przemo93pl

ceny nasion kukurydzy

Polecane posty

blazej3512    0

Właśnie to jest ten minus ze nikt ze znajomych nie sieje kukurydzy wiec nie mam dostępu do ziarna kwalifikowanego. Może ktoś z forum ma do odsprzedania resztki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Jutro będę siał więc podejrzewam że coś zostanie, ale jestem z łódzkiego więc kawał drogi od Ciebie.

Nie szukaj tylko po znajomych ale zwłaszcza u dużych gospodarzy z produkcją mleczną - z pewnością ktoś odsprzeda :)


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PioterKolo    10

Mi zostało z wczoraj z worka 80 tyś nasion gdzieś tak 1/4 no ok 17-20 tyś powinno być, odmiana Pioneer. Jak co to pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

nowoczesne odmiany są heterozyjne f1 i na 99,9 procent nie da się ich rozmnożyć, próba ich rozmnożenia wytwarza f2, powoduje rozszczepienie cech f1 i takie nasiono jest g... warte ale nie brakuje takich którzy taki coś sieją :D ale oni mieli do szkoły daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Bob - zgadza się - a z tą szkołą nie dość że daleko to jeszcze pod górkę ;)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

A skąd dokładnie jesteś kolego bo ja też jestem ze śląskiego i jak będę siał po świętach to może mi coś zostanie to mozemy pogadać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrpawlak101    6

Jutro będę siał więc podejrzewam że coś zostanie, ale jestem z łódzkiego więc kawał drogi od Ciebie.

Nie szukaj tylko po znajomych ale zwłaszcza u dużych gospodarzy z produkcją mleczną - z pewnością ktoś odsprzeda :)

a dokładnie to skąd jesteś bo ja też z łódzkiego jestem a dokładnie to z Gorzkowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

a dokładnie to skąd jesteś bo ja też z łódzkiego jestem a dokładnie to z Gorzkowic

 

Mieszkam w połowie drogi z Brzezin/Koluszek do Skierniewic więc dzieli nas spory kawałek, coś pewnie ok 100km


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1207    0

Witam

Potrzebuję około 450 tyś kwalifikowanych nasion kukurydzy kiszonkarskiej o FAO poniżej 200 Cena najlepiej poniżej 200 zł za 50 tyś. Czy jest możliwość dostarczenia w okolice Wąbrzeźna. Gdyby ktoś posiadał i miał w sprzedaży proszę o kontakt 781143710 lub meilem

kamil.goscinski@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

Czy ktoś kupił z was na nowy sezon opokę.Jeśli tak to po ile i z jakiej firmy braliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Opoka 145-150zł/50.000 (dokładnie ceny nie pamiętam), opcjonalnie zaprawa opti plus (fungi+ repelent+ nawóz) ok.48zł/jednostkę. Chemirol


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

witam a gdzie zbyc mokra kukurydze ziarno na podlasiu tak aby firma kontraktujaca dala kredyt na zakup sor nawozow czy nasion spłacony jesienia

 

prosze o dane firmy i po ile kontraktuja na sezon 2013


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur1213    0

Sprzedam pół j.s kukurydzy KWS odmiana Ambrosini pakowana w lutym tego roku chętni niech piszą na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vittek    0

W jakiej cenie są odmiany kukurydzy BIRIATI CS i CRAZI z firmy CAUSSADE?

I czy są to dobre odmiany jak na nasze warunki? Warto zakupic taki materiał siewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Podczepię się do tematu. Mam problem, gdyż potrzebuję około 2 jednostek (na ok 1 ha) kukurydzy. Muszę przesiać pole, gdyż ptaki mi poszły w szkodę. W okolicznych sklepach już niestety nie ma,

Ma ktoś może na sprzedaż, lub nie wie w jakim sklepie w obrębie pow. sieradzkiego, wieruszowskiego można dostać?

Pozdrawiam.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bialy2005
      Jak nawozić kukurydzę? Przedsiewnie dostała 200kg mocznika, 200kg soli potasowej i 200kg superfosfatu 46%, wczesniej obornik 30-40t/ha Mam ochote teraz jeszcze rozsiac 150kg mocznika na hektar czy jest sens???
      Co roku o tej porze pryskałem raz albo 2 razy mocznikiem 25kg na hektar ale w tym roku nie co robic bo juz oststnie dni kiedy moge wjechac zeby jej nie łamac?
      Jakie zapotrzebowanie na składniki odżywcze ma kukurydza?
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Roldaw123
      Jaka będzie optymalna  prędkość siewu kukurydzy siewnikiem Gaspardo sp4. 
      Jest to siewnik punktowy. 
    • Przez Arekm
      Witam, potrzebuje pomocy, mianowicie widocznego zdjęcia tabeli wysiewu przedstawionej na moim zdjęciu. Ważne informacje się starły, bo maszyna ma już swoje lata. Model jest stary jak świat, możliwe że z lat 70. Załączam też zdjęcie modelu tego siewnika. Za pomoc będę ogromne wdzięczny! 🙂


    • Przez rumcajsm10
      Witam, zna ktoś ceny siewników pneumatycznych do qq, interesuje mnie 4 rzędowy w budżetowej cenie (RMG), może są jakichś Polskich producentów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj