Skocz do zawartości

Zdjęcie

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

772 odpowiedzi na ten temat

#421 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 02 luty 2014 - 13:15

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? okolice abramowa landin

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Dzisiaj, 13:36
  •  

#422 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 luty 2014 - 14:14

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Pewnie że u was kupują a wiesz w jakim celu?Domyśl się jak taki obeznany w realjach jesteś,a to czy ty mi wierzysz po ile można było dostać czy nie to mi zwisa i powiewa,możesz sobie nawet po 3 sprzedawać albo i po 23,ani ty mi nie dodasz ani ja ci nie zabiorę,ty wiesz swoje a ja swoje,chyba tobie żal d*pe ściska bo po 6 sprzedałeś i jak słyszysz że ktoś za dobry towar dostał 8 to wyzywasz.A co to za szał te 8 myslisz że nie do zrobienia to słabe te twoje realja są,ale nie ma co dyskutować bo juz tu podobne spięcie było kolega LUXER miał z kimś odnośnie cen.A może eksportuję do usa i 16 dostaję a ty po 6 sprzedajesz kolego landinie i po co sie pienisz,zabrałem ci złotówke z twojego towaru czy ty mi dołożyłeś do 8 ugryź sie w język i pomyśl jak robić dobry towar z dobrą zawartością to i ci zapłacą jak sobie znajdziesz dobrą firmę co cię nie oszuka wszystko w temacie.

Po za tym napisałem że można było dostać za dobry towar i nie że każdy jak leci tylko kilka osób mały % ogółu ale przecież cię nie przekonam wierz lub nie,sprzedawajcie nawet po 27 za kg i skonczmy dyskusję pozdro dla wszystkich

#423 Share landin

landin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:13

Pewnie że u was kupują a wiesz w jakim celu?Domyśl się jak taki obeznany w realjach jesteś,a to czy ty mi wierzysz po ile można było dostać czy nie to mi zwisa i powiewa,możesz sobie nawet po 3 sprzedawać albo i po 23,ani ty mi nie dodasz ani ja ci nie zabiorę,ty wiesz swoje a ja swoje,chyba tobie żal d*pe ściska bo po 6 sprzedałeś i jak słyszysz że ktoś za dobry towar dostał 8 to wyzywasz.A co to za szał te 8 myslisz że nie do zrobienia to słabe te twoje realja są,ale nie ma co dyskutować bo juz tu podobne spięcie było kolega LUXER miał z kimś odnośnie cen.A może eksportuję do usa i 16 dostaję a ty po 6 sprzedajesz kolego landinie i po co sie pienisz,zabrałem ci złotówke z twojego towaru czy ty mi dołożyłeś do 8 ugryź sie w język i pomyśl jak robić dobry towar z dobrą zawartością to i ci zapłacą jak sobie znajdziesz dobrą firmę co cię nie oszuka wszystko w temacie.

Po za tym napisałem że można było dostać za dobry towar i nie że każdy jak leci tylko kilka osób mały % ogółu ale przecież cię nie przekonam wierz lub nie,sprzedawajcie nawet po 27 za kg i skonczmy dyskusję pozdro dla wszystkich

ja po 6 nie sprzedałem a po ile to moja sprawa. kupowałem po 8 od znajomych gdyż miałem okazie jeszcze zarobić na dobrym towarze. firma w której kontraktowałem potrzebowała szybko.dosłownie wieczorem zakupiony o 5 rano tir wyjechał. ja towar robie bardzo dobry od kilkunastu lat i niemam problemu ze zbytem i miał niebende wspułpracuje z dwiemadurzymi firmami.na ten rok zaproponowali mi zwiększenie nasadzenia potrzebują towaru od sprawdzonych producentów. wiec niebende się wdawal w pyskówke . za kilka lat wolny rynek niebendzie istniał a jak bendą brac to bendzie duża ruznica cenowa. a to po ile skupują to nic innego jak zmowa cenowa bo wiedzą ze towaru jest naprawdę dużo a chłopi musza i tak sprzedać. A druga sprawa ze Niemcy zaczeli sadzic na ukrainie bardzo duże ilości iza kilka lat zaspokoją swój rynek. A wtedy wszyscy bendziemy mieli problem.

okolice abramowa landin

a dokładnie z jakiej mjeiscowosci

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#424 Share tofilek

tofilek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 02 luty 2014 - 16:41

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? kamionka

#425 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:00

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Nawet bym sie z tobą zgodził landin widzisz może się wcale tak nie różnimy he he a z tymi ruskimi bym sie tak nie obawiał coś tam na ukrainie tworzą ale rzeby się tak obawiać ich no nie wiem,słyszę o tym już od kilku lat i nic się w sumie nie dzieje,czy wolny rynek zniknie jakos od 30 lat jest i jest więc może nie zniknie ale napewno ulegnie znacznej przebudowie,po za tym nie tylko niemcy biorą więc nie piszmy czarnych scenarjuszy:)

#426 Share tofilek

tofilek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:11

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? landin na jaka cene mogę liczyć na chwile obecna w waszych skupach?

#427 Share luxer

luxer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 02 luty 2014 - 17:25

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Koledzy a moze juz warto zakonczyc te ''wojny regionalne'' bo nic dobrego z tego nie winika.Pomyslcie ze moze o to chodzi i ktos sie z tego smieje?

#428 Share landin

landin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:08

landin na jaka cene mogę liczyć na chwile obecna w waszych skupach?

obecna cena marna na skupach wacha się od 6 do 7.50

skupują na sosnówce,łonkoći ,syrach towar musi byćczysty bez piachu próbek niebiorą

Nawet bym sie z tobą zgodził landin widzisz może się wcale tak nie różnimy he he a z tymi ruskimi bym sie tak nie obawiał coś tam na ukrainie tworzą ale rzeby się tak obawiać ich no nie wiem,słyszę o tym już od kilku lat i nic się w sumie nie dzieje,czy wolny rynek zniknie jakos od 30 lat jest i jest więc może nie zniknie ale napewno ulegnie znacznej przebudowie,po za tym nie tylko niemcy biorą więc nie piszmy czarnych scenarjuszy:)

pozyjemy zobaczymy jak to bendzie. od wielu lat są wachania cenowe ludzie się smiali w latach 95-98 gdy powiększałem nasadzenia a 99 wszyscy się zucili i cena na wolnym rynku spadła do 2zł a w 97 sami wiecie jaka była tych wachan było jusz naprawdę dużo.

teraz też przetrwają wytrwali a bez mała połowa odpadnie jusz słysze w mojej okolicy od ludzi ze niesadzą bo się nieopłaći idą w truskawke i maline. a scenariusze naprawdę różne mogą być zależy od zimy,wiosny iopadów letnich
.

kolego lubczyk oraz luxer niemam zamiaru walczyc z żadnym regionem. najlepiej jak byśmy się jakoś zjednoczyli w grupe było by nam wszystkim łatwiej rozmawiać oraz negocjowac z firmami. ja bym był za stworzeniem grupy producenckiej

Edytowany przez landin, 02 luty 2014 - 18:18.

#429 Share tofilek

tofilek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:41

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? jeszcze jedno pytanie ile mozna przetrzymac kozłek -ile czasu

#430 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 02 luty 2014 - 21:47

skupują na sosnówce,łonkoći ,syrach towar musi byćczysty bez piachu próbek niebiorą

teraz też przetrwają wytrwali a bez mała połowa odpadnie jusz słysze w mojej okolicy od ludzi ze niesadzą bo się nieopłaći idą w truskawke i maline. a scenariusze naprawdę różne mogą być zależy od zimy,wiosny iopadów letnich
.

kolego lubczyk oraz luxer niemam zamiaru walczyc z żadnym regionem. najlepiej jak byśmy się jakoś zjednoczyli w grupe było by nam wszystkim łatwiej rozmawiać oraz negocjowac z firmami. ja bym był za stworzeniem grupy producenckiej

Jestem za i podpisuję się za takim pomyslem i lewą i prawą ręką,czekam na propozycję:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#431 Share batman17

batman17

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 03 luty 2014 - 11:52

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? witam jaka jest teraz cena kozłka mam około 10 ton myty okolice garbowa tel 500685649

#432 Share asiula2706

asiula2706

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 04 luty 2014 - 08:32

tak! biorą! tylko po rodzinie, najbliższym sąsiadom. A jak ktoś dzwoni nawet z sąsiedniej wioski to mówią:- "jest przestój bo zima"!

#433 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 04 luty 2014 - 11:41

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? He he to dobre było,ale tak też jest jak koleżanka pisze.

#434 Share luxer

luxer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 04 luty 2014 - 18:05

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Caly czas liczycie na tych pseudoskupowiczow ???????????? .A nie tylko i wylacznie na siebie??????????.Olejcie ich to tym szybciej padna i zrobi sie porzadek.

#435 Share bbjjkjvvv

bbjjkjvvv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 04 luty 2014 - 20:54

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? hei

słyszałem że jakis Pan Domanski kupuje dużo kozłka lekarskiego ?
czy ktos wie gdzie ten Domanski ma skup ?

#436 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 05 luty 2014 - 09:59

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Jak z tą grupą producencką kolego landin kolego luxer pisać jestem chętny podjąc z wami współpracę jak mamy robic grupę to robimy chciałem kiedyś u siebi cos takie skleic ale gdzie tam każdy sobie rzepke skrobie.

#437 Share mynko

mynko

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 05 luty 2014 - 20:56

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Witam panowie. Ja też bym się pisał na taką grupę. śledzę to forum ale panowie nie sprzeczajcie się bo to nieważne kto skąd jest tylko trzeba sobie pomagać i trzymać się razem a grupa to bardzo dobry pomysł bo ja do takiej już należę tylko że w uprawie tytoniu ale chętnie przystąpił bym do grupy przy uprawie kozłka bo tego taż mam około 6ha a jestem z okolic Biłgoraja to jest pogranicze lubelskiego z podkarpackim ale jestem gotowy na podjęcie współpracy. Pozdrawiam.

#438 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 275 postów

Napisany 07 luty 2014 - 09:44

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Za grupą i ja się podpisuję. Od dawna chodzi mi taki pomysł po głowie. Najlepiej by było się gdzieś spotkać i umówić szczegóły/plany/propozycje ale to już poza forum ;)

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

#439 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 07 luty 2014 - 13:49

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? To ja proponuje na targach rolnych w kielcach 8 9 marzec można pooglądać ciekawostki maszyny itd i też usiasc przy piwku i pogadac,szczegóły proponuje wymienic po za forum pisać na priw albo dam jakieś gg jak trzeba.A targi bardzo ciekawe także przybywać.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#440 Share luxer

luxer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 07 luty 2014 - 17:33

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Jesli sadzicie ze w jakis sposob bylbym pomocny w grupie to oferuje siebie ;) ;) gg 45425884.pozdrawiam