Polecane posty

lukaczmarek    277

szkoda ze nie odezwałes się wczesniej bo nie moglem znaleźć pracownika:) a swoja drogą poczytaj poradnik rolniczy lub jakąś lokalną gazete jest masa ogłoszeń tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Ile chciałbyś zarobić. Bo spanie i wyżywienie miałbyś zapewnione to sobie odlicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil91    0

Witam!!! Też jestem zainteresowany pracą w rolnictwie. Mam doświadczenie w prowadzeniu ciągników ale niestety nie posiadam prawa jazdy kat.T. Proszę o kontakt na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ja też szukam pracy. Pracowałem 2 lata w prywatnym gospodarstwie rolnym. Zajmowałem się praktycznie wszystkim od zadawania paszy i dojenia krów po prace w polu i naprawach maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

W okolicznej wsi pewien koleś potrzebował kilku ludzi do zbierania kamieni, za 7 zł/h nie było dużo chętnych. Podniósł stawkę do 10 zł/h to wszystkie podsklepowe pijaczki pobiegli czym prędzej. Mieli wówczas pieniążki na przelewy ;)


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ale wyobrażasz sobie pracowac za 9/h i miec dwóch pomocników a pracowac za 3 i miec 7/h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

Witam wszystkich

 

wiem że posiadacie duże gospodarstwa rolne i potrzebujecie pomocy kierowcy na ciągnik jak macie ich parę albo jakiegos operatora koparki itp, itd. Niestety nie posiadam prawo jazdy więc mógł bym pracować tylko w polu a nie na drogach publicznych . Mam 17 lat a od 10 lat jeżdżę ciągnikami i jestem w tym bardzo dobry i z pojęciem , mógł bym wykonywać też inne prace polowe itp.

 

mieszkam na Śląsku, szukam pracy na wakacje jeśli ktoś potrzebuję takiego człowieka jak ja do pomocy to chętnie się tym zajmę PS. wynagrodzenie mgło by być symboliczne gdy bym pracował na Ciągniku

 

Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na PM na pewno odpiszę


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol012011    1

Dare0x ,niewiem czy jakiś gospodasz weźmie cie odrazu na ciągnik i w pole.Ja też zaczełem pracować w dużym gospodarstwie w wieku 16 lat dopiero po pół roku zaczełem wykonywać poważne prace w polu ,a teraz niemam jeszcze prawka ale robię wszystko ,nawet jeżdze po ulicy i nie raz mijałem się z policją.Tak to bywa jak niema kierowcy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

zdaje sobie z tego sprawe że od razu nie będe jeździł traktorem ale jak gospodarz zobaczy co potrafię to pewnie bym śmigał

 

ale nie wiem czy znajdzie sie gdzieś taka posada .... a bardzo bym chciał


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

Do usunięcia przez moda .

Edytowano przez Dare0x

---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winson92    0

Ja też się podczepiam pod temat. Też poszukuje pracy w rolnictwie obojętnie jakie stanowisko czy to kierowca czy oborowy . Posiadam Prawo jazdy kt. B,T w tym roku jak planuje zrobić B+E, C, C+E :)

 

zainteresowani pisać PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dare0x    1

to widzę że bogaty jestes


---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja na zniwa tez biore kogos do pracy przy dmuchawie licza sabie po 20 zł od przyczepy .

ale w tym roku kupilem drugi kombajn i chcem wynajac kombajniste ktory kosil nim u poprzedniego wlasciciela . jakie sa stawki dla takiego pracownikia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Jak chcesz zarobić jedz do Anglii jak byłem na studiach pracowałem tam, potrzebują i na sprzęt wpuszczają w miarę szybko jak ktoś kumaty, jak jesteś odważny to czemu nie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

...ale jak gospodarz zobaczy co potrafię to pewnie bym śmigał

 

 

Żebyś się nie zdziwił... Dostaniesz widly i bedziesz naginał ladujac 20t makaronu dzinnie na rozrzutnik. Nie ma co sie nastawiac na luksusy bo tak zazwyczaj bywa w duzych gospodarstwach ze mlody jest od przynies, podaj pozamiataj a na maszyny sa doswiadczeni i dlugo tam pracujacy ludzie.

 

Ja mam prace jakbym chcial na zniwa 10zl/h u kumpla, na prasie prawdopodobnie lub w transporcie ale zawsze cos wypadnie ze musze u siebie robić.

 

Ten temat powinien byc chyba w innym dziale...?

Edytowano przez mtz_820

www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze więcej zarobisz i na pewno na sprzęcie lepszym.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Na temat wpuszczania młodego na sprzęt to sam się o tym przekonałem. Widzieli że mi dobrze idzie to puszczali na sprzęt. Ale tylko jak były potrzebne dwa ciągniki. A tak to widły i jazda...

W pewnym momencie nawet to tylko ja byłem od pracy w polu to do 22 nie mogłem sie wyrobic(jeszcze oczywiście trzeba było 40 krów wydoic :blink: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

hej jesli ktos jest zainteresowany to moge was polecic w jednym "gospodarstwie" <słowo gosp. niema nic wspólnego z powszechnie znanym tego słowa pojeciu> ja pracowałem rok duzy obszar pola bez budynków wiecej info pod numerem tel 500471305 to numer goscia "weterana" tej organizacji jak cos to mówcie ze macie nr. od grzeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LubieTosty
      witam mam 25lat szukam dorywczej pracy na gospodarstwie okolice Włoszczowy świętokrzyskie  posiadam prawo jazdy B, B+E, T mam duże doświadczenie prowadzeniu maszyn rolniczych prac dorywcza na codzien pracuje ale po pracy mogę przyjechać na gospodarstwo  pracuje po 8H
      proszę pisać w prywatnych wiadomościach lub na
      email Damianskoda2@gmail.com
    • Przez Shiroic
      Dzień dobry
      Jestem studentką trzeciego roku na UP w lublinie na kierunku ZiIP i byłabym bardzo wdzięczna za wypełnienie poniższej ankiety potrzebnej mi do napisania pracy inżynierskiej.
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjWknil8NkPIaEzWJBqfPwa6OYgeDiOvLFyY12w7_f0RA0sw/viewform?usp=sf_link
       
    • Przez rolnikk70
      Witam chciałbym podjąć się pracy jako traktorzysta i operator maszyn rolniczych. Posiadam prawo jazdy B, B+E, T. Uprawnienia na kombajn zbożowy i slecjalistyczy, sieczkarnie, ładowarki teleskopowe i widlaki. Doświadczenie posiadam ponieważ posiadam gospodarstwo i skończone technikum rolnicze. Chciałbym się dowiedzieć jakie są stosowane stawki godzinowe na te stanowiska. Jeśli ktoś szuka bądź zna kogoś kto potrzebuje takiego pracownika prosze pisać. Pozdrawiam :)
    • Przez MartiuszTymon
      Witam. Prasa krone Comprima. Ktos wie w czym jest problem?


    • Przez lukasz2207
      Mam problem z john deerem 1065 kombajn jest słaby brak mu mocy nierówno pracuje a po odpaleniu nawet dymka nie pusci sprawdzona została pompa paliwowa, pompka zasilająca jest nowa, pompka elektryczna działa, przewody zostały sprawdzone sa drożne, filter paliwowy jest nowy, ten zbiorniczek który odpowiada za przelew działa prawidłowo bo na przelew idzie paliwo chociaż według mnie bardzo mało tego paliwa idzie przelewem ma ktoś  jakiś pomysł jeszcze dlaczego dostaje za mało paliwa? PS wiem ze były podobne tematy ale tam nie ma odpowiedzi na mój problem 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj