Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę

102 odpowiedzi na ten temat

#61 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 17:49

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę a czy ktoś z was wie że przeciętna płaca od 2004 roku wzrosła o ok 47%

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Dzisiaj, 15:11
  •  

#62 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 17:57

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Niepotrzebnie to qazi pisałeś. Zaraz rozpęta się wojna że "mieszcuchy" nic nie robią i zarabiają kokosy.

#63 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 18:04

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę dochody wzrosły o 50% :lol: tylko nikt nie zauważył że wydatki wzrosły o 100% <_< :P

#64 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 17 marzec 2011 - 18:09

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Ja myśle, że wzrosły nawet więcej niż o 100%.

#65 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 18:24

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Ten artykuł to śmiech na sali, bezsens i nie prawda ostatnio na jednym z portalów widziałem info o rolnikach było tam napisane że dostają 1,500 zł dopłat do 1 ha użytków. Niestety tak jest i będzie że niektórzy ludzie z miasta mają takie podejście do pracy rolnika. Ostatnio od znajomej z Wawy usłyszałem tekst że na Wsi to samochód nie potrzebny jest :blink:
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#66 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 18:30

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę to fajnych masz znajomych :P

#67 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 18:52

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę co sie martwicie dochody nam wzrosly o 50 %
ale w miescie srednia placa wynosi 30000zł , emerytura 1600 zł
wiec w miescie tez nie jest zle :lol:
a ja tez przeczytalem pod jednym z takich tematow ze doplaty powinny sie nalezec mieszkancom miast ktorzy robia zakupy i powinno sie rachunki ze sklepu przedstawiac i wtedy dostali by czesc zwrotu kosztow .
ja takich tematow nie czytam a szczegolnie komentarzy bo szkoda sie denerwowac .
acha a niektorzy sa obuzeni ze coraz wiecej rolnikow sie wypowiada co znaczy ze nam sie bardzo dobrze powodzi bo stac nas na internet :lol:

Edytowany przez Lukaszjarm, 17 marzec 2011 - 18:55.

#68 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 19:13

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę a samochód w mieście jest bardzo potrzebny?chyba po to że jak wsiowi przyjadą to żeby nie mieli gdzie zaparkować(na 4 miejscach słabo 3 osobówki się mieszczą),no i jeszcze na komunikację narzekają,bo co 10 minut to za długo-dajcie spokój,to są chorzy ludzie(umysłowo)

co do tematu to dochód mam na stałym poziomie od kilku lat,nie zauważyłem żeby mi w kieszeni więcej zostawało.

dopłaty w rzeczywistości są dla firm co handlują lub produkują środki do produkcji,rolnik je tylko rozdziela.

#69 Share suzuki21l

suzuki21l

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 412 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, mechanizacja rolnictwa, motoryzacja i jazda na motocyklu

Napisany 17 marzec 2011 - 19:15

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę wiesmag ostatnie zdanie dobrze powiedziane (napisane)

#70 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 19:18

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę o tym parkowaniu to może nieprawda? :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 22:06

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę To na mnie dilerzy maszyn się nie wzbogacili.

#72 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 18 marzec 2011 - 16:11

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Jak się coś kupuje to trzeba znaleźć dwóch fachowych dealerów i między nimi kursować aż któryś stanie, wtedy wiadomo że jest oferowana dobra cena.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#73 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2029 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 20:32

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę kolejny artykul mowiacy o dochodach rolnikow,troche w nim prawdy ale komentarze mieszczuchow zalosne
http://finanse.wp.pl...843,opinie.html
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

#74 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 04 kwiecień 2011 - 21:47

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Ja im się nie dziwie. Piszą to co widzą w mediach, na wsiach u kuzynów lub przejazdem. Nowe maszyny, olbrzymie dotacje, dopłaty z Unii, niskie składki na KRUS, nie płacenie PIT-ów, CIT-ów itp. Do tego coraz bardziej drożejąca żywność, rekordowe ceny zbóż, rzepaku, cukru itp. To wszystko składa się na obraz polskiej wsi jaką widzi taki mieszczuch z Warszawy, Poznania czy innej miejscowości. Rolnicy mają podobny obraz o mieszczuchach. Idą do pracy, porobią 8h dziennie przez 5 dni w tygodniu, jeżdżą na wczasy, mają urlopy, po pracy nic nie robią itd.

#75 Share farmermf

farmermf

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2170 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:28

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Stasieks , nie zmienia to faktu że komentarze są żałosne, czasem myślę że takie artykułu to są specjalnie zamieszczane by podburzyć miasto do wsi.

#76 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 06:56

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę A może tak tu wszyscy (oczywiście wszyscy ci którzy potrafią się wysłowić poprawnie po polsku a nie polskiemu )zaczną komentować te wypociny na WP ?Ponoć w jedności siła-zobaczyłaby miastowa swołocz (bo tylko swołocz takie komentarze potrafi "produkować") że chłop potęgą jest i basta :D .

#77 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 07:23

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę po co sie w ogole przejmujecie tym co ktos pisze??

ja tam zawsze w takich przypadkach jak ktos zaczyna herezje w tym kontekscie prawic przyznaje mu racje i rozmowa bardzo szybko sie konczy, ku zdziwieniu mojego rozmowcy.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#78 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 10:42

Stasieks , nie zmienia to faktu że komentarze są żałosne, czasem myślę że takie artykułu to są specjalnie zamieszczane by podburzyć miasto do wsi.

A jakie mają być komentarze? Mają pisać że, to ciężka i niewdzięczna praca, że mimo dużego przychodu to zyski nie są takie olbrzymie jak się wydaję? Oni tego nie wiedzą więc piszą to co widzą lub sami wiedzą. Rolnicy na protestach zamiast rozmawiać z ludźmi i pokazywać że, na wsi nie jest tak dobrze jak się wydaję to wolą pooglądać ciągniki sąsiadów i pokrzyczeć że, ceny są zbyt niskie.

#79 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 11:09

Rolnicy na protestach zamiast rozmawiać z ludźmi i pokazywać że, na wsi nie jest tak dobrze jak się wydaję

na jakich protestach i z jakimi ludzmi bo nie bardzo rozumiem?
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 11:15

Dochody rolników wzrosły o ponad połowę Na tych co były(tak wiem, było ich zaledwie kilka i tylko lokalne) ale i w przyszłości jeśli będą. I powinni rozmawiać z mieszkańcami miast. Tak jak to robią Francuzi czy Anglicy.

Co się brzozak nie chwalisz że twój Golf Biturbo był w TVN Turbo?