Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mtz - kupno

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 19 luty 2011 - 21:43

Mtz - kupno To w rzeczywistosci są biegi polowe i szosowe, tylko ze oznaczone jako grupa I i II. A dzwignia pod kierownica pełni raczej role reduktora niż wzmacniacza. A 9 polowej czy tam w tej wolniejszej grupie nie ma prawa być wolnej 9, bo jest to poprostu nie możliwe. Jestem ciekaw czy wiesz dlaczego?

EDIT:

Znalazłem schemat i okazuje się, że poprstu schemat z nowych belarusów, może być nie dokońca czytelny. Bo na starym schemacie symbolami żółwia i zająca oznaczona jest z wyraźnym wskazaniem strzałką dzwignia boczna, z czego wynika że grupa I i II to dzwignia pod kierownicą, mam nadzieje ze ten schemat zadziała w przesyłanym przezenie załączniku.

Załączone miniaturki

• schemat.JPG

Edytowany przez zbigi123, 19 luty 2011 - 22:00.

Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Mtz - kupno Dzisiaj, 21:36
  •  

#22 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów
  • Zainteresowania:Takie tam...tu i tam.

Napisany 19 luty 2011 - 21:51

Mtz - kupno Eh, nie będę już się spierał, korzyści z nawracania dusz nie mam ;) ja wiem swoje, Ty wiesz swoje.

Reduktor jak sama nazwa mówi redukuje, zmniejsza. A po przełączeniu tej dżwigni zamiast np. biegu "8" jest "8,5"- prędkość wzrasta, a nie maleje. Tak więc jest to wzmacniacz.

@zbigi123 biegi w grupie I nie są odpowiednikami biegów w grupie II. Jest to 9 biegów podzielonych na dwie grupy w sposób logiczny: od 1 do 5 w jednej grupie, i od 6 do 9 w drugiej, pomijając fakt ze 9 jest i w pierwszej.

http://www.fotosik.p...ce9f61cdab.html

Ten schemat jest bardzo czytelny. Bynajmniej dla mnie. Wzmacniacz pod kierownicą pełni rolę "przyspieszacza" (półbiegi).

Edytowany przez Indiana, 19 luty 2011 - 22:03.

#23 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 luty 2011 - 21:53

Mtz - kupno Ten mechanik to za przeproszeniem jakaś sierota skoro mówi jak zacznie ciec to juz jest koniec. Jak rozbierzez to co cieknie, ładnie wypolerujesz papierem wodnym, odtłuścisz dasz nowe uszczelki to nie ma prawa cieknąć!
Mój Wladimirec podbija świat

#24 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 19 luty 2011 - 22:02

Mtz - kupno Załącznik już powinien działać ;) Zapewne chodzi nam o to samo tylko, że inaczej to nazywamy, ale z tego schematu który wysłałem wynika tak jak pisze, a z nowego tak jak ty piszesz. Dlatego nie jasne oznaczenia wprowadzaja ludzi w błąd.
 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#25 Share czesio200

czesio200

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Zainteresowania:kobiety, rolnictwo, maszyny, motoryzacja

Napisany 19 luty 2011 - 22:04

Mtz - kupno w 100% sie z tobą zgadzam czesio B) co to za mechanik który nie potrafi usunąć przecieku? człowieka jak sie skaleczy zaszyją a co dopiero ruska uszczelnić co to za filozofia..? :lol: :rolleyes:
czesio200

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 19 luty 2011 - 22:09

Mtz - kupno Poza tym nie ma ciągnika, który nie mógłby się nie zapocić. W Belarusach są grubsze gwinty, trzeba dobrze docisnąć.

#27 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 19 luty 2011 - 22:52

Mtz - kupno

w 100% sie z tobą zgadzam czesio B) co to za mechanik który nie potrafi usunąć przecieku? człowieka jak sie skaleczy zaszyją a co dopiero ruska uszczelnić co to za filozofia..? :lol: :rolleyes:

Ta wacka w sieczkarnie jak wsadzi to przyszyja i będzie działać a co to uszczelnić ruska tylko dobrze przygotować podłoże do uszczelnienia papierowymi a miedziane podgrzać
Mój Wladimirec podbija świat

#28 Share Indiana

Indiana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 573 postów

Napisany 20 luty 2011 - 09:44

Mtz - kupno Może trafił na złego chirurga :D

#29 Share konopek00

konopek00

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja, komputery

Napisany 20 luty 2011 - 12:11

Mtz - kupno aha. tzn nie bać się wycieków.
Mam jeszcze takie pytanie. Jakie sprzęty mogę zaczepiać do mtz 82 bo najlepiej było by chyba 3*42 ibisa obracany,talerzówkę 2x12 (2.8m)i agregat 3,60m
i czy lepiej talerzówkę 2x12 (2.8M) czy grubera 5 łap 2.1m
Z góry dzięki za odp
Ursus c-360
Ursus c-330
Bizon Z056

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 20 luty 2011 - 12:23

Mtz - kupno Pług 3 obrot jak najbardziej. Talerzówke to nawet 3.15 da rade spokojnie, mój taką targa. Agregat optymalnie 3.70 do 4 metrów.

Dodaj odpowiedź