Skocz do zawartości

Zdjęcie

który z nich najlepszy??

67 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 sierpień 2007 - 13:28

który z nich najlepszy?? Ma się cos dobrego ale coś zawsze wydaje się lepsze :) , proxima bez wątpienia dobry ciągnik, ale nie ma rewersu ani szybkiego wałka, duży promień skrętu, obciążniki za dopłatą, ale najważniejsze dla mnie jest spalanie a z tym to może byc duża różnica w porównaniu do mtz w lżejszych pracach, bo na pewno pali troche więcej (każdy dieler to przyznaje) tylko ile jest to troche?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
który z nich najlepszy?? Dzisiaj, 11:44
  •  

#22 Share lukasz22

lukasz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo budownictwo stolarstwo

Napisany 14 sierpień 2007 - 14:44

który z nich najlepszy?? czesc w robocie na 5 plugi w podorywce pali mi okolo 10 l na godzine to fakt farmer ma wiecej funkcji a i w przejazdach nie jest zle z paleniem wiec sam zobacz

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 sierpień 2007 - 16:09

który z nich najlepszy?? łukasz ile Ci pali farmer jak ma lekko np. jak jeździ na pusto czy w jakimś przetrząsaczu?

#24 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 14 sierpień 2007 - 19:56

który z nich najlepszy?? A ja nie bede zakladal kolejnych nowych tamatow.
Mam pytanie dla uzytkownikow belarusa.
Jak Wam sie one spawoją? ja do tej pory myslem ze sa lepsze od pronara.
ale z pewnych ust uslyszalem takie slowa ,,w naszej gminie jest 10 belarusow w tym tylko 4 ,,jako-tako" chodza najczestsze awarie to leje sie z hydrauliki (nie sączy tak jak w pronarze) rozruszniki sie palą instalacja tez, wykonanie bardzo kiepskie"
ale nie dokonca w to uwierzylem i powtarzam ja to slyszalem od ,,kogos" wiec moze byc nieprawda!!

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#25 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 sierpień 2007 - 20:32

który z nich najlepszy?? Zeby na białorusi coś lepiej poskładali to nie wydaje mi się, kilka lat temu zażarcie przekonywał ojca dieler, że pronar dużo lepiej jest poskładany od belarusa, oczywiscie każdy życzliwie się uśmiechał po tych słowach

#26 Share krzysiu

krzysiu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 643 postów

Napisany 14 sierpień 2007 - 22:01

który z nich najlepszy?? o tej wiosce co tyle Belarusów to ktoś prawde powiedział nie dokońca bo te 4 co niby jako tako chodzą to muszą poprostu bardzo mało pracować bo jak by tylko troche popracowały to by były takie jak reszta to trzeba mieć dostęp do 200l banieczek z Hydrolem LHL 46 żeby tanio było i może na rok styknie u mie ledwie na rok i znowu druga nawet nie mówie ile awarii i jakie przecieki

#27 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 15 sierpień 2007 - 08:25

który z nich najlepszy??

o tej wiosce co tyle Belarusów to ktoś prawde powiedział nie dokońca bo te 4 co niby jako tako chodzą to muszą poprostu bardzo mało pracować bo jak by tylko troche popracowały to by były takie jak reszta to trzeba mieć dostęp do 200l banieczek z Hydrolem LHL 46 żeby tanio było i może na rok styknie u mie ledwie na rok i znowu druga nawet nie mówie ile awarii i jakie przecieki

ja wam mowie ze to tylko slayszlaem od kogos wiec moze byc klamosto (ale od tego czlowieka raczej nie) i wcale nie twierdze ze belarus to zlom, tylko czekam na opinie innych uzytkownikow :) :)

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#28 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 25 sierpień 2007 - 22:09

który z nich najlepszy?? ja wole mtz niz te inne gady co śa zesta sie chowa

#29 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 26 sierpień 2007 - 12:12

który z nich najlepszy?? Najlepszy zetor, farmtrack ,farmer, reszta poza podium. Zetor pierwszy bo odjechał konkurentom z jakością :P
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#30 Share gangster

gangster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 26 sierpień 2007 - 13:08

który z nich najlepszy?? Zetor nie ma lepszego ciągnika MTZ mialem kiedyś ciagniczek dobry nie powiem słowa na niego tylko co ma słabą pompe, silnik nie do zajechania niedawno widziałem jak jeden gostek przyprowadził na przegląd zrobiłnim 450 mtg to jak podeszłem doniego i zobaczyłem te wycieki na silniku i skrzyni to aż mnie zatkało że po 450 mtg może się tak lać z niego a reszta wymienionych ciagników u mnie odpada
Wypadek trwa sekundy, leczenie miesiące!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 26 sierpień 2007 - 13:47

który z nich najlepszy?? do lukasz22 tyle mi pali mtz w 7 plugu podorywkowym :P

#32 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 26 sierpień 2007 - 14:27

który z nich najlepszy?? Cyba te nowe mtz to jużnie to samo. Mój wuja ma takiego 12 latniego i naprawdę maszynka chodzi. Fakt miałe jedną poważną awarię- coś się stało z tylną zwolnicą. Ale poza tym to naprawdę mocny i wytrzymały ciągnik.

#33 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 19:04

który z nich najlepszy?? Ja mam farmtracka i nienarzekam, wójek ma belarusa i co raz serwis stoi na podwórku.

#34 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 19:59

który z nich najlepszy?? st220 z jakim silnikiem twój farmtrac ile mtg? ile pali w lekkiej robocie i co nim robisz?

#35 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2640 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 20:22

który z nich najlepszy?? @st220 jak mozesz to wystaw jakies fotki :P

#36 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 29 sierpień 2007 - 14:49

który z nich najlepszy??

Ja mam farmtracka i nienarzekam, wójek ma belarusa i co raz serwis stoi na podwórku.

a ile masz farmtracka a ile wójek ile masz mtg a ile wójek mi wydaje sie ze belarus jest lepszy od farmtracka
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#37 Share MarcinBelarus

MarcinBelarus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja. <br /><br />Zapraszam wszystkich uzytkowników z okolic Włocławka, torunia, Brodnicy i okolic na prv ! ;)

Napisany 21 grudzień 2007 - 16:45

który z nich najlepszy?? U mnie belarus bez większych problemów chodzi, a wszystko zależy od operatora moim zdaniem! Mój chodził codziennie, a od początku grudnia odpalany jest co 2 dzień do pracy z turem. Zero przecieków, spalanie w porównaniu do mocy to małe moim zdaniem! Każdy chwali to co ma, rozumiem. Ale nie rozumiem jak ktoś nie ma, tylko słucha ludzi którzy nie maja a wypowiadają się jakby najwięcej o tym czymś wiedzieli. Śmiech na sali.
Technika Rolnicza! (.pl)

#38 Share fokmen

fokmen

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Zainteresowania:No raczej chyba jak wiekszosc tych ktorzy sa na tej stronie:):P<br /><br />

Napisany 21 grudzień 2007 - 16:51

który z nich najlepszy?? mi sie wydaje ze z tych naj... jest proxima 8441
Moje filmiki zobaczycie na

http://pl.youtube.co...os?user=fokmen5

zapraszam do ogladania:)

#39 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 21 grudzień 2007 - 16:57

który z nich najlepszy??

a ile masz farmtracka a ile wójek ile masz mtg a ile wójek mi wydaje sie ze belarus jest lepszy od farmtracka

taa 20 lat temu każdy tak mówił o mf 255 że c360 jest o niebo lepsze bo masywniejsze bo sprawdzone bo części są itd itd, śmiali się jak ojciec kupił mf 255 że za 2 lata będzie w pokrzywach stał i co? ta sprawdzon 60tka to gówno i z tego rocznika za bezcen est teraz sprzedawana a na mf 255 trzeba 2 c360 i ludzie po kolei przesiadają się na mf 255 3512 itp, po każdych dopłatach przybywa kilka fergusonów a ja tylko pytam się dlaczego 20 lat temu nie braliście mf 255 tylko c360 c330 t25 itp. a dlatego że się bali i słuchali takich mądrych doradców że co sprawdzone to sprawdzone, no i co z tego że ponad 30 lat jest w polsce mtz i co teraz ma ktoś kupowac ciągnik technicznie sięgajacy lat 50tych? nowy to nawet foton kilka lat pochodzi, nie oszukujcie się ze te belarusy sa tak zdrowe jak stare mtz, z tych samych części obiony jest pronar i po krótkich przebiegach się wypracowuje,

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 grudzień 2007 - 17:04

który z nich najlepszy??

ta sprawdzon 60tka to gówno i z tego rocznika za bezcen est teraz sprzedawana a na mf 255 trzeba 2 c360 i ludzie po kolei przesiadają się na mf 255 3512

Fajnie że masz MF, ale takie opinie lepiej zatrzymaj dla siebie. Przyjdzie czas że nikt nie będzie chciał robić Mf 255.

Dodaj odpowiedź