Polecane posty

Gimo    0

Z tym złączem to normalka w każdym masseyu chyba przy moim 3085 wyskoczyło podczas wywracania i cała przyczepe zabrudził olejem i to na dodatek nową.I gdyby tylko nie te drobne usterki to super ciagniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

gimo ile ty masz w końcu ciągników??


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

MF 6400 chodzi mi o silnik 145 km albo 155 jakie są ceny , jakie ma standardowe wyposażenie , czy są wytrzymałe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor846    0

ja posiadam mf6485 ma on 155 km a ja mam 250 ha i polcam serie 5400 bo 60 ci sie tam zanudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Tak dla sprostowanie 6485 ma 160 km . Nawiazujac do tematy posiadamy 2 ciagniki seri 6400 powiem krótko, jak na razie złego słowa nie mozna powiedzieć spisuja sie swietnie .

W razie pytań zapraszam na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@igor846

Spojrzałeś na datę kiedy był ostatni post pisany? No właśnie, po co odgrzebywałeś ten temat?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7973

panowie, odgrzeje kotleta, mialem nowy temat zakladac ale na razie sie powstrzymam, a mianowicie szukam opini o MF serii 64XX a dokladniej np. 6465, co to za maszynki ? jak z awaryjnocia ? spalaniem, uciagiem , szukam uzywki po 2004 roku, ciagnik ma byc glownym do orki, agregatu transportu z dwiema 8 ton przyczepami, do prasy i tura, polecacie ten model ? Czy moze szukac czegos innego w podobnej mocy ? Johna np. 6420 czy moze DF ? , fenda wyluczam z powodu ceny, choc john tez cenowo mnie przeraza troche. W cenie johna  z 2002 roku mozna znalesc MF z 2006, a 4 lata tez ciagnik nie stal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Japierdolim
      Witam. Jestem nowy na forum. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość jeśli coś źle zrobiłem. Od kilku miesięcy jestem posiadaczem Massey 4235 1997r i zauważyłem problem z deska rozdzielczą a właściwie to z kontrolkami , wskaźnikiem paliwa i obrotomierzem. Wszystkie kontrolki zapalają się podczas pierwszego odpalania ciągnika, wskaźnik paliwa itd, obrotomierz wskazuje err. Wszystko działa do czasu zgaszenia ciągnika, po zgaszeniu i uruchomieniu ponownym nagle przestają działać dosłownie wszystko (ciemność na desce rozdzielczej). Proszę o jakieś porady od czego zacząć.
    • Przez ZenekBezSpodenek
      Hej, mam problem z ehr, podnośnik czasami działa, czasami nie - po prostu przerywa. Jak nie działa to kontrolki wskazują na błąd 2-4. Jak działa to żaden kod błędu nie miga.

      Sprawdzałem akumulator, alternator, ale wszystko zdrowe. Więcej nie chciałem grzebać, bo naczytałem się że często problem jest błahy. Być może jest to łatwe do rozwiązania i ktoś tak miał? Jakieś podpowiedzi?
    • Przez PanPaweł21
      Witam mam takie pytanie czy dai się zmienić prędkość podnoszenia i opuszczania podnośnika w MF 
      Na panelu niema takiego pokrętła więc pytam bo wiem ze w seri 30 dało się to robić 
    • Przez Turbo4011
      Witam. Mam Fergusona 4345 i wyskakuje mi czerwona kontrolka z dwoma zebatkami. Mruga 7-2 .jak wcisne sprzęgło to przestanie i jak wyłącze rewersem to też. I po chwili zaczne znowu mrugać
    • Przez PanPaweł21
      Witam wie ktoś może ile oznacza jedna kreska na tym wskaźniku?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj