dolti44

Deutz fahr agrotron 135

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dolti44    0

Witam posiadam Deutz fahr agrotron 135 mam ten traktor od niedawna . jednego razu jak go odpaliłem to pochodził jakieś 20 minut i zgasł a paliwo miał w zbiorniku i mi się zapowietrzył. Pomocy nie mam pojęcia jak mam go odpowietrzyć próbowałem na wtryskach ale to nic nie dało. Jak go odpowietrzyć ??

Edytowano przez dolti44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

bierzesz wiertarkę z szajbka pasek klinowy i kręcisz pompka zasilająca która jest z prawej strony z przodu silnika a jak dobrze pamiętam przy tym modelu przy prawym słupku kabiny na dole przy bloku silnika jest śruba odpowietrzająca i to robisz na zgaszonym silniku a potem go odpalasz na wiertarce bo inaczej ciężko będzie jest tez inny sposób ale mi się pisać nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolti44    0

Ok dzięki zobaczę jutro co da się zrobić :) Jak by ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to pisać :)

Edytowano przez dolti44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Jak się po nocy zapowietrza bo prawdopodobnie masz nieszczelne przewody powrotne z wtrysków. Odpowietrza się tak jak pisał poprzednik przy pomocy wiertarki, możesz też podczas kręcenia wiertarką luzować przewody od wtrysków tak aby ze wszystkich poleciało paliwo. I powinien odpalić. Jeśli nadal nie będzie chciał to musisz zaopatrzyć się w mocniejszy akumulator (na słabym za wolno kręci) i kilkanaście razy próbować odpalić aż paliwo przeciśnie powietrze, które jest w przewodach do wtryskiwaczy. Jeśli nadal nie będzie chciał odpalić musisz szukać przyczyny gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Ja bym spróbował zalać jeszcze filtry paliwem, podpompować trochę i kręcić na odkręconych wtryskach, jak zaczynają lać to po kolei przykręcać. W większości ciągników to się udaje. Pierwsze słyszę o używaniu wiertarki do pompki zasilającej :blink:


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Bo widać nie miałeś doczynienia z silnikami deutz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregory7    1

ten drugi sposób odpowietrzenia deutza:mi to się udało kilka razy w polu jak miałem problemy z syfem w zbiorniku...tylko musi być powietrze w butli nabite to brałem reklamówkę pod korek i zakręcałem żeby uszczelnić zbiornik i nabiłem powietrza w zbiornik króćcem powrotu paliwa wtedy ciśnienie popcha paliwo aż pod pompkę, dobry aku i po kilku obrotach udaje się zapalić ale to jak jest lekko zapowietrzony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj