Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepka jednoosiowa probem z kiprem.

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mundek92

mundek92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 21 luty 2011 - 19:21

Przyczepka jednoosiowa probem z kiprem. Witam tak jak w temacie mam przyczepke jednoosiowa na bazie rozrzutnika. zalozylem silownik na kolyske, i zastanawiam sie jaki powinien byc loz w gniezdzie gdzie wchodzi silownik, wiadomo na kolysce on sie rusza swobodnie czy dzieki temu dostosuje sie do gniazda? Nie wiem czy sie jasno wyrazilem, poprostu czy dzieki kolysce, na gorze nie musze miec duzo luzu bo on sie sam ustawi pod przyczepe pod odpowiednim kontem? prosze o rzetelne wypowiedzi z gory dziekuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepka jednoosiowa probem z kiprem. Dzisiaj, 09:22
  •  

#2 Share krzysiek5211

krzysiek5211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 24 luty 2011 - 19:29

Przyczepka jednoosiowa probem z kiprem. luz nie musi byc duzy wystarczy zeby tylko kola weszła, ale to gniazdo nie moze byc za glebokie niewiele wiecej niz polowa srednicy kuli

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 24 luty 2011 - 20:43

Przyczepka jednoosiowa probem z kiprem. ja robiąc w owym czasie wywrotki jednoosiowe zastawiałem luzu na siłowniku na dobrą farbę,na siłowniku wtedy się nie traciło,tłoczysko przynajmniej jest schowane,a i w siłowniku jest zapas miejsca na olej.na kołysce trochę się dopasuje.tylko żeby rama na tłoku nie wisiała.

gniazdo kuli jakieś 3/5 kuli,w razie gdyby chciało się opierać to można wypiłować na trzpień kuli,za niskie to gniazdo nie może być bo przy przechyle wyskoczy.