Skocz do zawartości

Zdjęcie

który z nich najlepszy??

67 odpowiedzi na ten temat

#61 Share ORION1

ORION1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 02 styczeń 2008 - 22:56

który z nich najlepszy?? Ja bym wybrał Belerusa jest o ciągnik dobry ma dobry uciąg mam Pronara 82 A a jest to sp sprzęt awaryjność do bujda chyba że trafisz na trefny model ale to każda marka ma takie . A zetor jak zetor niby jest ta moc ale ma słaby uciąg

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
który z nich najlepszy?? Dzisiaj, 12:02
  •  

#62 Share MateuszP

MateuszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 16 styczeń 2008 - 10:47

który z nich najlepszy?? ja mam zetora i wcale nie ma takiego słabego uciągu ja jestem za zetorem nie na darmo jest on ciągnikiem nr. 1 w polsce a to o czymś świadczy :rolleyes:

#63 Share tomasek tomasek

tomasek
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 09 styczeń 2009 - 18:32

który z nich najlepszy?? ja bym kupił belarusa. zetor moze fajny bo ma cicha kabine ale cena ;) i co do jego nie awaryjnosci tez mam duzo zastrzezen o pozostałych sie nie bede wypowiadał bo zadnego na zywo nie widziałem i uzytkowałem a co do mf 255 to fajny i zwinny traktor i ja bym go do C360-3p porównywał bardziej niz do 360 i jak dlamnie 360-3p jest lepszym ciagnikiem od mf255.

#64 Share zetor1991

zetor1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 19 styczeń 2009 - 18:05

który z nich najlepszy?? kupuj zetora dzisiaj rozmawialem z mechanikiem powiedzial ze jezeli chce kupic ciagnik to zetora chyba ze zachodni to w gre wchodzi tylko i wylacznie fendt mowil mi ze to czy sie psuje to zalezy w 20% od firmy 79% od kierowcy a w 1% od wadliwego egzemplaza wiec ja kupuje w tym tygodniu forterre

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#65 Share zetor1991

zetor1991

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 99 postów

Napisany 19 styczeń 2009 - 18:07

który z nich najlepszy??

ja bym kupił belarusa. zetor moze fajny bo ma cicha kabine ale cena :lol: i co do jego nie awaryjnosci tez mam duzo zastrzezen o pozostałych sie nie bede wypowiadał bo zadnego na zywo nie widziałem i uzytkowałem a co do mf 255 to fajny i zwinny traktor i ja bym go do C360-3p porównywał bardziej niz do 360 i jak dlamnie 360-3p jest lepszym ciagnikiem od mf255.

ja mam 7211 c330 i c360 jedyna moja praca przy tych ciagnikach to wymiana oleju, filtrów, mycie i tankowanie ida jak igielki

#66 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 24 kwiecień 2010 - 16:39

który z nich najlepszy??

A kto tak mówi?

Świadczy to o tym że C360 ma 5KM większą moc maksymalną i nic więcej. A dlaczego nie śmiga C360 w siewniku czy opryskiwaczu? To chyba o czymś świadczy? :D

Mirasek - 5 KM więcej też o niczym nie świadczy - ja mam C 360-3p czyli z identycznym silnikiem jak MF 255 i powiem tak - MF może tylko pomarzyć, aby zrobić to co C 360-3p

#67 Share przemek1025a

przemek1025a

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:14

który z nich najlepszy?? to pochwal sie zbych co takiego robisz tym 3p czego by nie zrobił mf?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#68 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 24 kwiecień 2010 - 19:18

który z nich najlepszy?? Kolego - nie muszę się chwalić co zrobi 3p w stosunku do Mf 255, aby to zrozumieć trzeba trochę jednym popracować i drugim, a wtedy będzie wszystko jasne. MF 255 ma niesamowitą tendencję do kopania się - byle co, "grzebnie" kołami i już siedzi, a 3p spokojnie w takiej sytuacji pójdzie.

Dodaj odpowiedź