Skocz do zawartości

Zdjęcie

przeróbka WOM

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share reizer

reizer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 luty 2011 - 16:59

przeróbka WOM Witam was. Tak w okolicy jesieni mam zamiar kupić belarusa 952.3 jak na mój areał to odpowiada mi, również ze względu na korzystną cenę :D jednak pewna rzecz mnie nurtuje a mianowicie w tych nowych belarusach WOM (i chyba blokada tylnego mostu) są załączane za pomocą przyciska a on podobno nie jest trwały. Dlatego mam taką prośbę czy wiecie jak można zmienić te przyciski na zwykłe wajchy??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
przeróbka WOM Dzisiaj, 11:28
  •  

#2 Share KACZOR12

KACZOR12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów

Napisany 14 luty 2011 - 17:59

przeróbka WOM Są nowe belarusy z wajchami my mamy belarusa z przyciskami już ponad 3 lata 1300 mth i zadnej awari z tymi przyciskami nie było a są bardzo wygodne w urzuću ale jak mówie można kupić bez tych guzików

#3 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 14 luty 2011 - 20:35

przeróbka WOM @reizer,troszeczkę Ciebie nie rozumiem nie posiadasz jeszcze takiego ciągnika,a już mówisz że to się psuje <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share reizer

reizer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 14 luty 2011 - 21:57

przeróbka WOM Mam starego mtz z 1991r. i jestem z niego zadowolony dlatego planuję zakup nowego. Myślę że będę go brał w fabrycznym sklepie pronaru i pytałem się właśnie o ten WOM i gościu powiedział że modele 952.3 dostają już tylko z tym guzikiem. Czy się on rzeczywiście psuje to nie miałem okazji sprawdzić ale od kilku osób słyszałem że nie jest to zbyt żywotne:( ale to może tylko plotki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Kulik

Kulik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,wymyślanie wynalazków i udoskonaleń maszyn,KPK Kumurun team

Napisany 14 luty 2011 - 22:11

przeróbka WOM 952.3 to są tylko z przyciskami, takiego nie kupisz z "wajchami"jedynie poszukaj sobie innego modelu np 892 :rolleyes: ja na razie nie mam żadnych uwag do tych przełączników są bardzo wygodne nie trzeba się mocować z wajchami ale jak wolisz ;)ale np w innych markach to tych podobnych przełączników jest jak w odrzutowcu i ludzie kupują :P

Dodaj odpowiedź