Skocz do zawartości

Zdjęcie

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

772 odpowiedzi na ten temat

#361 Share nowarolniczka

nowarolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 18 grudzień 2013 - 10:36

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? No niestety już nie... chyba przegapiłam ostatni moment kiedy mozna bylo sprzedac po takiej cenie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Dzisiaj, 23:53
  •  

#362 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 18:54

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? teraz będzie tylko gorzej :(

#363 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 19 grudzień 2013 - 21:40

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Ponakręcajcie się jeszcze że będzie gorzej,taniej itd,a napewno będzie lepiej.Skąd wiedzie że gorzej będzie bo pseudo kupiec wam powiedział czy od sąsiada usłyszeliście że towaru dużo,skąd możecie wiecie macie przed oczami kontrakt na kozłek a w nim napisane że w styczniu 2014 będzie gorzej czy jak ?bo nie rozumie tego nakręcania się że bedzie gorzej,masz dowód na to to pokarz,nie masz to nie kracz i nie wystawiajcie sobie sami na przód ceny.Czemu ma być gorzej towaru dużo a jakość mierna więc jak masz dobrytowar to co się boisz czego,widocznie macie lipny towar więc dla was będzie gorzej.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#364 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 10:39

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? lubczyk będzie lepiej ale może za 3 lata kiedy towaru będzie mniej

#365 Share luxer

luxer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 17:04

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? To znaczy ze jest szansa ze przez 3 lata nie bedziesz sadził?

#366 Share nowarolniczka

nowarolniczka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 20 grudzień 2013 - 22:42

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Koledze LUBCZYKOWI przydałaby się MELISA :P A mówią że kozłek najlepszy na nerwy.... wygląda na to że wręcz przeciwnie :D

Edytowany przez nowarolniczka, 20 grudzień 2013 - 22:52.

#367 Share pawer

pawer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 13:07

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? kozłek w lubelskim brali teraz po 6.50

#368 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 16:43

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Z moimi nerwami jest wszystko ok,akurat lubelski kozłek tanszy jest od łodzkiego,bądź kieleckiego jak kto woli,bo niestety lubelski to trawa(w większości nie twierdze e u każdego) zupełnie mizerne próby wychodzą czemu nie wiem w łódzkiem jest dużo lepiej pod tym względem.

#369 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 16:59

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? jak się dobrze suszy to i lubelski jest dobrym surowcem

#370 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 22:37

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Dlatego też napisałem że nie każdy to trawa,więc jak suszysz że twój jest ok ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#371 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 11:01

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? niskimi temp do 40 st wtedy jest biały korzen i nie traci swych własciwosci takie jak olejki i kwasy

#372 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 22 grudzień 2013 - 23:28

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Właśnie nie ma reguły teoretycznie dobrze robisz ale ten rok jakiś dziwny jest i nie zawsze się to sprawdza,wziołem 12 prób od róznych osób przeszły dwie,suszyli na różnych suszarniach,ogólnie różnie to wychodzi,od pogody tez zależy.

#373 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 15:40

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? a gdzieś teraz można sprzedać kozlek

#374 Share luxer

luxer

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 95 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 17:26

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Świeta tuż tuż a Wy tylko kozlek i kozlek :D Zdrowych Spokojnych Świat i Szczęśliwego Nowego Roku.

#375 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 17:28

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? biznes to biznes a święta to świeta

#376 Share landin

landin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 23 grudzień 2013 - 19:57

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Z moimi nerwami jest wszystko ok,akurat lubelski kozłek tanszy jest od łodzkiego,bądź kieleckiego jak kto woli,bo niestety lubelski to trawa(w większości nie twierdze e u każdego) zupełnie mizerne próby wychodzą czemu nie wiem w łódzkiem jest dużo lepiej pod tym względem.

niekoniecznie tylko lubelski jest kiepski tego roku w łódzkim zebrane 14 prób przeszły zaledwie 3 na zawartość kwasku walerianowego wiec niema reguły z lubelskiego wcale gorzej niewychodzi

święta to święta pogodnych i wesołych świąt bożego narodzenia oraz szczęśliwego nowego roku

Edytowany przez landin, 23 grudzień 2013 - 20:01.

#377 Share krystian20

krystian20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 12:47

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Witam wszystkich,

Jestem nowy na tym forum i w przyszłym roku chciałbym posadzić kozłka lekarskiego.

Nie mam w tym żadnego doświadczenia i dlatego zwracam się do was z kilkoma pytaniami:

1. Ile rozsadnika powinienem kupić na 0,5 ha i jaki najlepszy rozstaw zastosować
2. Czy przed posadzeniem dać jakieś odżywki czy lepiej się opłaca ekologicznie ( są za to dopłaty o ile się nie mylę )
3. Prosił bym też o podanie terminów sadzenia, zbioru, ścinania liści

Z góry dziękuję za odpowiedz i czas.

#378 Share LUBCZYK

LUBCZYK

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 13:35

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? Widze że się naczytałeś jaki to biznes na tym kozłku,zrób jak uważasz a ja ci powiem że jak nigdy tego nie robiłeś to daj sobie z tym siana,bo żeby z tego jakiś interes był to trzeba zainwestować kuupe kasy a od zera zaczynać to bez sensu jest,po za tym akurat dołek w tym interesie conajmniej 3 letni jak koledzy na forum piszą więc posłuchaj dobrej rady i nie sugeruj się dziwnymi wyliczeniamy na tym forum.Decyzja należy do ciebie,zapewne potraktujesz mnie że specjalnie tak mówię żebyś nie sadził ale trudno niech będe tym złym:)Idź do roboty albo krowy 3 maj lub nie wiem świnki lub bydło mięsne bo na kozłku to ty się nie wzbogacisz zaczynając od zera a wypłata raz w roku jeśli załóżmy zrobisz dobry towar i uda ci sie go sprzedać,powodzenia.

#379 Share krystian20

krystian20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 13:50

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia? A w co trzeba zainwestować najwięcej na samym początku?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#380 Share tofilek1

tofilek1

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 27 grudzień 2013 - 15:39