Skocz do zawartości

Zdjęcie

jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 21 luty 2011 - 20:27

jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie jakie odmiany ziemniaków jadalnych sadzicie na podkarpaciu i lubelszczyźnie chce kupić coś nowego plennego i dobrego i nie bardzo wiem jaka odmiana będzie dobra na 3-4 klase a może ma ktoś z was do sprzedania jakiegoś pewnego sadzeniaka prosze o podpowiedzi!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie Dzisiaj, 02:47
  •  

#2 Share kakoj95

kakoj95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 21 luty 2011 - 21:47

jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie ja sadze triadę i mam sadzeniak do sprzedania

#3 Share Mariusz15

Mariusz15

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów
  • Zainteresowania:ładne dziewczynki szybkie samochody i dochodowe rolnictwo

Napisany 21 luty 2011 - 22:07

jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie bardzo masz je stare? są żółte w środku? bo u nas nie ma takich w okolicy i po ile byś je sprzedał jak bym wziął z 1,5t

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie Dzisiaj, 02:47
  •  

#4 Share przemol87

przemol87

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2031 postów

Napisany 21 luty 2011 - 22:26

jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie koledzy z takimi rzeczami to lepiej na pw bo nigdy nie wiadomo. oficjalnie to jest zakaz handlu niekwalifikowanym materialem siewnym. mie na tym złapali i zapłaciłem kare w wysokosci 20%wartosci towaru. PIORiN nie śpi!!!!
Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share fito1973

fito1973

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 26 marzec 2011 - 07:33

jakie odmiany ziemniaka uprawiacie na podkarpaciu i lubelszczyźnie pewni, że nie śpi:)

Pozdrawiam