Vladoo1

Strajk Rolników 2011

Polecane posty

Vladoo1    9

Nie wiedziałem gdzie to umieścić ale na pewno każdy powie co o tym myśli miłej dyskusji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian88    0

Popieram rolników z kujawsko-pomorskiego, ale wydaje mi się że w każdym województwie powinni rolnicy się zmówic i zrobic nalot na stolicę danego województwa. Nasz kraj zniszczy NAS- rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram takie akcje, ale najbardziej mnie wku...a to że chociaż wielu rolników chce się rozwijać co ukazują ciągniki na filmie cały czas ich okradają. Nawet nie mogą zapewnić pewnych dochodów i stabilnych cen a każdy wie że ta praca jest ciężka i nie ma unormowanych godzin roboczych.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxModzelxx    0

Niezłą fazę odj*bali! Oczywiście popieram. Wypowiedz powyższa mówi sama za siebie.

Edytowano przez xxModzelxx

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacooo    0

Niema unormowanych cen, bo w końcu mamy wolny rynek. Rolnikom chyba po prostu brakuje dobrego przywódcy czy jakiegoś lidera co by ich poprowadził i wywalczył wszystko co można. A po za tym co byście oczekiwali żeby jak niby co zrobił rząd żeby rolnikom żyło się lepiej przecież to nie oni ustalają ceny(o tym decyduje wiele innych czynników np. pogoda, zbiory w Australii itp. Według mię rolnicy najwięcej tracą przez pośredników, bo żeby powstał chleb to najpierw bierze młynarz później piekarz dostawca sklepikarz a rolnikowi należą się ochłapy.



Klub Posiadaczy Kumurunów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Popieram te strajki. BRAWO oby było ich więcej- i przyniosły efekt. Żebym miał szybki ciąnik też bym pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
armi95    0

Zetorem też byś dał radę. Ja też tak jak wy popieram rolników, aby walczyli o swoje.

 

Zetorem też byś dał radę. Ja też tak jak wy popieram rolników, aby walczyli o swoje.


<<SPRZEDAM>> Taśmociąg do kostek siana lub słomy w bdb stanie z zaczepem do ciągnika. Jest on na kołach gumowych. Mało używany. Tanio. Okolice Węgrowa, Korytnicy. W razie pytań pisać na PW. <<SPRZEDAM>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Tylko żeby przyniosło to jakieś pozytywne skutki dla rolników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Należałoby się ruszyc na Warszawę chętnie bym się przyłączył:rolleyes: Widziałem kiedyś w brukseli coś podobnego. lali na jezdnie gnojówe i nikt ich nie ruszał, całe miasto stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a o co tak właściwie chodzi? dlaczego oni strajkują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Pietras892 to było we Francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muoodyy    2

rolnicy górą!!! super akcja i oby przyniosła efekty. ta sytuacja najlepiej obrazuje jak rolnicy potrafią się zrzeszać i walczyć o swoje! i tak ma być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwex16    34

popieram taki strajki trzeba dążyć do stałych cen a nie do skoków cen!!!


Miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

a o co tak właściwie chodzi? dlaczego oni strajkują?

 

wiesz po ile jest mleko, świnie i produkty ???! To teraz już wiesz czemu strajkują.Popieram Was!

Ciekawe kiedy zobaczymy efekty strajku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogrodnikPPL    0

Oglądając ten filmik choć sam jestem rolnikiem mam mieszane uczucia co do jego sukcesu - na pewno nikt z miasta nie zrozumie protestów rolników przy takiej akcji, - bardzo łatwo wyprowadzić ludzi na ulicę i krzyczeć że jest źle.

Ale tym którym jest naprawę ciężko to tam nie widziałem - filmik pokazał w pewnym sensie jak rolnicy wyciągnęli pieniądze z unii, a chyba o coś innego chodziło.

Kto to wo gule organizował?

Popieram protest czy walkę o przyzwoite ceny ale na tym trzeba się znać.

Wyobrażam już sobie ludzi z miasta widząc ten protest a nawet oburzenie - nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

@Pietras892 to było we Francji

 

byc może we francji też ja widziałem to w belgii ,pracowałem tam przez jakiś czas

Edytowano przez Pietras892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Akcja piękna, ale sądząc po ciągnikach to nie jest źle ;) ...

 

Co z tego że traktory niezłe jak napewno większość rolników ma nie mały kredyt w banku.

A taką akcję popieram bo to co robią teraz z cenami tuczników to w głowie się nie mieści.angry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

wiesz po ile jest mleko, świnie i produkty ???! To teraz już wiesz czemu strajkują.Popieram Was!

Ciekawe kiedy zobaczymy efekty strajku

 

wiem po ile jest mleko i obecnie nie jest z tym źle,

 

druga kwestia, to kto kupuje od rolników mleko, świnki itd? państwo czy prywatne przedsiębiorstwa, zakłady przetwórcze, i moim zdaniem nie urzędy ( może one też trochę) ale głównie odbiorcy naszych produktów powinni być obiektem strajku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

http://www.hotmoney....z-bogatsi-18347 Co sądzi miasto o wsi ;[

 

Ja wkleiłem ten link w innym temacie, zrobiłem to wcześniej niż kolega ;) Mam nadzieje że nie poniesiemy konsekwencji z powodu, iż w dwóch różnych miejscach są dwa identyczne wpisy :huh:. Być może usprawiedliwieniem będzie ich zbieżność z oboma tematami. Co teraz nas czeka :unsure:?

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj