rogerr33

Gdzie sa najtańsze używane ciągniki w Polsce??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rogerr33    0

wpadlem na taki pomysl zeby zajac sie małym handelkiem ciagnikami a mianowice c-330 c360 władkami i wogole. jestem z lubelskiego u mnie sa drogie a mam lawete wiec można było by sie po cos wybrac tylko moje pytanie gdzie najlepiej pojechac słyszałem ze na zachód pod granice niemiecka

Pomoże ktos orientuje sie jak to wyglada a jak trzeba zrobic z umowa w takich okolicznościach gdy to ja kupuje a nie chce rejestrować na siebie jak to zrobic??

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indiana    32

handel

 

"chandelek" raczej nie istnieje, więc marny to interes, którego nie ma

Edytowano przez Indiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

kiepsko z tym <_< Kiedys też handlowaliśmy da się nie raz zarobić a nie raz złom stoi i nikt tego nie bierze a z resztą kto teraz kupuje c-330 lub t-25?Teray to jd ,fendt itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzosek    10

oj @kostek mylisz sie :) na połódniu polski dużo osób bierze tego typu sprzęt poniewaz tam ludzie mają po 5 ha po 10 ha albo sady wiec wieksze nie są potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek27    0

Czesc jestem dolnoslaskiego kiedys przywozilem ciagniki , prasy, plugi z belgii schodzily mi dobrze ale do 2008r, przestalem bo staly mi maszyny nawet rok czasu. u nas w woj 330 czy 360 nie ma, cztery moze piec lat temu to chlopaki z kieleckiego, malopolskiego wszysko wybrali. zapomnij ze takie maszyny tu kupisz , w zachodniopomorskim tez nie trafisz tam sa gospodarki po 200 i wiecej hektarow, nie to co u was. Temat moze i dobry ale spozniony jakies 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

u nas trochę tego jest i czasem znajdzie się chętny na zakup ciapka tylko że połowa z nich nie ma kasy na traktor a drugiej połowie to zawsze albo za drogo albo stan techniczny nie odpowiada.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

U nas w podkarpackim jest tych sprzętów od groma, często można spotkać nawet jakieś ciągniczki samoróbki z silnikiem malucha, esa lub trójkołowce z wski. Ale jak przyjdzie coś sensownego kupić to nie ma co, przeważnie złomy do remontu. Nikt dobrego tanio nie sprzedaje, dopiero jak się zaczyna sypać to spuszczają z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Moim zdaniem też interesik nie trafiony. Ciężko znaleźć coś za małe pieniądze a wiadomo, jak chłopek ma te 5-10 ha to szuka czegoś w dobrym stanie a za grosze tego nie kupisz znowu i to taki chory ciąg. Nie raz Ci się może trafi okazja ale moim zdaniem gra nie warta świeczki. Lepiej z zachodu przywozić jakieś pługi itp po cenie złomu i na tym coś możesz zarobić, ale to też wszystko zależy. Póki są dotacje z unii na nowe maszyny to moim zdaniem ciężko będzie się na tym dorobić;) Dobry interes jest na sprowadzaniu zachodnich ciagników jakiś uszkodzonych za gorsze i sprzedawanie ich na części, tylko wiadomo, od razu wszystkiego nie sprzedasz, musisz na troche te pieniądze zamrozić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostekk1990    0

oj @kostek mylisz sie :) na połódniu polski dużo osób bierze tego typu sprzęt poniewaz tam ludzie mają po 5 ha po 10 ha albo sady wiec wieksze nie są potrzebne.

Może i się mylę :P .Teraz w tym nie siedze ale ostatnio to miałem zagraniczne ciągniki to nie za bardzo schodziły co najwyżej Fendty to mają zainteresownie albo Mf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianoooo    4

Bardzo polecam Handlarza P. Radzikowskiego na olx.pl Lokalizacja: Modrzew czasami Pióry Wielkie bardzo uczciwy sprzedawca ma tani dobry sprzet w idealnym stanie. Jak coś się zepsuje nie ma problemu bo naprawi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj