Skocz do zawartości

Zdjęcie

agrafam 410 z klima czy bez ?

56 odpowiedzi na ten temat

#21 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 luty 2011 - 14:52

agrafam 410 z klima czy bez ? No ja też mam jeszcze u 1212 i 335M :D A no to jest minus nie ma fotela pasażera ;) A masz w nim tą szybę w dachu?? JA to jej nie chciałem bo trzeba było dopłacic za nią 3 tys euro :o

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
agrafam 410 z klima czy bez ? Dzisiaj, 09:53
  •  

#22 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 17 luty 2011 - 14:56

agrafam 410 z klima czy bez ? Pytasz poważnie, czy żartujesz?

#23 Share olszak2

olszak2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • Zainteresowania:Muzyka Filmy.

Napisany 17 luty 2011 - 14:59

No ja też mam jeszcze u 1212 i 335M :D A no to jest minus nie ma fotela pasażera ;) A masz w nim tą szybę w dachu?? JA to jej nie chciałem bo trzeba było dopłacic za nią 3 tys euro :o

ja fotel pasazera mam i szyberdach ,

#24 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 17 luty 2011 - 15:01

agrafam 410 z klima czy bez ? Zamiast tej szyby to ja wziąłem sobie klime bo ta szyba to tylko do tura ;) U mnie nie ma fotela pasażera nie wiem dlaczego <_<

#25 Share olszak2

olszak2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 luty 2011 - 15:05

agrafam 410 z klima czy bez ? fotel pasazera to opcja,,trzeba doplacic :)500Euro heh aa szybe to bralem bo chce do niego tura kupic :P

#26 Share Kruszek

Kruszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 17 luty 2011 - 16:19

agrafam 410 z klima czy bez ? Wez klime. TURa mozesz pozniej dokupic a klimy juz nie.
A ja bym nie ryzywakował w lato się smażyć w ciagniku albo otworzyć okna bo kurzu naleci a przy okazji moze Ci sie cos popsuc.

#27 Share lamborghini105

lamborghini105

Zawsze szczery ;D Rolnik oczywiście ;D

• Members
  • PipPipPip
  • 594 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Dziewczyny :-D

Napisany 17 luty 2011 - 16:35

agrafam 410 z klima czy bez ? Radze Ci wsiąść te klimę bo cięgnik jest kupowany na długo i warto dołożyć żeby nie żałować a klima to super sprawa.
Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

#28 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:06

agrafam 410 z klima czy bez ? No widzisz wszyscy polecają ci klime :rolleyes: Tura możesz sobie założyc jak będziesz miał kase a klime już nie ;) A nie myślałeś żeby założyc tura do C-385 ??? Ja nie zakładam do DFa tylko do mojej babki ;)

#29 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:22

agrafam 410 z klima czy bez ? Jak masz takiego Starszego jak mój-to odradzam klimę :D -ja z pełną premedytacją klimy nie wziąłem,ulubiony numer mojego Starszego to włączenie klimy w aucie i jazda z otwartymi wszystkimi oknami-w aucie zdaje się że klima oddaje ostatnie tchnienie...:D .

#30 Share lamboEVO100

lamboEVO100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 877 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:27

agrafam 410 z klima czy bez ? ja bym radził z klimą bo w tym ciągniku przy zamkniętych szybach na słońcu w lato w ciągniku z 60 stopni :blink: :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share olszak2

olszak2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 luty 2011 - 18:44

No widzisz wszyscy polecają ci klime :rolleyes: Tura możesz sobie założyc jak będziesz miał kase a klime już nie ;) A nie myślałeś żeby założyc tura do C-385 ??? Ja nie zakładam do DFa tylko do mojej babki ;)

brałem pod uwage zalozenie tura pod 385.ale w zime ciezko pali,i ma moj znajomy po 80 turA to strasznie wolno podnosi. ja chce tym turem pracowac a nie sie slimaczyc :P mam nadzieje ze df bedzie dobrze chodzic

#32 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 17 luty 2011 - 19:19

agrafam 410 z klima czy bez ? No niby tak ale. Ja to nie lubię ciągnika z turem do orania czy siania ciągnik z turem jest do tura i może jeszcze jakieś przyczepy ciągnąc ;) Ale ja też o tym myślałem że w zimę będzie ciężko paliła ale założę nowe aku to powinna palic ;)

#33 Share olszak2

olszak2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 luty 2011 - 19:25

agrafam 410 z klima czy bez ? Kiedyś miałem pożyczonego nowego ciągnika z turem od znajomego sialem zboże, to jedynie musiałem szersze poprzeczniaki robić,a tak to w niczym nie przeszkadza :) kwestia przyzwyczajenia, a w zimę usiądziesz do nowego to i ciepło i radyjko włączysz hee i podkreślam .w ursusach pompy SA za słabe , nie przystosowane do takich urządzeń jak tur .

Edytowany przez milanreal1, 17 luty 2011 - 22:44.
cytowanie poprzedniego posta

#34 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 17 luty 2011 - 19:35

agrafam 410 z klima czy bez ? No może i tak zobaczymy ;) Ale pompę to i tak teraz będę robił :) No zobaczymy co z tego wyjdzie :) A ile kolega ma bydła?? :)
A o samie explorer 85 albo laborgini R3 evo 85 to kolega nie myślał to jest to samo co ten DF tylko inny kolor i maska a tak to reszta jest taka sama :) ??

#35 Share olszak2

olszak2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 luty 2011 - 19:44

agrafam 410 z klima czy bez ? Znajomy pompę kupił nowa .i chodzi mulascie, a bydełka będzie teraz coś kolo 50sztuk :) , miałem brać new Holland. ale tu ludzie mówią ze to szajs, wiec na df przeszedłem a o samie czy evo to czytałem ze maja mniej do zaoferowania w wyposażeniu, :unsure: ile u was kosztuje taki DF ?

Edytowany przez milanreal1, 17 luty 2011 - 22:46.

#36 Share sebau1212

sebau1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 395 postów

Napisany 17 luty 2011 - 19:54

agrafam 410 z klima czy bez ? To tak ja też chciałem NH ale zmieniłem zdanie bo ten ma szersze laczki i wogóle jest lepszy według mnie ;) Same i EVO to to samo i u mnie ma je jeden diler i mają wszystkie równe dodatkowe wyposażenie. Dla mnie wyszło 138 netto za 420 <100km> i klimą CBMy tylko bez elektro rewersu jest zwykły rewers bo odradzil mi bo po 5 tys MTGH trzeba jechac na przegląd rewersu bo już może sie psuc ;) a i jeszcze obciążniki ma :) Ja cały czas się zastanawiam między DF a same ;)

#37 Share olszak2

olszak2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 luty 2011 - 20:04

agrafam 410 z klima czy bez ? A to masz slabsza wersje . ja mam 410 GS 85km,elektrorewers,obciążniki przód tył,zczep dolny hydrauliczny tzw. hicz ,pneumatyka,skrzynia 40/40,ogumienie przod 420mm,tył 480mm, 4 reflektory robocze,itp,

Edytowany przez milanreal1, 17 luty 2011 - 22:46.

#38 Share podcepiomy

podcepiomy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 441 postów

Napisany 17 luty 2011 - 21:01

agrafam 410 z klima czy bez ? Ja z SDF wziołem R3 GS bo nazwa Lamborghini mówi sama za siebie :P Nawet taki z miasta się od razu kapnie :P A DF, JD, NH, MF czy Fendt nic mu nie powie :D

#39 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6743 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 17 luty 2011 - 21:12

agrafam 410 z klima czy bez ? Czy aby na pewno klimy potem nie można założyć? Nie wiem jak w DF ale diler Zetora mówił mi że klimę można zawsze założyć bo te ciągniki już są przystosowane do niej. Co wy na to?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 17 luty 2011 - 22:30

agrafam 410 z klima czy bez ? @danielhaker z całą pewnością się z tobą zgadzam ciągnik na pewno będzie przystosowany do klimy to nie jest tak ze jak bierzesz bez klimy to już nie założysz w każdej chwili możesz sobie zamontować jak nie przez serwis to przez prywatną firmę natknąłem się kiedyś w allegro na ogłoszenie o firmie która zakłada klimę do czego chcesz;p

Dodam jeszcze ze klima mimo iż sama w sobie bardzo dobra to możesz być na nią "uczulony" czyli chorować po niej mój znajomy tak miał ze jak klimę odpalił a raczej klimatronic w samochodzie to od razu kaszel katar i gęsia skórka i mówi ze woli bez klimy jeździć.

Dodaj odpowiedź