Skocz do zawartości

Zdjęcie

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

772 odpowiedzi na ten temat

#521 Share mynko

mynko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 26 czerwiec 2014 - 20:02

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Włóknina ci wystarczy i nic nie zepsujesz a do podlewania to nie trzeba jej ściągać bo woda przesiąka przez nią.

Włóknina ci wystarczy i nic nie zepsujesz a do podlewania to nie trzeba jej ściągać bo woda przesiąka przez nią.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Dzisiaj, 05:19
  •  

#522 Share marcelo305

marcelo305

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów
  • Zainteresowania:piłka nożna

Napisany 02 lipiec 2014 - 19:03

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Witam. :) Mam pytanie ile kosztują tegoroczne nasiona.

#523 Share tofilek

tofilek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 03 lipiec 2014 - 19:59

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? w granicach 200-300

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Soja jako składnik diet? zobacz »

•  

#524 Share mate690

mate690

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 14:26

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Witam,
jakie opryski na chwasty stosujecie do kozłka lekarskiego ?

z góry dziękuję

#525 Share mynko

mynko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 04 lipiec 2014 - 21:40

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Ja stosuję tylko na chwasty DEWRINOL i nic więcej.

#526 Share mate690

mate690

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 lipiec 2014 - 13:30

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Dzięki za pomoc.

#527 Share mynko

mynko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 06 lipiec 2014 - 18:32

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Witam. Sialiście już może kozłek czy jeszcze nie?

#528 Share Piter72

Piter72

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 07 lipiec 2014 - 21:01

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Ja sieję zawsze około piętnastego.

#529 Share tofilek

tofilek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 08 lipiec 2014 - 16:15

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? ja już zasiałem tydzien temu juz schodzi.

#530 Share mynko

mynko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 08 lipiec 2014 - 19:35

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Ja posiałem dzisiaj, a na ile m2 wysiewacie 1 kg nasion? bo ja posiałem na jakieś 120 m2 1 kg nasion.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#531 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 09 lipiec 2014 - 06:50

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Powoli siejemy :)Dodany obrazek

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

#532 Share landin

landin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 19:02

Powoli siejemy :)Dodany obrazek

no i kolega widze znowu reklamę tworzy na forum co roku to samo forum chyba służy czemu innemu. Po prostu cwaniactwo

w granicach 200-300

kolega zawyża cene normalnie 100-150zł kosztuje tegoroczne

Edytowany przez landin, 13 lipiec 2014 - 18:56.

#533 Share marcelo305

marcelo305

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 13 lipiec 2014 - 22:09

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Edin w porównaniu do Ciebie Landin nie żałuje informacji na temat kozłka.Widać że nie jest skąpy podzielić się wiedzą.A forum właśnie służy do takich rzeczy.A propo nasienia to w tym roku nie ma urodzaju co do ceny 100-150zł to kosztuje stare nasienie nawet pięcioletnie.A cena tegorocznego nasienia jest w granicach nawet 400-500zł.Jak nie pasuje Ci co inni piszą to nie komentuj.Sam byś się podzielił na temat uprawy kozłka a nie tylko korzystał i krytykował. <_<

#534 Share tofilek

tofilek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 14 lipiec 2014 - 19:23

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? u mnie w tym roku tylko 3 kg nasion wyszło w ubiegłym na tym samym areale miałem około 10 kg

#535 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 14 lipiec 2014 - 21:07

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Landin, czy ja w ostatnim poście zrobiłem sobie reklamę? Padło pytanie czy siejemy to odpisałem że powoli siejemy. Zresztą kto mnie zna ten wie czym się zajmuję i co robię. Orzę glebę tak samo jak ty i inni. Forum rolnicze więc wydaje mi się że reklama tego co robimy w swoich gospodarstwach nie jest niczym złym.

Co do ceny nasion tak jak Marcelo napisał cena od 350 wzwyż w zależności od czystości i użytych zapraw. U mnie nasiona zaprawione od chorób grzybowych i robactwa kosztują na chwilę obecną 500 zł.

Tak jak Teofilek pisze w tym roku z nasionami jest gorzej niż w zeszłym roku. Mam nadzieję że przełoży się to na cenę korzenia :)

Mate690 pisał o opryskach. Stosowaliście Dual Gold?

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

#536 Share landin

landin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 lipiec 2014 - 21:53

Edin w porównaniu do Ciebie Landin nie żałuje informacji na temat kozłka.Widać że nie jest skąpy podzielić się wiedzą.A forum właśnie służy do takich rzeczy.A propo nasienia to w tym roku nie ma urodzaju co do ceny 100-150zł to kosztuje stare nasienie nawet pięcioletnie.A cena tegorocznego nasienia jest w granicach nawet 400-500zł.Jak nie pasuje Ci co inni piszą to nie komentuj.Sam byś się podzielił na temat uprawy kozłka a nie tylko korzystał i krytykował. <_<

chłopie jakie 400-500 w mojej okolicy nasienie tegoroczne dobrze zaprawione kosztuje maks do 300zł a tak wogule to kto na uprawie śie zna to nieśieje nawet zeszło rocznego naśienia a niemówiąc piencioletniego śianie takiego nasienia mija się z celem.

#537 Share mynko

mynko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 14 lipiec 2014 - 22:06

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Panowie nie kłućcie się bo jak zapytałem na ile m2 wysiewacie 1 kg nasion to nikt nie odpowiedział więc każdy ma swoje tajemnice a ja pytałem tylko dla tego bo pierwszy raz siałem i posiałem 10 arów także zobaczymy ale jestem dobrej myśli.

#538 Share landin

landin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 14 lipiec 2014 - 22:14

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? towaru z pewnośćią bendzie mniej a co do ceny śie okarze niedługo to co widać na polach to dużo zaniedbanych plantacji u tak zwanych plantatorów na doczepkę a i nasadzenia są mniejsze. kozłek jest rośliną wymagająca jak śie niezainwestuje to i kopać niema co. chłopaki jaki ceny macie na kontraktach na ten rok.

Edytowany przez landin, 14 lipiec 2014 - 22:21.

#539 Share marcelo305

marcelo305

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 15 lipiec 2014 - 22:25

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Kto tu kogo nazywa chłopem kup sobie gazete to zobaczysz jakie ceny chodzą na ten rok.Widać, że za mało się znasz na uprawie.Nasienie ubiegłoroczne też można wysiać tylko mniej jest flanców i słabo wschodzi po sianiu, wiadomo świeże to lepsze.A propo czy ja coś pisałem na temat siania ubiegłorocznego czy pięcioletniego nasienia?.Wcale nie mija się z celem jak ktoś chce mieć większe flance na jesieni to nie którzy sieją w czerwcu nasieniem ubiegłorocznym.Mynko nikt tu się nie kłóci tylko sam Landin czepia się byle czego a to z reklamą a to do ceny.

Edytowany przez marcelo305, 15 lipiec 2014 - 22:27.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#540 Share Brazuca

Brazuca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 lipiec 2014 - 15:40

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Witam.Czy ktoś z was się orientuje jaka może być cena koziołka na jesieni.