Polecane posty

adikpl1    257

Koncern Same Deutz-Fahr zaprezentował niedawno nowe ciągniki z serii Agrotron 400 wyposażone w przekładnie bezstopniowe. Napędzane 4-cylindrowymi silnikami Deutz o pojemności 4 litrów i mocach 121, 130, 142 koni. Wentylator Visco jest sterowany elektronicznie i włączany tylko gdy jest to konieczne. Bezstopniowa przekładnia ZF Eccom 1.3 osiąga prędkość 40 km/h przy prędkości obrotowej silnika 1500 obr/min. Przekładnia posiada 3 tryby pracy automatyczną, tryb WOM i manualną. Dwa oddzielne układy hydrauliczne jeden do przekładni, drugi dla obwodu zewnętrznego i podnośnika. 4 prędkości WOM 540, 540E, 1000, 1000E. Kabina S-Class wyposażona jest w nowy monitor terminalu operatora

t81415_ttv400.jpg t81416_3-hohenlohe-2011-eng-2514600x400.jpg t81417_4-hohenlohe-2011-eng-2516600x400.jpg

t81418_5-hohenlohe-2011-eng-2522600x400.jpg t81419_6-hohenlohe-2011-eng-2523600x400.jpg t81420_7-hohenlohe-2011-eng-2528600x400.jpg

t81421_8-hohenlohe-2011-eng-2530600x400.jpg

 

Edytowano przez adikpl1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Czyli już luka pomiędzy Agrofarmem TTV a Agrotronem TTV juz załatana ;)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnyBrat1    0

Luka załatana, ale wolałbym żeby to było coś w 6 cylindrach o mocy około 130 km :)

Edytowano przez CzarnyBrat1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Fajny ciągniczek, ale zgodzę się z @CzarnyBrat1, że powinna być i 6 w tym zakresie mocy. Jeżeli cena będzie przyzwoita to może Korbanek Fendty będzie taniej puszczał ;p


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powinni wprowadzić małą serie 600, tak jak to zrobiono w serii M. smile.gif Generalnie robi się coraz ciekawiej. rolleyes.gif Plusem tej przekładni jest oddzielny obieg hydrauliki, więc niestety, ale JD dostanie po tyłku. biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Kiepsko że czwórki, no ale taki trend. Silniki pewnie będą jakieś nowe. Skrzynia jak w mojej TTV. Kabina jak w TTV630. Wygląd jak M400. Może jakieś małe duperele są dołożone. Chciałbym żeby wprowadzili TTV do serii Agrotron K. Taki K610 TTV był by fajny.

Widać że Deutz Fahr postawił mocno na pójście w kierunku przekładni bezstopniowych. Myślę że dobrze bo są naprawde dobre skrzynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Jestem bardzo ciekaw jak będa krztałtować się ceny :huh:

 

 

Obiło mi się o uszy, że skrzynia Vario do Fendta kosztuje ok 80tys zł., więc można się spodziewać, że o minimalnie tyle zdrożeje Deutz.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

tylko od tych 80tys należałoby odjąć cenę obecnie stosowanej skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

 

 

 

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dziś dzwoniłem do dealera daeutz-aht i za agrotrona ttv 410 czyli 121 koni popwiedział mi 268 tys - ewentualy upust. Do tego mamy amortyzowaną przednią oś kapcie 480 i 540 terminal, asm, komplet zaczepow i jeszcze kilka rzeczy któycch z pamięci nie pamietam;p Jeśli cos potrzeba to piscie;p


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napewno za 268 tysi nie będzie amortyzowanej przedniej oski w zestawie, napewno to wersja najuboższa, a więc cena nie bedzie dużo niższa niż Fendt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koralgol18    12

witam was dla porównania dodam ze mój kolega w zeszłym roku kupił john deere 6830 za 220000tysiecy netto czyli 268400 burto ale fakty są takie ze wziął go w standardzie nie miał w nim nawet tls (resorowana przednia oś)obciążników i jeszcze paru pierdoł ale fakt faktem ze to ciągnik 6 garowy i który coś potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A, nie zauważyłem że chodzi o Agrotrony ;P

 

Z Agrotronem TTV 400 jeszcze się nie spotkałem w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj