Brukarz

KOZŁEK LEKARSKI-kto uprawia?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Edin    27

Taka sytuacja

post-47262-0-85303500-1467373232_thumb.jpg

post-47262-0-82725100-1467373333_thumb.jpg

  • Like 1

HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mynko    3

Witam. Panowie jak u Was uprawy wyglądają, jaka pogoda nikt nic nie pisze pewnie każdy zmartwiony no i jaka cena w danym regionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobik24l    0

Witam czytam forum od dawna ale jakoś dopiero teraz udało mi się do was dołączyć ap ropo kozłka mam 2hektary nie pryskany od chwastów na dzień dzisiejszy nie narzekam pogoda dopisuje raz na ile popada teraz aby nawożenie dolistne zostało??co proponujecie 4dni temu prysnąłem rosasolem??co sadzicie ??a u was jak tam rośnie??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Jak tam wasze rozsadniki, rozszerzacie produkcję czy zmniejszacie w tym roku?

 

post-47262-0-11266000-1472473440_thumb.jpg


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zezol    1

JESTEM  pod wrażeniem,  jak  to  przykryć,podlać, aby wzeszło,, bez  Herbicydu  nieda się  tak  zrobić,

 

PANIE  EDIN...

Edytowano przez zezol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dario429    0

M0zna  i bez herbicydu. Tylko trzeba chciec no i wiadomo koszty duzo wieksze z racji pielenia rozsadnika.  

 

U Edina jak zwykle rozsada piekna.


My w tym rokusadzimy ok 15ha mniszka i 5-6 ha kozłka. Moze jakis 1 ha arcydziegla. Mamnadzieje ze jesien bedzie w miare ciepła i długa to sie wyrobimy z pracami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edin    27

Panowie wszystko się da tylko trzeba chcieć :)

 

 

post-47262-0-62699200-1473921328_thumb.jpg

 


HerbFarm.pl - uprawy zielarskie, sprzedaż nasion i surowców zielarskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUBCZYK    0

Kolego bez herbicydu to nie wiem jak ty to robisz?Armia taniej siły roboczej żeby to wypielić,trudno mi to sobie jakoś wyobrazić,musisz jakieś dobry patent mieć bo chwasty nie śpią, a widząc te zdjęcia to nawet jednego chwasta nie widać więc nie wiem jak to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajec10    0

W moich stronach już kopią zimowe nasadzenia ale rewelacji co do plonów to nie ma 


a co do rozsady to dewrinol pewnie był ja daję 50ml na 10l wody i prawie czysto do kopania sadzonki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajec10    0

pryskam przed siewem 

oprysk lekkie grabienie sianie i kolejne lekkie grabienie 

a dalej to już czekać na efekty 

na przyszły rok w planie użycie patoranu już przy większej sadzonce 


co do ceny to jak na razie szału nie ma 8 + wat w okolicach Abramawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brazuca    1

Wycofany szkoda, a tym to się pryskało jak był posadzony czy tylko flance ? W kraju nie ma może za granicą się znajdzie  :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol-Zbyt    0

Witam, Jesteśmy zainteresowani kupnem kozłka lekarskiego oraz dziurawca. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt 535471766   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol-Zbyt    0

Witam, kupię kozłek lekarski ok. 3 ton. Jestem zainteresowany towarem o następujących parametrach: kwasy min 0,17% , olejki min. 0,40% , bezo pozostałości po ŚOR. Zainteresowane osoby proszę kontakt na priv oraz podanie nr. tel..  W przyszłości jesteśmy zainteresowani również dużymi ilościami kozłka oraz DZIURAWCA. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez Dominator88
      Witam chciałbym się zając uprawą łubinu niestety niemam doświatczenia z tą rośliną może mogliście by mi cos powiedzieć na jej temat
      Interesują mnie kiedyś siać łubin? Jaka obsada na hektar? Jakie stosujecie środki ochrony roślin w uprawie łubinu? Czy może nie stosujecie oprysków na łubin? Jakie stosujecie nawożenie na łubin? Czy uprawa łubinu jest opłacalna? Jakie odmiany siejecie?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez ashelyjones965
      Dove acquistare CELI B2, 
      Dove acquistare euro! tutte le valute ]
      Dove acquistare Duolingo, DALF , DELF .
      Dove acquistare diploma con verifica e approvazione online
      Dove acquistare documenti accreditati e certificazione verificata. (testduolingo6@gmail.com).
    • Przez szark93
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć wszystkiego o tej roślinie. Na jakich klasach ziemi najlepiej sie rodzi ? Jaki nawozy i w jakiej ilości stosować ? Czym pryskać ? Ile kg wysiać na 1 ha ? I czy jest dobra na paszę dla bydła ? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj