Skocz do zawartości

Zdjęcie

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 16:29

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF Interesują mnie wsze opinie na temat jd 6230, nh T6010 delta i mf 5445. Jakie są wasze opinie na ich temat co o nich sądzicie to ma być ciągnik na prow. wiecie może ile kosztuje nowy mf 5445 taki jak na zdjęciu poniżej? proszę o szybkie odpowiedzi.

Załączone miniaturki

• mf.jpg

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jaki ciągnik: JD, NH czy może MF Dzisiaj, 03:43
  •  

#2 Share hodowca94

hodowca94

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 475 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 16:45

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF Nowy MF 5445 z ładowaczem z osprzętem kosztuje 256 tyś brutto sam coś koło 220 tyś to zresztą zależy od kursu euro ,ale taka cena jaką podałem jest akurat na aktualny kurs euro. Każdy z tych ciągników które wymieniłeś ma swoje plusy i minusy a o nich już poszukaj sobie w innych tematach bo jest takich bardzo dużo. Osobiście z tych trzech wybrał bym MF ze względu na skrzynie 4 prędkości wałka w standardzie klima itp. z resztą sam będę stał przed praktycznie identycznym wyborem. Co do JD no cóż ta marka obecnie to już nie to samo co kiedyś :(. Nh kolega ma trzy miał kilka awarii w nich dla niego to żaden problem ale dla kogoś innego może się okazać dużym problemem.

#3 Share lukaszek410

lukaszek410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 16:53

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF wg mnie MF wygrywa (cicha kabina, skrzynia dyna-4 itp) :) technicznie tez nie jest napewno gorszy od nh czy jd... a jak chcesz z ładowaczem to mf oferuje jeszcze scieta maske i szklany dach (nie wiem jak pozostale marki) co znacznie poprawia widocznosc;)

#4 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 17:14

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF Może wiecie jakia jest cena MF 5435 bądź 5430? w podstawowym wyposażeniu z nową masą

Edytowany przez bernatziom1996, 01 marzec 2011 - 17:22.

#5 Share maks95

maks95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Fotografia

Napisany 01 marzec 2011 - 17:52

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF Jeździłęm JD6230 i to całkiem sympatyczny ciągnik ale właściciel twierdzi że teraz kupił by NH serii T6000 :)
Trwa ładowanie listy sprzętu |||||||||||| 82% |||||||

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 01 marzec 2011 - 18:19

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF Witam. Ja zastanawiałem sie nad case mx 100 ale wybór padł na john deere 6330 premium. Dużo robiłem 6230 u kuzyna i mogę Ci go na pewno polecić. Co do mf 5445 to Ci jeszcze nie mogę powiedzieć, ale kolega złożył na niego wniosek więc jak mu przyznają to po sezonie mógłbym CI powiedzieć jak sie sprawuje, ale zapewne chcesz brać ciągnik w tym sezonie. Nie miałem do czynienia z nh ale z case mx owszem i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a biorąc pod uwage fakt iż jest to ciągnik z tego samego ,,pits-topu'' co nh więc i nh jest pewnie niezły. Dziś przyszedł mi miesięcznik rolniczy ,,top agrar". Był test ciągników o mocy 90 km. Udział w nim brał marki takie jak: case, john deere, deutz, same, mf, nh i fednt. Każdy z tych ciągników wg osób przeprowadzających test miał swoje mocne strony, np deutz i same idealnie nadają sie na użytki zielone, mf i john deere charakteryzują się siłą uciągu, a fednt jak to fendt do wszystkiego idealny. O nh pisali że jest za lekki do ciężkich prac więc lepiej sie spisuje w lekkich pracach polowych. Mf i john deere ponoć mają bardzo dobre skrzynie i poziom hałasu w kabinie ( np dla john deere 68 db). Tak więc wg mnie to mf lub john deere, jesli ma to być ciągnik do prac polowych. Ale warto tez wziąć pod uwage inne aspekty, np jaki serwis jakiej marki masz najbliżej. Pozdrawiam :)

#7 Share bernatziom1996

bernatziom1996

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 244 postów

Napisany 01 marzec 2011 - 18:39

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF do serwisu mf mam 21km a do jd 35km

#8 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 01 marzec 2011 - 19:44

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF Jeszcze jak masz bliżej do serwisu MF to wybierz tą markę. Ja zawsze zwracam uwagę na odległość do serwisu.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#9 Share AllesKamilKlar

AllesKamilKlar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Zainteresowania:Praca w polu....xD
    Dobry film ;o
    fajna gra ;)

Napisany 02 marzec 2011 - 18:18

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF no w takim razie odległośc nie gra roli ;p 10 km różnicy to niewieele . W takim razie porównaj oba modele ( wyposażenie, cena, może jakiś upust.) Chociaż nie wiem którego bym wybrał, oba są na pewno dobre i CIe nie zawiodą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share traktorzysta1324

traktorzysta1324

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 wrzesień 2011 - 18:21

jaki ciągnik: JD, NH czy może MF a wiecie ile kosztuje MF 5430 ????

Dodaj odpowiedź