Skocz do zawartości

Zdjęcie

Częsci silnikowe MWM

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robert1901

robert1901

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 22 luty 2011 - 19:28

Częsci silnikowe MWM Witam aktualnie szykuje sie do remontu silnika w swoje Reni 145.14 z silnikiem MWM D226-6B , a własciwie to juz go zaczełem . I mam takie pytanie czy znacie moze jakieś sprawdzone firmy co do czesci , interesuja mnie pierscienie, wtryski , uszczelki itp . I najlepiej żeby było nie daleko wojewodztwa lubelskiego lub prowadziły sprzedasz wysyłkowa . I oczywiście czy ktos u nich coś zakupywał i jak ma się cena do jakości :) pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Częsci silnikowe MWM Dzisiaj, 16:29
  •  

#2 Share kowal2

kowal2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 22 luty 2011 - 23:23

Częsci silnikowe MWM Do renowki kupywałem rok temu tuleje,tłoki,pierścienie,uszczelki z firmy BEBCO w Rolmax-ie w Świdniku.Co do jakości to nie mam porównania do innych firm,ale wszystkie części pasowały i narazie wszystko działa dobrze,a cenowo to niewielkie były różnice w innych sklepach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share wisniak222

wisniak222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 23 luty 2011 - 18:30

Częsci silnikowe MWM jAK WYSYŁKA TO nie ma znaczenia z kad. Ja jak robiłem hamulce to też z BEBCO zamawiałem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 25 luty 2011 - 19:40

Częsci silnikowe MWM agrojan.pl orginalne części totalnie do wszystkiego kurier dowozi na następny dzień naprawde tanio mają w swej ofercie też bebco
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.