Skocz do zawartości

Reklama

Dodatkowy rozdzielacz hydrauliki

• Nie możesz odpowiadać w tym temacie
25 odpowiedzi na ten temat

#21 iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 631 postów

Napisany 19 marzec 2009 - 07:59

popraw linka bo nie idzie

#22 tata1

tata1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 07 kwiecień 2009 - 08:00

Witam
Interesuję się tematem RBS, bo i u mnie dwa gniazda nie wystarczają. Zacząłem się zastanawiać jak to zrobić fabrycznie. Zauważcie jak w katalogach wygląda rurka zasilająca RBS, w nowszych jest inna niż w starszych. Poza tym w starszych katalogach Rozdzielacz główny ma opisane wyjście na RBS, w nowszych nie ma opisanego. Nigdy nie widziałem ciągnika z RBS, ale myślę że wyjście na niego z głównego rozdzielacza, jest to ta śruba w korpusie podnośnika z przodu korpusu. Jest to zaślepka 22. Czyli tak jak pokazane w starszych katalogach, wykręcamy 22 zaślepkę i zakręcamy rurkę z oczkiem w to miejsce i RBS ma zasilanie. Powrót z RBS to do zlewu, co jest z lewej strony korpusu mostu.

Czy zamiast RBS można zastosować rozdzielacz z błotnika od 330?

#23 adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 21 kwiecień 2009 - 17:50

Zobacz posttata1, o Apr 7 2009, 09:00, powiedział:

Witam
Interesuję się tematem RBS, bo i u mnie dwa gniazda nie wystarczają. Zacząłem się zastanawiać jak to zrobić fabrycznie. Zauważcie jak w katalogach wygląda rurka zasilająca RBS, w nowszych jest inna niż w starszych. Poza tym w starszych katalogach Rozdzielacz główny ma opisane wyjście na RBS, w nowszych nie ma opisanego. Nigdy nie widziałem ciągnika z RBS, ale myślę że wyjście na niego z głównego rozdzielacza, jest to ta śruba w korpusie podnośnika z przodu korpusu. Jest to zaślepka 22. Czyli tak jak pokazane w starszych katalogach, wykręcamy 22 zaślepkę i zakręcamy rurkę z oczkiem w to miejsce i RBS ma zasilanie. Powrót z RBS to do zlewu, co jest z lewej strony korpusu mostu.

Czy zamiast RBS można zastosować rozdzielacz z błotnika od 330?

Witam B) mam podobne pytanie (na hydraulice znam się tyle co "do poczytania") otóż: na wycinaku Strutmann jest zamontowany rozdzielacz 3-sekcyjny (podłączone do niego: winda, piły i i łącznik hydrauliczny do ciągnika)...czy taki rozdzielacz zdałby egzamin gdyby go zamontować do tura w C360?

i czy jeżeli podłączę te przewody z wycinaka bezpośrednio do gniazd hydrauliki Belarusa 820 (z pominięciem wyzej wymienionego rozdzielacza) to czy to będzie chodziło? Chodzi mi o ciśnienie, czy nie rozsadzi przewodów? itd (na czym się jak na razie mało znam) będę wdzięczny za odp B)

#24 drejsyk

drejsyk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • 13762558

Napisany 21 kwiecień 2009 - 20:25

Każdy rozdzielacz musi miec zasilanie i powrót, sekcje przekierowują olej,jedna sekcja jeden siłownik,taki rozdzielacz możesz zastosowac do tura w C360, jak podłączysz do belerusa bez tego rozdzielacz to będzie działac ciągnik ma swój rozdzielacz.

#25 adamlupus

adamlupus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 251 postów

Napisany 22 kwiecień 2009 - 06:57

Oj ma ma B) w końcu te trzy wajchy po coś są ;P
zastanawiałem sie tylko nad przerzuceniem instalacji w Belarusie- jest tak: ma jedna sekcję fabrycznie założoną z tyłu a po jednej z lewej i prawej strony z przodu, obok kabiny (pewnie do domniemanego tura z tym że na nim tura ma nigdy nie być więc są tam zbędne)...chcąc pociągnąć te wyjścia na tył lepiej dać rurki czy przewody elastyczne, węże hydrauliczne?

I jeszcze jedno: jeśli mam zakładać zewnętrzną pompę do c360 pod filtrem powietrza to jaką polecacie? od jakiego ciągnika? dzięki z góry za odp B)

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#26 arek116

arek116

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów
  • 8251752

Napisany 22 kwiecień 2009 - 17:58

ja mam pompę od cyklopa pod filtrem powietrza. a co do przerzucenia hydrauliki to ja wolę jak są rurki bo po pierwsze wg. mnie estetyczniej to wygląda a po drugie w razie potrzeby rurkę można pospawać

Zobacz także