Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

Elektro2015    89
Leszek0 napisał:

W tym roku wszystko opuźnione także jak najbardziej można sadzic

Na jakie miesiące wyjdzie do kopania październik listopad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek0    5
Dnia 28.04.2021 o 21:17, Elektro2015 napisał:

Na jakie miesiące wyjdzie do kopania październik listopad?

Ja tam zawsze w październiku kopie między czasie sadzenie no i schodzi do listopada.. 

Niewiadomo jaka będzie później pogoda jak będzie miał sprzyjające warunki to ładnie urośnie wiadomo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89

Czy jakbym posiał sadzonkę w tunelu w skrzyniach i na piasku żółtym tak z 5-10cm i na to ziemia Czarna 2cm to urośnie mi sadzonka czy lepiej wysiać ją na polu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemeczek    1

Jeżeli ktoś pierwszy rok chce uprawiać i myśli że zarobi na tym kokosy to życzę powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89
Ziemeczek napisał:

Jeżeli ktoś pierwszy rok chce uprawiać i myśli że zarobi na tym kokosy to życzę powodzenia 😉

Ja mam tylko 15a żeby spróbować czy się wyrobie z innymi moimi pracami i kozłkiem, a chciałbym mieć swoją sadzonkę na przyszłość dlatego się pytam czy w skrzyni urośnie czy musi być na polu na lepszej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elektro2015    89
Ziemeczek napisał:

Urosnąć Ci urośnie ale musisz ją później przesadzić do gruntu.

Z przesadzeniem do gruntu chodzi Ci że jak jest już gotowa do sadzenia czy wcześniej bo sobie sadzonka nie poradzi na piasku i czarnej ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tader31    0

Cześć czy ma ktoś sprawdzony oprysk na żółtlica drobnokwiatowa w kozłku? Mam z nią duży problem proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Już za późno na sadzenie kozłka czy jeszcze będzie ok? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesianek    0

Jaka sadzarka jest lepsza tarczowa czy chwytakowa? oczywiście do kozłka,rosada twana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lesianek    0
12 godzin temu, lesianek napisał:

Jaka sadzarka jest lepsza tarczowa czy chwytakowa? oczywiście do kozłka,rosada rwana.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynko    3

Najlepiej coś fosforowego dolistnie. Ewidętnie ma problem z pobieraniem tego składnika.  Tak się często dzieje i nie tylko w kozłka np. Kukurydza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karton3390    0
Dnia 4.02.2021 o 19:25, mus napisał:

Jak sytuacja z sadzonka wygląda ? Jest możliwość zamówienia na jesień u kogoś ?

szukaj w firmach od rozsad warzyw, ja zamawiałem na wiosnę w jednej (K..... ) - sadzonka generalnie ok, może trochę duża ale opóźniłem odbiór o 2 tyg bo w pole nie mogłem wjechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tader31    0

Będzie miał ktoś na sprzedanie nasiona kozłka czyste? Ale nie przesadzone ceny typu 1000zł? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tader31    0

Taaaak wie to każdy ale Ci co sprzedają nasiona chcą zarobić na ludziach po prostu ale no bez jaj. Jak w tamtym roku kg kosztował 550 to już się za głowę łapałem a w tym już 1100... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez ekobiznes
      Sprzedam ziemię w Czarnogórze, razem 208 hektarów, podzielonych na mniejsze działki od 5 do 60 hektarów. Jest to bardzo dobra inwestycja ze względów prawnych, ponieważ kraj nie podlega regulacjom UE. Czarnogóra rozwija się bardzo szybko! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów. Możemy zorganizować spotkanie online, aby omówić sprawę oraz odwiedzić ziemię w Czarnogórze. Skontaktuj się z nami: +48 784 889 226. 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj