Skocz do zawartości

Zdjęcie

Deutz fahr agrotron 135

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dolti44

dolti44

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 21 luty 2011 - 16:00

Deutz fahr agrotron 135 Witam posiadam Deutz fahr agrotron 135 mam ten traktor od niedawna . jednego razu jak go odpaliłem to pochodził jakieś 20 minut i zgasł a paliwo miał w zbiorniku i mi się zapowietrzył. Pomocy nie mam pojęcia jak mam go odpowietrzyć próbowałem na wtryskach ale to nic nie dało. Jak go odpowietrzyć ??

Edytowany przez dolti44, 21 luty 2011 - 16:01.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Deutz fahr agrotron 135 Dzisiaj, 15:34
  •  

#2 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 21 luty 2011 - 16:23

Deutz fahr agrotron 135 bierzesz wiertarkę z szajbka pasek klinowy i kręcisz pompka zasilająca która jest z prawej strony z przodu silnika a jak dobrze pamiętam przy tym modelu przy prawym słupku kabiny na dole przy bloku silnika jest śruba odpowietrzająca i to robisz na zgaszonym silniku a potem go odpalasz na wiertarce bo inaczej ciężko będzie jest tez inny sposób ale mi się pisać nie chce ;)

#3 Share dolti44

dolti44

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 21 luty 2011 - 18:02

Deutz fahr agrotron 135 Ok dzięki zobaczę jutro co da się zrobić :) Jak by ktoś miał jeszcze jakieś pomysły to pisać :)

Edytowany przez dolti44, 21 luty 2011 - 18:37.

#4 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3533 postów

Napisany 22 luty 2011 - 20:41

Deutz fahr agrotron 135 Jak się po nocy zapowietrza bo prawdopodobnie masz nieszczelne przewody powrotne z wtrysków. Odpowietrza się tak jak pisał poprzednik przy pomocy wiertarki, możesz też podczas kręcenia wiertarką luzować przewody od wtrysków tak aby ze wszystkich poleciało paliwo. I powinien odpalić. Jeśli nadal nie będzie chciał to musisz zaopatrzyć się w mocniejszy akumulator (na słabym za wolno kręci) i kilkanaście razy próbować odpalić aż paliwo przeciśnie powietrze, które jest w przewodach do wtryskiwaczy. Jeśli nadal nie będzie chciał odpalić musisz szukać przyczyny gdzie indziej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 22 luty 2011 - 21:16

Deutz fahr agrotron 135 Ja bym spróbował zalać jeszcze filtry paliwem, podpompować trochę i kręcić na odkręconych wtryskach, jak zaczynają lać to po kolei przykręcać. W większości ciągników to się udaje. Pierwsze słyszę o używaniu wiertarki do pompki zasilającej :blink:

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#6 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3533 postów

Napisany 22 luty 2011 - 21:23

Deutz fahr agrotron 135 Bo widać nie miałeś doczynienia z silnikami deutz :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share gregory7

gregory7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 luty 2011 - 13:22

Deutz fahr agrotron 135 ten drugi sposób odpowietrzenia deutza:mi to się udało kilka razy w polu jak miałem problemy z syfem w zbiorniku...tylko musi być powietrze w butli nabite to brałem reklamówkę pod korek i zakręcałem żeby uszczelnić zbiornik i nabiłem powietrza w zbiornik króćcem powrotu paliwa wtedy ciśnienie popcha paliwo aż pod pompkę, dobry aku i po kilku obrotach udaje się zapalić ale to jak jest lekko zapowietrzony :D

Dodaj odpowiedź