Skocz do zawartości

Zdjęcie

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adriano1232

Adriano1232

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza, motoryzacja, muzyka i wiele innych

Napisany 01 marzec 2011 - 11:50

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Witam
Jak wiadomo nie we wszystkich sklepach i składnicach można zdobyć części zamienne do BS-a. I stąd pytanie do Was. Gdzie kupujecie części? Chodzi mi dokładnie o konkretne namiary: nr. tel / adresy / gdzie jest taniej. Myślę że takie informacje będą bardzo pomocne dla każdego z użytkowników Bizona BS-a i pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze w trakcje awarii. Pozdrawiam :D
Adi1232

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Dzisiaj, 01:50
  •  

#2 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 18 marzec 2011 - 21:49

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Agrohandel w Legnica
i Rolmasz w Legnicy potem dodam numery :)

#3 Share groszek

groszek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 01 kwiecień 2011 - 19:55

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a agrofarm łódź, chyba najlepiej zaopatrzony sklep specjalizujący się w częściach do BS-a

#4 Share AgroFarm1

AgroFarm1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 kwiecień 2011 - 12:56

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a WITAM, wszystkich
Zapraszam do zakupu CZĘŚCI DO KOMBAJNU BS Z-110. MAMY PRAWIE WSZYSTKO !!!!
NASZ SKLEP INTERNETOWY: [cenzura]
NASZ TEL: [cenzura]
DOSTAWA FIRMA KURIERSKĄ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI !!!

[cenzura]

Witam
Jak wiadomo nie we wszystkich sklepach i składnicach można zdobyć części zamienne do BS-a. I stąd pytanie do Was. Gdzie kupujecie części? Chodzi mi dokładnie o konkretne namiary: nr. tel / adresy / gdzie jest taniej. Myślę że takie informacje będą bardzo pomocne dla każdego z użytkowników Bizona BS-a i pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze w trakcje awarii. Pozdrawiam :D

Zakaz reklamy!

Edytowany przez krolikNH, 11 kwiecień 2011 - 19:27.

#5 Share k61wp

k61wp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 129 postów
  • Zainteresowania:_nowinki w technice maszyn rolniczych i motoryzacja

Napisany 11 kwiecień 2011 - 13:14

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Byłem w Agro-farm osobiście, jechałem 400km w jedną stronę bo zależało mi na mega szybkiej realizacji

naprawdę polecam tą firmę

Edytowany przez krolikNH, 11 kwiecień 2011 - 19:28.

#6 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Ciężarówki;)

Napisany 17 maj 2011 - 20:29

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Panowie mam do Was pewną ciekawostkę co do skrzyni a dokładnie mechanizmu różnicowego znajdującego się w skrzyni. W ubiegłe żniwa nasz BS na ostrym skręcie w lewo zaczął mocno gruchac w skrzyni. Po prostej nic nie strzelało. W następny dzien sciągnęliśmy pokrywę skrzyni ale, ze nic nie było widac i po probnej jezdzie nic się nie działo kosilismy dalej i wszystko było ok. Jednak dzisiaj z ciekawosci otworzylismy dekiel skrzyni, sciagnelismy polosie, wyciagnelismy mechanizm roznicowy wraz z kołem przekładni głownej. Po rozebraniu mechanizmu okazało się, że 2 satelity są zatarte i do wymiany jest krzyżak oraz dwie satelity. Po wszystkim zaczalem dzwonic po sklepach z czesciami do BS'a. Dzwoniłem do około 8 firm ktore prowadza czesci i o dziwo nikt nie posiada i nie wie gdzie mozna zdobyc ten mechanizm różnicowy. W koncu w małych nerwach pojechałem do najblizszego goscia z czesciami i on na pierwszy rzut mi powiedział tak: MASSEY FERGUSON! Zrobiłem wielkie oczy :o Okazało się, że w każdym BS'ie siedzi mechanizm różnicowy z MF. Numery katalogowe z mojego BS'a pasują do numerów katalogowych MF. Dokładnie jest to z modelu Massey Ferguson 1004. Wiec nie dziwie się, że w polsce nikt tego nie ma bo BIZON sciagnal czesci od kogos niz produkowac w polsce!!! Byłem i jestem nadal zdziwiony, że czesci nie sa polskie a zachodnie. Jestem pewien, ze to z Fergusona bo zgadzaja się numery katalogowe z Bizona i MF. Troche jest nieciekawie bo jak cos pierdyknie w żniwa to pozniej nic tylko siadac do auta i zapierniczac do Korbanków czy gdzies gdzie są czesci z MF. Z tego co wiem to magazynu w Niemczech z czesciami do BS juz nie ma a reszte czesci zostało wywiezione na Ukraine. Gdy dzwoniłem do pewnej firmy gosciu mi powiedział, ze dostali wiadomosc od CNH w Płocku i czesci do BS'a u nich juz sie nie dostanie. Jestem ciekaw co zrobia uzytkownicy Dynamicow bo do tego modelu to juz trzeba miec naprawde szczescie, zeby sie udalo z czesciami. Troche chora polityka w tym naszym kraju bo BS'a nie produkuja dopiero 10 lat i juz czesci nie ma a do starego Claasa czesci beda jeszcze z 50 lat.

#7 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 18 maj 2011 - 12:34

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Co się boisz rzemieślnicy ,zakłady mechaniczne itp. istnieją, sam jestem w stanie dorobić lub zregenerować wiele części, a jak nie mam możliwości pozostają jeszcze rozległe kontakty zawodowe, internet i konkurencja z lepszym parkiem maszynowym ;) będzie dobrze
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#8 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 18 maj 2011 - 17:12

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Owszem, ze istnieją rózne firmy tylko jak widac mechanizmu roznicowego nie ma. Jedynie mozna go dostac u Fergusona. Mozna wiele czesci zregerenowac tylko czasami przez zniwa nie ma czasu na regeneracje. Takie czesci jak kola pasowe, ktorych jest w nim duzo sie nie psuja. Łozyska wszedzie idzie dostac tak jak i pasy.

#9 Share lukaszz110

lukaszz110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 482 postów

Napisany 20 maj 2011 - 18:28

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Heh to ciekawostka :) dobre
Dobrze że @BSZ110 napisałeś bo nigdy bym nie pomyślał i nie wpadł na to ze MF będzie w BS-ie
A tak nawiasem mówiąc to ile wyniosła naprawa mechanizmu lub koszt nowego ?

#10 Share BSZ110

BSZ110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów

Napisany 23 maj 2011 - 00:18

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Za krzyżak i dwie satelity zapłaciłem u Korbanków razem z przesyłką 480zł

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share kombajnista1

kombajnista1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 22 sierpień 2011 - 17:15

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Kolego mógłbys podać namiary na ten sklep agro farm lódz ponieważ nie moge nigdzie znalezdz.

#12 Share Dominik1634

Dominik1634

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 30 październik 2011 - 14:22

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a To trochę dziwne, że od MF-a bo w modelach Z040, Z050, Z056, Z058, Z115 (skrzynia rekorda) jest dyfer od C-360 tylko tależ jest inny.

PS. Zapytaj w Ursusie o części do MF-a wiem, że coś robili do skrzyni biegów.

#13 Share Daniells80

Daniells80

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie Rolnictwem i budownictwem Pomagam przy naprawasz maszyn roliczych Lubie jezdzic Ciągnikami itp

Napisany 12 styczeń 2014 - 08:33

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Witam ja posiadam pare rzeczy do skrzyni do BS pozostałości magazynowe.
koła zębate, wałki i korpus

#14 Share solaris7

solaris7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 13 luty 2014 - 13:00

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a witam potrzebuje przekładnie schumachera do BS i klepiska do kukurydzy te tylnie
Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

#15 Share macko25

macko25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 14 luty 2014 - 10:03

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a nawet dobrze że części są z róznych firm niż BS polskie teraz tej firmy nie ma przejął New holland i gdzie kupić a tak w razie czego coś jeszcze kupić z innej firmy

#16 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 16 luty 2014 - 11:16

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Witam, proszę tu masz całą przekładnie napędu kosy http://www.agrofarm....,5165-02-03-000

#17 Share solaris7

solaris7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 18 luty 2014 - 10:11

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a niemaja kompletnej ,tylko czesci i to nie wszystkie
Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

#18 Share damianbor

damianbor

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów

Napisany 18 luty 2014 - 10:49

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Dużo używanych części do Bs-ów mają w Draganach koło Wysokiego w woj. Lubelskim. Tylko nie wiem jak z jakością...

#19 Share grabarz

grabarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja itp.

Napisany 19 luty 2014 - 11:55

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a W draganach maja strasznie drogie ceny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 259 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 11:28

Namiary na składnice części zamiennych do BS-a Jak wyglada sytuacja z dostepnoscia czesci przed zniwami w sklepach? Bo w czasie zniw jest malo czasu na szukanie a zastanawiam sie nad kupnem BS-a. Moze jakies nowe skladnice?