Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JX 95 problemy z hydrauliką

60 odpowiedzi na ten temat

#41 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 01 maj 2012 - 11:01

Case JX 95 problemy z hydrauliką ale coś jednak się wypięło.

dlaczego do serwisu nie zgłaszasz-przecież większość pracuje-wprawdzie może nie dziś,i trzeciego,a tak to normalnie-jutro dzwoń,może nie przyjadą,ale może mieli takie przypadki i zasugerują co może być.

długi weekend to tylko szkoły,banki i biura mają,reszta pracuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JX 95 problemy z hydrauliką Dzisiaj, 09:52
  •  

#42 Share benfer

benfer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 maj 2012 - 16:00

Case JX 95 problemy z hydrauliką jak myślisz wpadłem na ten pomysł wcześniej czy nie ????????
ja też pracuje nawet w niedziele ale oni tak mają że im się nie wali
sam wiesz że ciągnik w gospodarstwie potrzebny jest non stop a szczególnie ten pomocniczy nawozy opryski ładowacz itd itp liczyłem na fachową porade a nie "czemu nie zadzwonisz do serwisu?" mimo wszystko dziękuje i pozdrawiam

#43 Share bolocase

bolocase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, maszyny rolnicze, mechanika, car audio

Napisany 01 maj 2012 - 19:53

Case JX 95 problemy z hydrauliką nie mów kolego ze serwisowi to wisi, to jest nie prawda co piszesz moja firma dziś pracowała co prawda tylko serwis ale robilismy i robimy cały tydzień oprucz 3 maja,a co do twojego podnosnika to sprawa jesy prost, musisz wyciągnąc siedzenie następnie odkrecic podłoge pod siedzeniem i ujzysz plecak z przodu plecaka jest taki zawór przykrecony na dwie sruby imbusowe, wykrec go i wymyj w bemzynie powinno pomuc jak nie to raczej bedzie do wymiany, albo poprostu coć padło w srodku plecaka, ale od tego zacznij, bedzie ci troche ciezko dobrac sie do tego ale troche cierpliwosci i pójdzie a i kup sobie silikon, bedzie ci potrzebny przy montazu zaworu powodzenia

#44 Share benfer

benfer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 maj 2012 - 20:45

Case JX 95 problemy z hydrauliką luzik dam rade oto właśnie chodziło dzięki stary mam nadzieje że się uda pozdrawiam

#45 Share bolocase

bolocase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, maszyny rolnicze, mechanika, car audio

Napisany 03 maj 2012 - 20:28

Case JX 95 problemy z hydrauliką benfer zdaj relacje czy pomogło

#46 Share rolnik1988

rolnik1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 16 maj 2012 - 21:27

Case JX 95 problemy z hydrauliką witam mam problem moj case jxu nie chce mi podnosic pługa podnosi ale słabo i nie dokonca jak dzwonilem do serwisu to mi powiedzieli ze tam jest jakas blokada i ja sie podkreca ale ja tam nic nie widze a moze ktos z was wie dokladniej bo serwis teraz nie przyjedzie bo czasu nie ma

#47 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 17 maj 2012 - 18:28

Case JX 95 problemy z hydrauliką ogranicznik jest na prawym ramieniu dokładnie na osi ramienia ją sie przestawia
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#48 Share Michal5245

Michal5245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza

Napisany 20 czerwiec 2012 - 12:03

Case JX 95 problemy z hydrauliką Mam problem z hydrauliką w moim jx 95. Nawet po zawieszeniu na tylnym TUZ-ie małego lekkiego kultywatora - 300 kg, podnośnik nie utrzymuje go na stałej wysokości i co minutę (tak na oko) opuszcza delikatnie o kilka cm i zaraz potem podnosi. Tak jest na zimnym oleju, a kiedy się rozgrzeje to czestotliwość opuszczania i podnoszenia jest większa. Najbardziej czuć to po zawieszeniu ciężkiej maszyny - 1000 kg, bo buja całym traktorem. Pio wyłączeniu silnika ramiona podnośnika opadają do samej ziemi w tempie 1-2 cm/minutę. Czy ktoś z Was orientuję się co to może być?? Ten problem pojawił się drugi raz. Za pierwszym razem zabrano ciagnik do serwisu i "coś" naprawiono. Nie wiem co dokładnie. Potem przez kilka miesięcy było dobrze...

#49 Share nexeqadore

nexeqadore

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 09 listopad 2012 - 21:36

mam w Case JX95 dwa siłowniki wspomagające i dzwiga ponad 5t napewno

sadak powiedz jaki sprzet dzwigaz iczy te silowniki sie sprawdzaja

#50 Share WujekSam

WujekSam

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 10 maj 2013 - 22:21

Case JX 95 problemy z hydrauliką Aby nie robić nowego tematu..odswieżam...
Znajomy ma problem z JXU 105.... hydraulika... Rok po gwarancji.Serwis z kuj-pom nie potrafi sobie poradzic. Przy pracy z prasą jak olej sie rozgrzeje to trzeba na mega obroty go wprowadzic zeby klapę od prasy podniósł...Jak radzicie? wymiana pompy?????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Banitasnk

Banitasnk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 09:35

Case JX 95 problemy z hydrauliką Witam. Mam problem z JX 80. Przy prasowaniu prasą feraboli entry 120 po rozgrzaniu oleju, spada ciśnienie na manometrze i uchyla mi komorę, muszę cały czas dociskać ją hydrauliką. Miał możektoś taki problem, co to może być?

#52 Share Baartekk

Baartekk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 11 lipiec 2013 - 21:30

Witam. Mam problem z JX 80. Przy prasowaniu prasą feraboli entry 120 po rozgrzaniu oleju, spada ciśnienie na manometrze i uchyla mi komorę, muszę cały czas dociskać ją hydrauliką. Miał możektoś taki problem, co to może być?

Mialem taki problem w zeszłym roku, konieczne bylo uszczelnienie tłokow od klapy, w tym roku sasiad ten sam problem przerabial i obu przypadkach problemy sie skończyły.

#53 Share zaxson

zaxson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 07 sierpień 2013 - 20:25

Case JX 95 problemy z hydrauliką Witam Wszystkich!
Mam problem ze sprzęgłem w case jx 80 2011 rok jak wcisne sprzęgo od zmiany biegów i włączam wałek to sie niekręci jak puszcze główne sprzęgło to sie wałek kręci
wcześniej jak nacisnąłem głowne sprzęgło to sprżęgło od wałka nic do niego niemiało
co to może byc?

#54 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 09:11

Case JX 95 problemy z hydrauliką masz wajchę od wałka ustawioną źle, bo można w dwie pozycje ustawić.

#55 Share zaxson

zaxson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 11:38

Case JX 95 problemy z hydrauliką jak ustawic tą wajchę?

#56 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 12:23

Case JX 95 problemy z hydrauliką z tego co pamiętam to chyba musi być w położeniu do tyłu ciągnika, środek to jest całkowicie wyłączony, albo do przodu już nie pamiętam ale sam sprawdź jedno będzie ci chodziło na postoju

Edytowany przez ChiquitaB, 08 sierpień 2013 - 12:59.

#57 Share zaxson

zaxson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 08 sierpień 2013 - 21:18

Case JX 95 problemy z hydrauliką ale ta wajcha jest na połozeniu obrotów nie zaleznych czyli do tyłu ale jak mam włączony bieg w ciągniku i trzymam go na sprzęgle i chcę włączyć wałek wom to sie on niekręci,kręci sie dopiero po puszczeniu sprzęgła od biegów, obojętne jest to czy ciągnik jeest na biegu czy nie jest wałek sie niekręci gdy nacisnę tylko sprzęgło głowne (od zmiany biegów) dzieje się to przy włączaniu wałka

#58 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 09:04

Case JX 95 problemy z hydrauliką kolego czyli masz ustawiony na zależny wom, tą krótką dzwignie zmień na przeciwną pozycje

#59 Share zaxson

zaxson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 09 sierpień 2013 - 15:33

Case JX 95 problemy z hydrauliką ale w ciągniku jest włączony wałek niezalezny i tak sie dzieje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#60 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 10 sierpień 2013 - 17:40