matus123

Rozrzutnik 3.5 t

Polecane posty

matus123    0

Koledzy mam zamiar zrobic w moim rorzutniku 3.5 t zębatke ciegła słyszałem że pasuje od bizona od hedera doradzcie mi jak mam to zrobić czy zainstalowac tylko dwie zebatki czy to niebedzie obciarzac zbyt skrzyni i nie bede musial dołozyc leszcze po dwie i potrzebna jest jeszcze jedna zebatka do nacia gania łańcucha za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje może ktoś wrzucic jakies fotki przydadzą się moze był juz zamieszczony taki post ale moze sie jezcze może przydać. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Napisz to jakoś normalnie bo nie wiem o co Ci chodzi


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Koledzy ma ktos może instrukcje, katalog części do rozrzutnika 3,5t z adapterem poziomym jednobębnowym A1H, jednoosiowego Agromet Czarna Białostocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

A po to aby była :P czasem z katalogu trzeba coś zamówić jak w okolicy brak :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogut    1

Hej Roki. Moze Ty wiesz ile ma szerokosci zwykly polski rozrzutnik 3,5 t_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Jak się nie mylę to całkowita szerokość dwa metry, a skrzyni ładunkowej 1.8 metra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

ja swojego sprzedałem za 4 tys ale był oki. a za to kupiłem francuza (Bernest Brimont) 8 Ton za 5 tys do remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Znalazłeś tą instrukcję @Roki ?

tak zeskanowałem od jednego kolesia w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

boże nie macie miarki w domu :lol: instrukcja jedno a rzeczywistość może być zupełnie inna, a w praktyce po latach użytkowania może być jeszcze inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Do rozrzutnika Polskiego instrukcja zbędna łożyska tam są standardowe 1206 w skrzyni to nie wiem ale tam są łożyska dobrze zachowane bo w oleju także da rade odczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

łożysko zawsze się dobierze w agromie jeśli się nie ma numerów tylko muszą być sprzedawcy z gadani i od razu z każdą częścią pomogą a niektórzy są tacy że się im tłumaczy na wszystkie możliwe sposoby i nigdy się z nimi nie można dogadać ale zawsze się coś dobierze żeby było dobrze wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz650    1

Mam do sprzedania rozrzutnik 3,5 tony na kołach 11, maszyna w orginale, jak by ktoś był zainteresowany pisac na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj