bertold13

KOSIARKA FAMAROL SŁUPSK Z105

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bertold13    1

Witam. Wiecie moze gdzie moge dostac plandeke(tzn fartuch) do tej kosiarki?

Szukalem na stronie greena ale maja chyba do zwyklego modelu bez rozdrabniacza. Dla ulatwienia dodaje zdjecie.

Prosze o pomoc. Pozdrawiam.

Od razu pisze ze to nie moje zdjecie poprostu chce pokazac do jakiej kosiarki potrzebuje plandeki.

gallery_33214_373_53670__36336.jpg


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

heh zamów sobie zwykłą i poproś matkę lub żonę żeby podszyła to na maszynie, można kupić specjalne takie taśmy do ubrań klejące podkładasz taką taśmę przejedziesz żelaskiem i trzyma jak najmocniejszy klej,

ps. jak się sprawdza ten przetrząsacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

odpowiem za kolege ten przetrzasacz w duzej trawie to nic nie daje bo nie rozrzuci on tylko to zruszy a skad wiem bo sasiad taka ma i miałem od niego pozyczona jak kosilismy w dwa ciagniki na sianokiszonke w małej trawie gra ale w duzej nie. zrobi tyle ze pokos nie bedzie tak ułozony jak po kosiarce bez przetrzasacza ale pokos pokosem bedzie nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

odpowiem za kolege ten przetrzasacz w duzej trawie to nic nie daje bo nie rozrzuci on tylko to zruszy a skad wiem bo sasiad taka ma i miałem od niego pozyczona jak kosilismy w dwa ciagniki na sianokiszonke w małej trawie gra ale w duzej nie. zrobi tyle ze pokos nie bedzie tak ułozony jak po kosiarce bez przetrzasacza ale pokos pokosem bedzie nadal

Czyli działa tak jak powinien, bo to nie jest przetrząsacz tylko spulchniacz pokosu, jeśli chciałbyś mieć od razu przewróconą trawę to musisz kupić przetrząsacz do kosiarki, myślę że wiesz o co chodzi bo pełno tego na allegro, takie podwójne długie palce sprężynowe napędzane od paska przykręcane z tyłu kosiarki, ale czy to się w koszeniu tak jak trzeba sprawdza to nie wiem.

Edytowano przez PAWKUB

Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowcamlody    53
Napisano (edytowany)

Posiadam taką kosiareczkę już długo długo w tamtym roku remont, zaciekawiło mnie to że ona oryginalnie umalowana była na pomarańczowo no i ma ten zatrzask z przodu tak więc odpinam to boczne cięgło, cały w lewy i zapina się sama do transportu. Ciekawi mnie czy to jakaś wersja eksportowa czy co? kosiarka z lat 90-95 coś takiego.

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Szczerze te nie do końca rozumiem w czym problem... Tak się właśnie te kosiarki składa do transportu. Kolor u mnie tez jest bardziej pomarańcz jak czerwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil255    305

To jest zwykłą kosiarka rotacyjna Famarol Słupsk z105/1,żadna wersja eksportowa i była malowana na pomarańczowo,u mnie szedł w niej sznurek od tego zatrzasku przez cala długość kosiarki,wystarczyło stanąć z tylu pociągnąć za linie i się składała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matelusz    1

Też taką zakupiłem ostatnio, fajny jest ten patent z tym zatrzaskiem :) Aktualnie przechodzi remont i poszukuje naklejek do niej, ktoś mógłby mi doradzić gdzie szukać lub do kogo sie zgłosić z tym właśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squah    0

Witam

orientuje sie ktoś jakie obroty ma ta przekładnia do tego spulchaniacza ile do ile? albo jakie obroty ma spulchniacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kondzio342
      Wiatam Panowie. Rozgladam sie za kosiarka rotacyjna nowa lub uzywka lecz zeby przekladnia kosiarki byla katowa. Panowie pomozcie wasze spostrzezenia. Bedzie pracowal z 3512. I zadko z masseyem 4255. Ale to jakby cos nie tak z tym mniejszym. Czekam na opinie urzydkownikow i porady co kupic.
    • Przez adamek1942
      Witam mam oto takie pytanie która będzie lepsza z tych kosiarek?? w grę wchodzi dysk i bęben.
    • Przez adamek1942
      Witam zakładam nowy temat  ponieważ nic nie znalazłem na temat tych kosiarek, co sądzicie o tych kosiarkach z tego co zauważyłem to mocowania mają lepsze od uni alki,
      zakładałem inny temat na temat kosiarek ale tamto jest już nieaktualne
    • Przez jonh
      Witajcie.Jaką kosiarke polecacie do 10 tysięcy. Szerokość robocza to minimum 3 metry. Co myślicie o kosiarce fella sm 320? 
    • Przez sunday
      Witam.
      Czy orientuje się ktoś jaki olej lać do kosiarki Pottinger , niby na producent pisze że SAE 90 no ale nie za dużo mi to mówi bo mi wyskakują w różnych specyfikacjach.
      Jeśli by ktoś był w temacie to proszę o info.
      a taki by się nadał
      OLEJ TEDEX GEAR 80W90
      ??
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj