Gospodarz100

John Deere 330 skrzynia biegów

Polecane posty

Witam

Mam taki problem potrzebuję kompletną zwolnicę - starego typu ( przy lewym kole ) wraz ze skrzynią biegów do John Deere 330. Jeśli by ktoś coś wiedział kto może posiadać taką kompletną zwolnicę, to prosił bym o pomoc.

Za co z góry dziękuję.

Edytowano przez Gospodarz100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

A skad dokładnie jestes?


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

W małopolskim na jednej składnicy mieli takiego do robiorki. Chcesz to dam ci namiary?


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CONDOR wielkie dzięki. Do jednego i drugiego komisu dzwoniłem, ale nie posiadają takiej skrzyni starego typu. A jeśli chodzi o Wysokie to tez nie maja. :(

 

 

 

Astrzak jeśli możesz to proszę bardzo.

Z góry dziękuję.

Edytowano przez Gospodarz100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adrian07091994

Jeśli jesteś z lubelskiego to szukaj w Modliborzycach tam mają wszystko :)

 

 

Dzwoniłem do Modliborzyc i nie posiadają nic takiego jedynie kombajn w całości za 10 tys.

Edytowano przez Gospodarz100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

WWW.ROLNICZE.AUTOGIELDA.PL zadzwon tam


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penczus4    0

Astrzak ,znalezli tylko obudwe zwolnicy pozatym niemają nic.

 

Koledzy jeśli maćje jakieś namiary na komisy -częśćjami piszcje prosze. A morze ktoś posjada taką skrzynie starego typu przy lewym kole, dobrze zapłace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Nie znam numeru ale znajdziesz na necie. Wiśniowa koło Myslenic. Gosc nazywa sie Konieczny. Tam zapytaj. Raz u niego brałem podajnik kłosowy i pompe hydrauliczna. Może ma skrzynie :)


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Astrzak nie mogę znaleźć w necie. Może jakieś konkretniejsze informacje. Nie wiem czy to jest gospodarz czy jakaś firma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Handel Usugi Komis Eksport - Import Jerzy Cieciura

Bartodzieje 18

97-515 Masłowice

Łódzkie

 

 

tel.: 603 060 712

 

kom.: 691 349 302

 

faks: 44 787 40 30

 

 

bartek.cieciura@gmail.com

 

 

bardzo blisko od radomska, zadzwon i spytaj, kiedys widzialem u niego szroty na czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Skad ja jestem?? :rolleyes: 20km od radomska, jadac droga nr42 na kluczbork ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie mi czy to dobry pomysł udać się z tym do odlewni? Czy to będzie dobrej jakości wykonanie?

 

 

Ja mieszkam 14 km od Radomska droga na Pajęczno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekxwz    0

Wita, panowie mam problem przy john deere 1085 z przełączeniem szybkich biegów na wolne. sprawa wygląda tak przełączyłem z wolnych na szybkie wszystko było ok ale z szybkich na wolne zrobiło się trochę gorzej otóż wajcha nie chce przerzucić jakby się zblokowała wcześniej miałem też ten sam problem ale po paru minutach kombinowania przeskoczyło ... co to może być proszę o jakieś rady. Wspomnę że wszystkie biegi są ok tylko jest problem z przerzuceniem szybkich na wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Takie pytanie...jak szybkie wolne ?? masz na mysli 1,2-3,4 ?? no chyba ze masz hydro wiec moze sie myle ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekxwz    0

porostu nie chce się teraz przełączyć z szybkich na wolne tzn jak pcham wajchę żeby przerzucić na wolne to ona się blokuje(nie chce iść dalej). proszę o jakieś rady z góry dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

porostu nie chce się teraz przełączyć z szybkich na wolne tzn jak pcham wajchę żeby przerzucić na wolne to ona się blokuje(nie chce iść dalej). proszę o jakieś rady z góry dziękuje!

 

Tylko co rozumiesz przez "szybkie-wolne"?? Mam 1075 i sa w nim 1-2-3-4 i R Kiedys nie chciala wchodzic trojka, ale wystarczylo wyregulowac linkami, moze u Ciebie jest podobnie?? a moze cos gdzies po prostu blokuje?? moze tak trzeba by poswiecic pare minut i zerknac na linki, skrzynie w miejscu gdzie sa zaczepione?? albo przy lewarku od biegow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekxwz    0

Dziękuje kolego za podpowiedzi!!!! mam pytanie czy heder od 1075 4,2m pasuje do 1085?

Edytowano przez tomekxwz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal88    13

Watpie aby pasowal, 1085 ma szerszy gardziel ;) A wracajac do skrzyni...gdyby wszystko bylo dobrze, zawsze mozesz zdiac dekiel, jest na kilka/kilkanascie srub i bedziesz wszystko widzial :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Acech
      Witam, 
      W w/w ciągniku mam problem z wałkiem WOM, zaraz po załączeniu stacyjki wyskakują poniższe błędy (oraz nie działa wałek WOM):
      BCU: 
      523813.01
      523811.01
      523812.01
      523814.01
      523806.01
      523815.01
      Znalazłem w sieci opis błędów i aby sprawdzić bezpiecznik F02 PLB/01 i 02 - za niskie napięcie na module mocy PC5. Wszystkie bezpieczniki w kabinie sa ok (natomiast bezpieczników o takich oznaczeniach nie znalazłem. Czy ktoś miał podobny problem lub ma dostęp do schematu? Na który pin sterownika ma wchodzić to napięcie? Czy to może jest uszkodzony sterownik BCU?  
      Z góry dziękuję za pomoc.
      GT
    • Przez Slavan
      Witam. Przymierzam się do zakupu john deera w540 z 2009r. Posiada ktoś taki i jest w stanie się wypowiedzieć na jago temat? Czy lepiej go odpuścić i wziąć 2256? Areał 110ha zbóż i 70ha qq.

    • Przez RolnikMat
      Zainteresował mnie ten model kombajny marki JOHN DEERE. Czy moglibyście mi powiedzieć co nieco o nim. Jakieś dane techniczne chodzi mi tu o moc silnika, masę kombajnu, cena, awaryjność. Proszę nie dawać linków z przekierowaniem na 1450 cws.
    • Przez Bartusek2
      Witam mam pytanko jak oceniacie jd 6506 mam do kupienia takiego https://www.olx.pl/d/oferta/john-deere-6506-6510-szwecja-pewny-po-serwise-w-wanickim-piekny-opis-CID757-IDWIskM.html?search[filter_float_motor_hours%3Ato]=7000&search[filter_float_power%3Afrom]=90&search[filter_float_price%3Ato]=140000&search[order]=filter_float_price%3Adesc   i nie wiem co zrobić Z góry dzięki Pozdrawiam 
    • Przez Highlander54
      Witam
      Wie ktoś może jak kalibruje sie czujnik poziomu paliwa w john deere 1470? Wymieniłem go i teraz ciągle pokazuje minimalną ilość w zbiorniku i pokazuje się błąd z kalibracją czujnika
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj