Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mccormick XTX

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piters182

Piters182

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 721 postów

Napisany 19 luty 2011 - 14:33

Mccormick XTX Witam, czy możecie mi coś powiedzieć na temat nowego ciągnika Mccormick XTX 145 wszystko chce wiedzieć ne temat jego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mccormick XTX Dzisiaj, 13:59
  •  

#2 Share Argan

Argan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 20 luty 2011 - 11:50

Mccormick XTX Zapraszam do obejrzenia tego ciągnika i uzyskania prospektów oraz opisu kompletacji handlowych modeli MTX i XTX. Adres: Krasnystaw
Tuligłowy 7 Tel. 608 464 924.

#3 Share zr998

zr998

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 20 luty 2011 - 20:15

Mccormick XTX Witam
co prawda testowalem go godzinke wiekszy model 165 ale to za malo... generalnie bardzo przyjemna maszyna cicho jak w Valtrze, biegi az 8 pod obciazeniem komfortowa kabina... jestem wlasnie przed wyborem jednak raczej padnie na Landini bo to jest to samo tyle ze niebieskie...uwazam ze nalezy isc w tych czasach na alternatywe marki ktore nie sa wcale najtansze ale maja inne podejscie do klienta... fendta kupuja szalency, JD zapalency z wiekszym zapasem paliwa, wiosna mam miec na caly dzien do swojej dyspozycji 7H165 zobaczymy i zaznaczam ze nie sa to wcale najtansze ciagniki...
Pozdrawiam
ps. cos mi zjadlo polskie znaki... sorki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Verbatim

Verbatim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 22 marzec 2013 - 18:53

Mccormick XTX Jakby to było to samo to nie jeden by się zastanowił nad wyborem - obywatelu "zr998"... Powiem szczerze że posiadam takowego tylko że XTX165 i naprawdę wiem co kupiłem. Tanie części , szybka dostawa i bardzo oszczędny. Miałem pewne wątpliwości co do tego ciągnika bo posiadam CASE MX170 (McCORMICK MTX to ta sama konstrukcja) i chciałem kupić takie same cacko ale niestety już nie ma jego w produkcji ale przechodząc do sedna to powiem szczerze że nie żałuje... 8 półbiegów jest w czym przebierać .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share lukas1982

lukas1982

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 18 październik 2014 - 05:58

Mccormick XTX Witam, posiadam XTX200 i mam pytanie czy idzie w ustawieniach zapisać mu domyślnie biegi? tzn np jadę na polu na 4.1 a na rewersie chcę mieć 3.1 bo cofać na 4.1 to szaleństwo.