Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

tofilek1    0

luxer a ty taki biznes zbiłeś na kozłku????że według ciebie to nie jest śmieszne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Uprawiasz to za kare ,czy jak?Już dawno zrozumialem ze zycie to nie jest bajka.Raz sie jest na wozie a raz pod wozem i do nikogo nie mozna miec o to pretensji lecz tylko i wylacznie do siebie.Ja na pewno do tego biznesu Cie nie namawialem.Zawsze pisalem ze to nie jest dla malych dzieci ktorzy potrafia tylko plakac nad swoim losem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Znowu malo zrozumiales z tego co napisalem.Jak dla mnie to moze byc nawet po 5zl caly czas sie bede smial bo rozumiem ze cena w najmniejszym stopniu nie zalezy ode mnie.Rola plantatora konczy sie na wyprodukowaniu towaru jak najmniejszym kosztem i do mnie to juz dawno dotarlo.A caly plus bylby z tej ceny ze duzo pseudoplantatorow by zrezygnowalo z tej uprawy.Nie rozumiem skad wiesz ze ja dolozylem?czyzbym tez plakal na forum i myslal ze wpisy na forum w jakis sposob maja wplyw na cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

Odbiorę charytatywnie każdą ilość kozłka cena dozgonna wdzięczność :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Wiosna chyba się zaczeła ;) Czas może coś dosadzić ;) Jakie planujecie w tym roku nasadzenia kozlka?

post-47262-0-82271300-1394995106_thumb.jpg


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

0.15 h widłami wykope na słoncu wysusze.

Po ile te sadzonke sprzedajesz?Że ty sprzedajesz to rozumie ale że ktoś kupuję to nie rozumie,chyba że jakoś wybitnie tanio masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

@teofilek chciałbym to zobaczyć ;)

 

 

@Lubczyk

 

Z tym suszeniem zawsze się zastanawialem jak niektórzy to np. na drutach suszą ;)

 

Co do ceny to tak raczej nie będę pisal w tym macie bo się zaraz ktoś przyczepi. Powiem tylko że w zasadzie mam chyba jadną z droższych sadzonek tak patrząc po ogłoszeniach w czasie sezonu.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario429    0

twardy zawodnik jak ma 20 h kozłka. tez mam 20 h korzeniowych ale bardziej urozmaicony areał. Małe samobójstwo nastawic sie na jeden gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario429    0

haha 12 !!!b yc moze gdzieś komuś sie uda za tyle sprzedać. Bez wątpienia zapowiada sie kilka chudszych lat ale mam nadzieje ze nie bedzie gorzej niż teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

Zrobiliscie z tego forum kabaret.Jakies bajki o hektarach i cenach.Po co to komu?Jak sie komus nie oplaci niech konczy przygode z tą uprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

Ja też muszę moje 15 arów zaorac?Niechciał bym na jesień rynku zawalić towarem jak cos to zaoram mam nowy orczyk do pługa z uni na prow wziołem :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

I dalej sie z siebie śmiejecie.A jeszcze bardziej sie z Was śmieją kupujacy i daja Wam 6zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofilek1    0

jak wszyscy zaoramy to na jesień będzie naprawdę drogo..... LUXER ZJEDZ SNIKERSA BO NIE JESTEŚ SOBĄ..

Edytowano przez tofilek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luxer    2

W koncu bedzie to forum plantatorow a nie tych ktorzy zaorali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

Nie powstała grupa producentów to powstanie zaorywaczy hahaha,zaorajmy wszyscy,w łódzkim nawet jak po 18 będzię to i tak zaoramy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario429    0

Panowie szkoda teraz niszczyc to wszystko. Kto jest odpowienio zmechanizowany to sobie poradzi. Nawozy posypane wiec juz czas na pielenie. W pole ruszajcie ale z opielaczami.Tofilek pług zostaw na jesien!!!

 

A odnosnie pielników- jakimi pielicie?Firmowe czy jakies samoróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Odnośnie grupy to wcale nie jest taka zaorana i współpraca zapewne będzie.

 

@dario249

Co do pielników nie ma za bardzo wyboru, teraz na wiosnę jak najgłębiej wzruszyć glebę i będzie ok. Następne pielaczowanie na dwa cm. Są w sprzedaży pielniki z "gwiazdami" ale według mnie straszny niewypał. Polecam pielniki z Niemiec, stare sprzęty ale warte ceny. Zrobię fotkę jutro i podrzucę.


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
    • Przez bortys2001
      Czy jest coś powschodowo na ostropest
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj