karolllllll

który z nich najlepszy??

Polecane posty

Farmer też ma most Carraro.Jest to dobry ciągnik,gdyż mało pali,ma rewers(w wersji 105km nie ma :P )Zetor pali normalnie ale tylko w ciężkich pracach.Do prac lżejszych dla niego to on pije jak opentany:D Więc ja to widze tak:

1. Farmer,

2.MTZ Belarus i Farmtrac,

3.Zetor.

 

 

Pozdro FarmerF10244c1


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Co do MF 255, dziwne, bo sąsiad kilka domów dalej ma MFa i 2 lata temu dokupił starą 60tkę i jeśli chodzi o orkę, agregat to nie widzę żeby śmigał Mfem, więc to chyba o czymś świadczy no nie???? A Mf255 tylko w siewniku, opryskiwaczu widzę.... Więc chyba do ciężkiej pracy nie mów mi że ferdżi jest lepszy od c-360.........

A trzymając się tematu, to ze swojego doświadczenia powiem, że wybrałbym Proximę, albo Farmera jeśli to miał by być ciągnik do ciężkiej pracy, bo Farmtrac 80 4wd w rzeczywistości coś koło 70 koni i widzę u mnie na wiosce,że nie bardzo się nadaje do ciężkiej pracy, jakoś brak mu jadu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
Co do MF 255, dziwne, bo sąsiad kilka domów dalej ma MFa i 2 lata temu dokupił starą 60tkę i jeśli chodzi o orkę, agregat to nie widzę żeby śmigał Mfem, więc to chyba o czymś świadczy no nie???? A Mf255 tylko w siewniku, opryskiwaczu widzę.... Więc chyba do ciężkiej pracy nie mów mi że ferdżi jest lepszy od c-360.........

A kto tak mówi?

 

Świadczy to o tym że C360 ma 5KM większą moc maksymalną i nic więcej. A dlaczego nie śmiga C360 w siewniku czy opryskiwaczu? To chyba o czymś świadczy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Co do MF 255, dziwne, bo sąsiad kilka domów dalej ma MFa i 2 lata temu dokupił starą 60tkę i jeśli chodzi o orkę, agregat to nie widzę żeby śmigał Mfem, więc to chyba o czymś świadczy no nie???? A Mf255 tylko w siewniku, opryskiwaczu widzę.... Więc chyba do ciężkiej pracy nie mów mi że ferdżi jest lepszy od c-360.........

A trzymając się tematu, to ze swojego doświadczenia powiem, że wybrałbym Proximę, albo Farmera jeśli to miał by być ciągnik do ciężkiej pracy, bo Farmtrac 80 4wd w rzeczywistości coś koło 70 koni i widzę u mnie na wiosce,że nie bardzo się nadaje do ciężkiej pracy, jakoś brak mu jadu..........

Sam sobie odpowiedziałeś na temat farmtracka, porównujecie ciągnik 74 km do ciągników 82km i śmiejecie się ze słabo idzie, :angry:

porównajcie sobie proxime czy farmera do farmtracka 685dt skrzynia 40km/ha perkins serii 1100 82km rewers, wom eco540, skrzynia 24/24 cbm, doposarzyć proxime czy farmera i też wyjdzie ponad 120 tyś,

Porównujcie farmtracka 80 do proximy 7441 a nie 8441!!!!

 

Co do mf 255, cóż słyszałem o kilku takich gościach co zmienili na c360 a to dlatego że za wyciucganego mf 255 wzieli tyle chajsu że kupili jeszcze zdrową c360 i na porządny remont wystarczyło, cena za używanego mf-a o czymś świadczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Zrezygnowałem z Farmera. Miałem brac 8244, ale rozmysliłem się. Uznalem, ze nie ma sensu kupowac nowego ciągnika na kredyt, jeżeli ma się troszkę niepewną sytuację w gospodarstwie ( tzn. za mało krów ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Zrezygnowałem z Farmera. Miałem brac 8244, ale rozmysliłem się. Uznalem, ze nie ma sensu kupowac nowego ciągnika na kredyt, jeżeli ma się troszkę niepewną sytuację w gospodarstwie ( tzn. za mało krów ).

To ile masz krów tych krów? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Obecnie 14 i 7 sztuk młodzieży. Do tego 11 byków.

14 krów to nei jest mało a co za niepewna sytuacja bo nei rozumiem, certyfukatu nie masz, czy mleczarnia się wygłupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Wujek odpisal na mnie gospdarstwo i nie dawno skończyłem przerabiac swoją oborę, ale jeszcze pare drobiazgow zostalo do zrobienia zanim przeniosę krowy. A co do niepewnej sytuacji to mam 2 kredyty, które muszę spłacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ORION1    1

Ja bym wybrał Belerusa jest o ciągnik dobry ma dobry uciąg mam Pronara 82 A a jest to sp sprzęt awaryjność do bujda chyba że trafisz na trefny model ale to każda marka ma takie . A zetor jak zetor niby jest ta moc ale ma słaby uciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MateuszP    0

ja mam zetora i wcale nie ma takiego słabego uciągu ja jestem za zetorem nie na darmo jest on ciągnikiem nr. 1 w polsce a to o czymś świadczy :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

ja bym kupił belarusa. zetor moze fajny bo ma cicha kabine ale cena ;) i co do jego nie awaryjnosci tez mam duzo zastrzezen o pozostałych sie nie bede wypowiadał bo zadnego na zywo nie widziałem i uzytkowałem a co do mf 255 to fajny i zwinny traktor i ja bym go do C360-3p porównywał bardziej niz do 360 i jak dlamnie 360-3p jest lepszym ciagnikiem od mf255.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1991    3

kupuj zetora dzisiaj rozmawialem z mechanikiem powiedzial ze jezeli chce kupic ciagnik to zetora chyba ze zachodni to w gre wchodzi tylko i wylacznie fendt mowil mi ze to czy sie psuje to zalezy w 20% od firmy 79% od kierowcy a w 1% od wadliwego egzemplaza wiec ja kupuje w tym tygodniu forterre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor1991    3
ja bym kupił belarusa. zetor moze fajny bo ma cicha kabine ale cena :lol: i co do jego nie awaryjnosci tez mam duzo zastrzezen o pozostałych sie nie bede wypowiadał bo zadnego na zywo nie widziałem i uzytkowałem a co do mf 255 to fajny i zwinny traktor i ja bym go do C360-3p porównywał bardziej niz do 360 i jak dlamnie 360-3p jest lepszym ciagnikiem od mf255.

 

ja mam 7211 c330 i c360 jedyna moja praca przy tych ciagnikach to wymiana oleju, filtrów, mycie i tankowanie ida jak igielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

A kto tak mówi?

 

Świadczy to o tym że C360 ma 5KM większą moc maksymalną i nic więcej. A dlaczego nie śmiga C360 w siewniku czy opryskiwaczu? To chyba o czymś świadczy? :D

 

 

Mirasek - 5 KM więcej też o niczym nie świadczy - ja mam C 360-3p czyli z identycznym silnikiem jak MF 255 i powiem tak - MF może tylko pomarzyć, aby zrobić to co C 360-3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbych    6

Kolego - nie muszę się chwalić co zrobi 3p w stosunku do Mf 255, aby to zrozumieć trzeba trochę jednym popracować i drugim, a wtedy będzie wszystko jasne. MF 255 ma niesamowitą tendencję do kopania się - byle co, "grzebnie" kołami i już siedzi, a 3p spokojnie w takiej sytuacji pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj