( cykl zamknięty ) 70 loch, na dziś dzień zlikwidowałem wszystko. Zboże sprzedałem ponad 200t i dużo lepiej na tym zyskałem niż bym miał trzymać własny tucz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tucz Kontraktowy " Agri Plus " Dzisiaj, 08:43
  •  

#2 Share swiniarz1

swiniarz1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 14:47

Tucz Kontraktowy " Agri Plus "

witam, lada dzień podpisuje umowę (anex) na pierwszy rzut warchlaków (700szt) od Firmy Agri Plus, przerobiłem połowę tuczarni - czyli, ruszta, paszaoiągi itp. Jak ktoś współpracuje z tą firmą to proszę o wypowiedz, na co zwracać szczególną uwagę i ogólnie jak współpraca z tą firmą. Dodam jeszcze, że posiadałem własną produkcję ( cykl zamknięty ) 70 loch, na dziś dzień zlikwidowałem wszystko. Zboże sprzedałem ponad 200t i dużo lepiej na tym zyskałem niż bym miał trzymać własny tucz.

Pracuje z AgriPlus od trzech lat, mam fermę na 5000 warchlaków. Jak do tej pory nie mogę powiedzieć złego słowa na temat firmy.
Na co zwracać uwagę; współpracujemy z innymi ludźmi i tylko z ludźmi - ważymy wszystko co przyjeżdża na fermę. Pozdrawiam

Edytowany przez swiniarz1, 09 marzec 2011 - 14:52.

#3 Share FarmerX2

FarmerX2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 00:01

Tucz Kontraktowy " Agri Plus " Wybrałeś niezły moment na sprzedaż drogiego zboża pierwotnie przeznaczonego na skarmianie tanich świń B)

Firma premiuje niskie zużycie paszy i małe upadki, także dbaj o zdowotność, mikroklimat i o to, by z automatów świnie granulek nie wyrzucały.

Tak jak mówił swiniarz1 waż wszystkie transporty zwierząt przyjeżdżające i odjeżdżające od Ciebie. Skrupulatnie licz, ile zwierząt przyjeżdża na zasiedlenie bo gdy wpiszesz w kartę to, co powie kierowca to nigdy się świń nie doliczysz

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 14 marzec 2011 - 21:01

Tucz Kontraktowy " Agri Plus " Ja współpracuje moim zdaniem lepiej niz chowac swoje mam ich 2000 sztuk.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share asus87

asus87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 06:46

Tucz Kontraktowy " Agri Plus " Jak możecie to dajcie jakieś szczegółowe info na temat tej firmy jakie mają wymagania co do budynków itp.

#6 Share kkk2006

kkk2006

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisany 15 marzec 2011 - 19:21

Tucz Kontraktowy " Agri Plus " Powiem ze wymagan do budynków nie maja za duzych ja mam 4 budynki w nie najlepszym stanie po PGR powierzchnia na jednego to 0,75 na ruszcie 1m(kwadratowy) 1,3 na głebokiej namiary to na ich stronie internetowej.Ja raczej bede rezygnował bo mam za mało czasu zeby jechac do tego PGR mam do niego ok 10km.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share zielskoq7

zielskoq7

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów
  • Zainteresowania:ekonomia, rachunkowość

Napisany 15 marzec 2011 - 20:45

Tucz Kontraktowy " Agri Plus " jutro mam pierwszy rzut 680 szt. tak więc za niedługo napisze jak to wszystko poszło. a docelowo około czerwca mam dojść do 2tys szt bo taki mam obiekt. pozdrawiam.