Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case JX 95 problemy z hydrauliką

60 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 23 luty 2011 - 10:23

Case JX 95 problemy z hydrauliką JX a JXU czyli TD a TL to są różne ciągniki,mają zupełnie inne podnośniki,konie to nie wszystko,nie patrzeliście na udźwig podnośnika przy zakupie(tak wygląda że nie).

nie radzę siłownika zakładać,lepiej jeszcze otwory w cięgnach wywiercić i stabilizatory przedłużyć.

ten typ ma mniejszy udźwig dlatego żeby zwolnic nie połamać.

co mają goście zrobić co FARMERY pokupowali i zagonowca sprężynowego(3+1) podnieść nie może.

trójka obrotowa na JX zupełnie wystarczająca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case JX 95 problemy z hydrauliką Dzisiaj, 23:01
  •  

#22 Share wania27

wania27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 luty 2011 - 11:28

Case JX 95 problemy z hydrauliką witam ja też kiedyś mialem podobny problem u swojego case 95 w pierwszym roku jak go kupiłem nie chciał opuszczac pompy trzabyło trzymac ten przycisk lift-o-matic kciukiem aż odciski mialem po calym dniu roboty, okazało sie że ta glupia linka zle byla ustawiona,pozniej było ok po tygodniu znowu nie chcial podnosic bez gazu bo znowu w druga strone zle działała- tam przy regulacji głupie 2 milimetry robi różnice. Wiem że to moze banał ale od prostych rzeczy sie zaczyna rozwiązywać probemy. Druga sprawa jak juz ktos napisal że wspomaganie od kierownicy cieżko chodzi to wina filtra lub niskiego poziomu oleju-tez tak miałem. A co do udzwigu to chyba one taki maja nie za mocny bo jak kiedys robiłem agregatem KOMBI ktory wazy 1125 kg i wrzuciłem kamien ok (50-70kg) na tylne wałki chcąc go wywieżć z pola to bez gazu miał problemy z podniesieniem. Takze jak ten twój pług wazy 1200 to wcale sie mu nie dziwie. to tyle moich głupich mądrości :rolleyes: a nie myslałeś o mniejszej 4 obrotowej nie o takim klocu jak akpil? np takim ibisie M4 który wazy 900 kg np.? pozdrawiam.

#23 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 24 luty 2011 - 12:21

Case JX 95 problemy z hydrauliką my mamy do swojego jx90 lemkena opala 110 4skibowego tego to da rade chociaż:)

#24 Share bandzius14

bandzius14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 luty 2011 - 14:52

Case JX 95 problemy z hydrauliką Ja takrze patrzalem na cene
Gdzie Unia kosztowala 30 a ja za swojego dalem 20 tys to robi roznice on ciagnie ten plug jak durny tylko jest wlasnie problem z udzwigiem;/
I jeszcze naisze ze jak ja bralem Case to bylo 2008 roku to JXU 105 mial taka sama pompe montowana i tylko chyba byl silownik pomocniczy montowany

#25 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1893 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:47

Case JX 95 problemy z hydrauliką a teraz czasem tez nie jest taka sama?? i drugi pomocniczy za dopłatą?? i jak ktoś chcę to o wydatku 80l/min ??

#26 Share bandzius14

bandzius14

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:50

Case JX 95 problemy z hydrauliką A wiesz ze nawet nie wiem jak to tam teraz jest nie interesowalem sie tym
Moim zdaniem lepiej jest zwiekszyc udzwig w ciagniku niech to kosztuje nawe Z 5 tys czy moze wiecej niz kupowac drugi traktor i dac za niego np 60 tys to jest moje zdanie chodz nie powiem zeby sie nie przydal bo byl sie przydal jeszcze z turem:)

#27 Share krzysiuzuzia

krzysiuzuzia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:muzyka, elektronika w rolnictwie

Napisany 09 marzec 2012 - 20:15

Case JX 95 problemy z hydrauliką ja mam jx95 ma 30 mtg i dzis proba agregat talerzowy z siewnikiem waga 1550 problem z podnoszeniem wielki a ma niby 3,5t udzwigu

#28 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 21:03

Case JX 95 problemy z hydrauliką no 3,5 tony ma ale pewnie mierzone 60 cm od ramion a agregat ile wystaje a gdzie ziarno

#29 Share krzysiuzuzia

krzysiuzuzia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 09 marzec 2012 - 22:06

Case JX 95 problemy z hydrauliką okolo 3 m plus ziarno . ja mam talerzowy a kuzyn ma bierny ale waga ta sama ale skrzynia ladunowa wieksza niz moja i daje rade

#30 Share misiek111

misiek111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 15 marzec 2012 - 19:35

Case JX 95 problemy z hydrauliką panowie a ja mam problem ze skrzynia posiadam case jx 95 ma 1550 mtg na 3 zakresie i na 3 biegu wyje a na najwyższym tzn na zakresie 3 i biegu 4 słychać szum tak jak by dźwięk zębatek ??? prosil bym o pomoc czy u innych tez tak jest ???? czy znowu sztrucel się sypie ???

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 15 marzec 2012 - 20:53

Case JX 95 problemy z hydrauliką Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 11:20.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

#32 Share bolocase

bolocase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, maszyny rolnicze, mechanika, car audio

Napisany 16 marzec 2012 - 21:36

Case JX 95 problemy z hydrauliką misiek111 chyba pozostaje tylko rozbieranie chociaz dziwne ze hałasuje tylko 3 na 3 i 3 na 4

#33 Share misiek111

misiek111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 09:20

Case JX 95 problemy z hydrauliką jak puszcze na luz to słychac taki dziwny szum w moim jx95 jak by lorzyska wyjechanego!!! i nie wiem co to moze byc !!!! moze tak poprostu ma chodzic!!!

#34 Share misiek111

misiek111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 18 marzec 2012 - 16:03

Case JX 95 problemy z hydrauliką (

Czy mnie się tylko wydaje czy wy kupiliście ciagniki pomocnicze(taki jest sens tych modeli "na zachodzie") a zapinacie do nich maszyny do których ja zapiąłbym(zapinam) 120-140km? chyba trochę przeceniacie te ciągniki :) cztery skiby obrotowe do 90km i 3500kg ??? Ile czasu to ma dobrze działać?
EDIT:
Dobrze radząc 3 skiby obrotowe to max jak chce się tym ciagnikiem dłużej pojeździć a jak zestaw z siewnikem to tylko nadbudowany coś w stylu PLUS 400 z UG...

)

Ciągam nim 3 skiby obrotowe, lech expom 3,6m, zestaw z siewnikiem 3m (waga 1200).

#35 Share sadak

sadak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 19:47

Case JX 95 problemy z hydrauliką mam w Case JX95 dwa siłowniki wspomagające i dzwiga ponad 5t napewno

#36 Share krzysiuzuzia

krzysiuzuzia

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 19:56

Case JX 95 problemy z hydrauliką sadak .sam montowales te silowniki???

#37 Share Massey5455

Massey5455

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 08 kwiecień 2012 - 11:09

Case JX 95 problemy z hydrauliką 'sadak' możesz zdradzić jak zamontowałeś te siłowniki? gdzie podłączyłeś zasilanie itp. może jakaś fotka?

#38 Share benfer

benfer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 kwiecień 2012 - 20:43

Case JX 95 problemy z hydrauliką

witam ja też kiedyś mialem podobny problem u swojego case 95 w pierwszym roku jak go kupiłem nie chciał opuszczac pompy trzabyło trzymac ten przycisk lift-o-matic kciukiem aż odciski mialem po calym dniu roboty, okazało sie że ta glupia linka zle byla ustawiona,pozniej było ok po tygodniu znowu nie chcial podnosic bez gazu bo znowu w druga strone zle działała- tam przy regulacji głupie 2 milimetry robi różnice. Wiem że to moze banał ale od prostych rzeczy sie zaczyna rozwiązywać probemy. Druga sprawa jak juz ktos napisal że wspomaganie od kierownicy cieżko chodzi to wina filtra lub niskiego poziomu oleju-tez tak miałem. A co do udzwigu to chyba one taki maja nie za mocny bo jak kiedys robiłem agregatem KOMBI ktory wazy 1125 kg i wrzuciłem kamien ok (50-70kg) na tylne wałki chcąc go wywieżć z pola to bez gazu miał problemy z podniesieniem. Takze jak ten twój pług wazy 1200 to wcale sie mu nie dziwie. to tyle moich głupich mądrości :rolleyes: a nie myslałeś o mniejszej 4 obrotowej nie o takim klocu jak akpil? np takim ibisie M4 który wazy 900 kg np.? pozdrawiam.

witam wróciłem z pola i mój case jx70 nie chce opuszczać podnośnika coś się rozregulowało? proszę o pomoc na czym polega regulacja? dzwignie nie są takie sztywne jak były podobnie też przycisk lift-o-matic chodzi lużniej dzięki z góry za info

#39 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 30 kwiecień 2012 - 21:28

Case JX 95 problemy z hydrauliką jeśli przycisk chodzi luźniej-to sprawdź linkę od przycisku-może się wypięła,a podnośnik został w położeniu górnym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share benfer

benfer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 01 maj 2012 - 09:16

Case JX 95 problemy z hydrauliką niestety linka się nie wypieła a podnośnik jak stał tak stoii tyle że wyjątkowo wysoko no i ani drgnie w górę ani w dół nie mam pojęcia co jest tur działa bez zastrzeżeń sekcje siłownikowe też a podnośnik w położeniu max sztywny jak przyspawany zadzwoniłbym do serwisu ale jest długi weekend znając życie będą dostępni dopiero w poniedziałek za tydzień pozdrawiam (może jakieś dodatkowe sugestie?) próbowałem też ręcznie popychać dżwigienke też nie było reakcji !?

Dodaj odpowiedź