robertmoczko

Filtr kabinowy Lampo 70

Polecane posty

robertmoczko    10

Mam mały problem Uszkodziłem w moim lampo filtr kabinowy Chcialem kupic nowy ale kosztuje 380 zł netto Jesli możecie napiszcie mi numer, symbol orginalnego filtra Znam firme która dorabia filtry Juz kiedys robili dla mnie filtr oleju do Fenda 611 ls ,to może i teraz sie uda

Edytowano przez robertmoczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

heh pytałem o zamienniki na allegro to chyba robex jak pamiętam coś tam miał najpierw już miał wysyłać coś tam za 85zł ale jak pdałem numery oryginału to wyszło na to że to zupełnie inny i miał jakiś za 120zł chyba jak pamiętam ostatecznie nie kupiłem ale możesz zapytać zawsze to taniej, a co z filtrami powietrza silnika, bo orginały też ponad po 200zł a zamienniki za 60zł coś mi to podejrzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertmoczko    10

Własnie zamówiłem w firmie ROBEX ten filterek Niestety aż 291 zł brutto ale lepsze to niż 380 netto w serwisie :)

Edytowano przez robertmoczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Własnie zamówiłem w firmie ROBEX ten filterek Niestety aż 291 zł brutto ale lepsze to niż 380 netto w serwisie :)

filtry silnika też zamawiałeś? zmieniałeś już w lampku filtr silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertmoczko    10

Zmienialem już filtr silnika ale tylko ten większy , bo ten w srodku był jak nowy Nie było żadnego problemu z kupieniem zamiennika Nie pamietam ile kosztował ale nie była to jakaś mega cena Pózniej napisze numer zamiennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj