Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wszystko o OSM Łowicz

106 odpowiedzi na ten temat

#101 Share wolkodaw

wolkodaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 styczeń 2014 - 13:32

Wszystko o OSM Łowicz Witam, powiedzcie jaka jest różnica w rozliczeniu po przystapieniu do "Ekołowiczanki" i czy mozna dołączyć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wszystko o OSM Łowicz Dzisiaj, 19:55
  •  

#102 Share farmer1215

farmer1215

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 28 luty 2014 - 21:13

Wszystko o OSM Łowicz Kradną jak najęci ..brak słów badania robią też jak chcą nie dajcie się oszukiwać jest tyle mleczarni wokół złóżcie grupowe wypowiedzenia no i z umową do prawnika bo to co oni tam piszą i mówią to ściema.. zastraszają ludzi o każe ale to nie zgodne z prawem ..też to wszystko przechodziłem ale powiedziałem dość zobaczę co się będzie działo .Jak ktoś już z tamtąd uciekł to niech napisze jak to się wszystko rozegrało bo chce odejść jak NAJSZYBCIEJ......

#103 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 01 marzec 2014 - 23:29

Wszystko o OSM Łowicz Czy aby nie pracujesz dla konkurencji? Oczerniasz mleczarnię, która zawsze płaci? To idź tam, gdzie nie będą Ci płacić i będziesz goły i wesoły :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#104 Share harytubewardziu

harytubewardziu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Niezawodne maszyny rolnicze. Hodowla bydła mlecznego. Nowoczesna uprawa.

Napisany 03 marzec 2014 - 22:01

Wszystko o OSM Łowicz A może to Ty placisz im?? Nie spotkałem sie z taką SM, która " nie płaci". Wszędzie trąbią o tym jak to na wadze chłopa oszukją, za zboże nie zapłacą, oszukają na innej rzeczy, ale, że mleczarnia kogoś nabiła nie ma tego nigdzie. Jest tylko: co za wspaniała mleczarnia, wypłata szybciej od faktury, bardzo dobrze się z nimi współpracuje, dają kredyty, tanie paliwo, srodki produkcji za pół darmo itd. Noo żyć nie umierać. W miarę stabilna cena, tyle mogę powiedzieć o OSM Łowicz a dalej lepiej nie mówić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#105 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 07 lipiec 2015 - 13:04

Wszystko o OSM Łowicz

kasa zawsze na czas w okolicach 10 każdego miesiąca, wyniki prób pokrywają się praktycznie z wynikami z kontroli użytkowości mlecznej, cena na dzień dzisiejszy dobra w prónaniu z inymi mleczarniami, Łowicz wolno koryguje cenniki zarówno w górę jak i w dół. Znam wielu rolników co odeszło bo do konkurencji mleko było po 1,7-1,9 zł gdzie Łowicz płącił 1,5-1,6, dzisiaj jest odwrotnie, Łowicz 1,2-1,3 a konkurencja 0,9-1,1

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#106 Share niki24

niki24

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 12 lipiec 2015 - 21:09

Wszystko o OSM Łowicz

firma stabilna . nie ma co narzekać.u konkurencji na razie jest gorzej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#107 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 05 wrzesień 2016 - 00:21

Wszystko o OSM Łowicz

za sierpień +10 gr

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)