Zaloguj się, aby obserwować  
przemo93pl

polmlek Raciąż

Polecane posty

przemo93pl    29

Witam

Jestem dostawcą tej spółdzielni i zastanawia mnie co wpływa na niskie w porównaniu do konkurencji ceny za mleko płacone. Dochodzą mnie już słuchy że dużo osób przeniosło się już np do CSM w Ciechanowie bo są tam dużo spore ceny odstawia tam ktoś i mógły napisać co i jak o tej firmie A co jeszcze do polmeleku to nawet żadnej premi nie dali jak inne zakłady i co oni produkują bo kiedyś było masło potem mleko w proszku a teraz słyszałem że sery jakieś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    683

Jest już odpowiedni temat wystarczy poszukać <_<


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUSTED    63

mi w tej firmie wyszło po 83gr i się chyba przenoszę gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

No to faktycznie kiepsko płacą. Ja odstawiam do Reny Picot Ciechanów, w klasie ekstra płacą 1,12zł do 3000l, jeśli więcej litrów to wiadomo, ale 1,40zł to maks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo694    39

za tyle to nie warto tam odstawiać. Nam w OSM Sierpc płacą 1.33zł za białko 3,4 i tłuszcz 4,5 a odstawiamy 8000l na miesiąc więc sam widzisz jak innym wychodzi. A tak poza tym nieźle sie zdziwiłem jak zobaczyłem temat o Raciążu tak sie składa ze mam do nich ok 5km czyli to moja okolica :P

Edytowano przez pawlo694

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Benzynek
      Witam. Mam problem ze zbiornikiem na mleko. Wczoraj mleko w zbiorniku zamarzło .a na sterowniku pokazywało 4 stopnie. Na serwisie powiedzieli mi że to wina czujnika temperatury i powiedzieli że to nie jest duża awaria i sobie to mogę wymienić. Wymieniłem czujnik wlałem wodę żeby sprawdzić czy dobrze działa i okazało się że jest ten sam problem. Na sterowniku pokazuje 10 stopni a woda w środku na 2 stopnie. Zbiornik to WSK Krosno 400l. Miał ktoś podobny przypadek?
    • Przez MATUS2
      Mam okazje przejść do Firmy InterMilk z siedzibą w Góra Motyczna 162C.
      Czy ktoś mi może powiedziec coś więcej o tej firmie? Czy jest wiarygodna i jak z wypłacalnością?
       
    • Przez Anilah
      Potrzebuję  tabelę kalibracyjną ilości mleka do schładzarki Alfa Laval Agri RFT 330L, czy może ktoś posiada, byłabym bardzo wdzięczna.  
    • Przez hieronima
      Hej, szukam byłych i obecnych dostawców CSM Ciechanów, którym nie podoba się sposób informowania o cenach mleka, które miały nieprzyjemności z Prezesem, np. W związku z wypłatą udziałów itp. 
    • Przez LUKAS616
      Witam
      Na schładzalniku do mleka Alfa Laval TE 92 pokazuje mi się błąd e2 i wyłącza się zbiornik. Czy ktoś wie co on oznacza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj