Grzegorz6180

Szkoły rolnicze

Polecane posty

Boniek    1

Może ktoś z was wie czy jest jakaś szkoła/studium policealne rolnicze w północno-zachodnim mazowieckim i okolicy? Bo muszę czegoś poszukać na dorobienie kwalifikacji...


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Czy w okolicy południowej Wlkp jest jakies Studium rolnicze ?


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Zaczyna ktoś może edukacjie w olsztynie lub w warszawie na kierunkach rolniczych? Na co patrzyli, z czego trzeba było mieć zdaną mature?


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

a w moim regionie nie ma zaocznej roliczej:( co lepsze nie ma nawet technikum zmechanizowanego zaocznie:( jest ale po średniej szkole a nie po "Zecie" co w tym roku sie porobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Boniek może to daleko, ale są szkoły w Marianowie niedaleko Łomży, sam się tam uczę, w Ostródzie i podobno w Ostrołęce prowadzili nabory, ale wątpię aby ktoś się zapisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

A będzie ktoś z was chodził do technikum do ZSA Klementowice bo ja za rok się tam wybieram (obecnie chodzę tam do gimnazjum) a tu link do szkoły http://www.zsaklem.pl/ jakby się ktoś wybierał to pisać na prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saorek    0

A będzie ktoś z was chodził do technikum do ZSA Klementowice bo ja za rok się tam wybieram (obecnie chodzę tam do gimnazjum) a tu link do szkoły http://www.zsaklem.pl/ jakby się ktoś wybierał to pisać na prywatnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saorek    0

Witam Was nie orientujecie sie czy jest jakas szkola policealna o kierunku rolnik wojewodztwo slaskie a dokladniej niedaleko gliwice taka ktora ma klase bo w tym roku malo chtnych bylo co dzwonie to nie otworzyli malo uczniów prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

saorek potrzebujesz szkoły do wniosku ?? u mnie też nie było chętnych ale zapisałem się na architekturę krajobrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

no u mnie też jest cienko z chętnymi dlatego muszę dojeżdżać do wrocławia 150 km mam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiur    1

a są może na tym forum olimpijczycy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

idzie ktoś do szkoły rolniczej w Janowcu WLKp?Bo ja bym bardzo chciał ale nie wiem czy będą chętni :huh:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinXD    1

w żarnowcu w powiecie zawierciańskim jest policealna szkoła rolnicza, ale nie jestem pewien czy w tym roku jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Powiedzcie mi czym różni się profil agrobiznesu od czytego rolnego.


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saorek    0

To wole już isc do szkoly w czestochowie mam blizej a ty taki kawal do wrocka dojedzasz ojj daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

A chodzi ktoś do Gąsawy czy Damasławka?W województwie WLKp?Jeśli tak to proszę o opinie o tych szkołach :blink:


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapi123    14

Witam Was nie orientujecie sie czy jest jakas szkola policealna o kierunku rolnik wojewodztwo slaskie a dokladniej niedaleko gliwice taka ktora ma klase bo w tym roku malo chtnych bylo co dzwonie to nie otworzyli malo uczniów prosze o pomoc

A w Nakle śląskim Sprawdziłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek617    4

w żarnowcu w powiecie zawierciańskim jest policealna szkoła rolnicza, ale nie jestem pewien czy w tym roku jest

 

 

 

 

W Żarnowcu powinien być ten kierunek jak jeszcze chodziłem zawsze był ( w ostateczności jak jest mało chętnych to łączą dwie klasy takie jak THK i TR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TomCase    1

A czy ktos z Was uczeszczal czy uczeszcza do zespolu szkol rolniczych w janowie? woj podlaskie. Chwale sobie ta szkole. :D Teraz uczeszczam na PWSZ W suwalkach tez kierunek Rolnictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj