Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wszystko o OSM Łowicz

106 odpowiedzi na ten temat

#81 Share jumpers

jumpers

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 02 kwiecień 2012 - 22:52

Wszystko o OSM Łowicz Pytaj u żródła:
Dział Transportu
tel. 46 830 36 45
transport@mleczarnia.lowicz.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wszystko o OSM Łowicz Dzisiaj, 21:27
  •  

#82 Share harytubewardziu

harytubewardziu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Niezawodne maszyny rolnicze. Hodowla bydła mlecznego. Nowoczesna uprawa.

Napisany 29 kwiecień 2012 - 16:26

Wszystko o OSM Łowicz Mleczarnia Łowicz oddział Konin. U mnie też ciągle kantują na analizie, skaczą albo komórki albo bakterie, nieraz jest tak,że przychodzi krystaliczna czystość a za jakiś czas grubo ponad 100tyś gdzie ciągle doi się tak samo-paranoja. A o komórkach nie wspominam

#83 Share mawit06

mawit06

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 30 kwiecień 2012 - 23:17

Wszystko o OSM Łowicz Każdy orze jak może. Kiedyś mówili- ,,pokorne ciele dwie matki ssie,, teraz bardziej pasuje pokorne ciele dwa baty dostaje.. Znajomy ma krowy i twierdzi że to nie ma sensu, planuje przerzucić się na opasy.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 01 maj 2012 - 17:09

Wszystko o OSM Łowicz czy wam też w ostatnim miesiącu zjechały nagle parametry ? bo to że ceny za mleko nie obniżyli to spoko ale spadek bez zmian żywienia w ciągu polowy miesiąca o 0,4 na białku i tłuszczu to chyba już przesada
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#85 Share harytubewardziu

harytubewardziu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Niezawodne maszyny rolnicze. Hodowla bydła mlecznego. Nowoczesna uprawa.

Napisany 04 maj 2012 - 21:44

Wszystko o OSM Łowicz @atomik a ile Ci płacą aktualnie??

#86 Share SKORPION1

SKORPION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna oraz nowinki w rolnictwie

Napisany 17 czerwiec 2012 - 19:37

Wszystko o OSM Łowicz Ostatnio dałem kierowcy próbkę mleka na somatyczne z ogólnego mleka i w tym samym dniu były brane próby na somatyczne i co się okazuje ,z próbki którą dałem na zbadanie wychodzi 635 a z tej co brała mleczarnia na swoje wychodzi 425 i jak to jest , że wyszła tak wielka różnica z tego samego mleka Jak oni robią te próby

#87 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 17 czerwiec 2012 - 20:33

Wszystko o OSM Łowicz mają zakaz skupu mleka pozaklasowego i piszą tyle żeby na średnia przeszło. Wiele mleczarn tak robi.

#88 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 13 lipiec 2012 - 06:26

Wszystko o OSM Łowicz orientuje się ktoś gdzie można zrobić badanie mleka na zawartość komórek somatycznych (wyłączając badanie w mleczarni)? bo dosłownie cuda się dziją tam u nich, dobrze byłoby to sprawdzić gdzieś...
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#89 Share komodo

komodo

Hala Madrid :-)

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 15 lipiec 2012 - 07:18

Wszystko o OSM Łowicz moze poprostu zbadaj sobie oddzielnie od kazdej krowy i tak jest bezplatne i dopiero wtedy zobaczysz co jest u nas rok temu tez wyszlo ze dwa razy duzo i zbadalismy i mialy 3 krowy a zero oznak zapalenia czy czego kolwiek dostaly antybiotyk i jak od nich nie poszlo to wyszlo odrazu dobrze i od tamtej pory spokoj

#90 Share lok4

lok4

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 14:08

Wszystko o OSM Łowicz U mnie też od maja zaczęły skakać że różnice wynoszą nawet po 100tys. na bakteriach. A jeśli chodzi o ilość mleka przy odbiorze to tak od tego roku zaczęło się nie zgadzać z moja miarą, tak jak niektórzy wspominali nawet do 10% na moją niekorzyść. Przez cały miesiąc to się uzbiera spora strata, a oni mają czysty zysk. Czy mają nas za ciemników, myśla że nie umiemy liczyć? I jak długo będą to ciągnąć? Przecież bez końca nie da się tak ludzi oszukiwać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 16 lipiec 2012 - 15:06

Wszystko o OSM Łowicz litrami jesli juz to handluja kierowcy i ilosc zalezy od kierowcy ale jak wiedza ze sie mierzy to sie zgadza

#92 Share kamilo758002

kamilo758002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 13:22

Wszystko o OSM Łowicz lacpol z piotrkowa kujawskiego tak samo marudzą albo komórki lub bakterie ja mam gorzej z bakteriami

#93 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 10:48

Wszystko o OSM Łowicz Dodam teraz coś od siebie związanie z ŁSM JOGO... Mianowicie po nie całym roku czasu powtórka z rozrywki czyli oczywiście komórki somatyczne... 700/800/450/650 takowe oto wyniki z ostatnich prób... I Gdyby się to tylko działo u moich rodziców to ok... ale gdzie jade to słyszę że mało komu przeszło mleko... A to cała trasa, a to większość z wioski... Z tego co ostatnio wiem odchodzą od nich z okolicy najwięksi dostawcy, niektórzy oddawali im po 540 tyś litrów mleka rocznie... W mojej miejscowości również JOGO odchodzi w niepamięć, może trochę mniej płacą ale człowiek przez nerwy i stres tak szybko nie osiwieje w Ksawerowie u Pana Zarębskiego... Tata jutro jedzie podpisać umowę z jego mleczarnią... Od znajomych rolników którzy do niego oddają słysze same pozytywy i żeby wiedzieli wcześniej to tak długo nie "pętali" by się z kłamcami i oszustami którym zależy tylko na swojej kieszeni....

Edytowany przez Luke16, 26 lipiec 2012 - 10:55.

#94 Share grucha18

grucha18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 19:55

Wszystko o OSM Łowicz Słyszał ktoś coś na temat przejęcia Osm Kalisz przez Osm Łowicz? ;)

#95 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 20:07

Wszystko o OSM Łowicz tak juz ponad miesiac temu mialobyc pozamiatane ale sie troche przeciaga ze strony kalisza ale przejecie i tak bedzie :)

#96 Share grucha18

grucha18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 28 grudzień 2012 - 20:54

Wszystko o OSM Łowicz Dzięki za odp.;) a ciągnie się już to bardzo długo bo chyba ze dwa lata... :)

#97 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 14 styczeń 2014 - 22:56

Wszystko o OSM Łowicz temat się zastał więc odświeże, piszcie trochę swoje refleksje
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#98 Share komodo

komodo

• Members
  • PipPipPip
  • 1263 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 16:24

Wszystko o OSM Łowicz szkoda gadac wzgledem ceny

#99 Share grucha18

grucha18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 21:30

Wszystko o OSM Łowicz Cena niższa niż w ŁSM Jogo a jeszcze nie dawno chcieli ich przejąć...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share mammut1

mammut1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 15 styczeń 2014 - 21:36

Wszystko o OSM Łowicz No to się jakoś dogadajcie złóżcie wypowiedzenia a wtedy zobaczycie ile cena pójdzie w górę 10gr na 10tyś l to 1000zł to jest sporo