Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepszy deeler zetora w lubelskim

29 odpowiedzi na ten temat

#21 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 28 luty 2011 - 20:39

najlepszy deeler zetora w lubelskim Szyby wymieniają ;)
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
najlepszy deeler zetora w lubelskim Dzisiaj, 09:18
  •  

#22 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 17 marzec 2011 - 11:38

najlepszy deeler zetora w lubelskim Przed kupnem Zetora, odwiedziłem Fino Chełm, Roltex Krasnystaw, Arpis Tyszowce i POM Zamośc dzisiaj Agromarket Jaryszyki. Z najlepsza ofertą i zainteresowaniem podszedł do mnie szef POMu w Zamościu Pan Bylina i już mnie nie opuścił... ;) Wytargowałem z nim dobra cenę, także dobre ceny na sprzęt towarzyszący, wiec mogę go tylko pochwalic, natomiast bardzo przedmiotowo podeszli do mnie w Roltexie co mnie zraziło do tej firmy... Dobra cenę dawało tez FINO i widac było że zależało im na kliencie, ale jednak dalsza odległośc do nich przeważyła. Mogę też śmiało pochwalic pana serwisanta z POMu pana Wieśka, fajny gośc, jak jakiś problem śmiało doradzi nie robi problemów. Ps. POM to teraz Agromarket Jaryszyki.

#23 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 20 marzec 2011 - 01:04

Szyby wymieniają ;)

szyba rozleciał SIE PRZY SERWISANTACH..

#24 Share MarekDFagrofarm410

MarekDFagrofarm410

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 19:07

najlepszy deeler zetora w lubelskim A ja polecam Fino . Niedawno kupiliśmy od nich traktor i osprzęt do niego . Jak się długo będziesz targował to potrafią dużo spuścić.

#25 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 22 marzec 2011 - 19:30

Przed kupnem Zetora, odwiedziłem Fino Chełm, Roltex Krasnystaw, Arpis Tyszowce i POM Zamośc dzisiaj Agromarket Jaryszyki. Z najlepsza ofertą i zainteresowaniem podszedł do mnie szef POMu w Zamościu Pan Bylina i już mnie nie opuścił... ;) Wytargowałem z nim dobra cenę, także dobre ceny na sprzęt towarzyszący, wiec mogę go tylko pochwalic, natomiast bardzo przedmiotowo podeszli do mnie w Roltexie co mnie zraziło do tej firmy... Dobra cenę dawało tez FINO i widac było że zależało im na kliencie, ale jednak dalsza odległośc do nich przeważyła. Mogę też śmiało pochwalic pana serwisanta z POMu pana Wieśka, fajny gośc, jak jakiś problem śmiało doradzi nie robi problemów. Ps. POM to teraz Agromarket Jaryszyki.

teraz już nie jest tak tanio w zamościu, od kiedy agromarket przeją pom to ceny troszkę wyższe są, bo wcześniej byłu u nich najtaniej w lubelskim, ;)
red power

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 11 październik 2011 - 13:21

najlepszy deeler zetora w lubelskim Ja mam zamiar kupić pol-mota i kioti, a oboma tymi markami handluje roltex siedliszcze. Macie może jakieś opinie o nich, czy warto z nimi zaczynać współpracę, czy lepiej kupić te traktory u różnych dealerów?

To jest temat o Zetorze, a nie o Kioti!

Edytowany przez krolikNH, 11 październik 2011 - 18:16.

#27 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 12 październik 2011 - 20:09

najlepszy deeler zetora w lubelskim Tak samo polmota i kioti możesz kupiś w firmie Roltex Krasnystaw i bynajmniej z obsługi serwisowej bedziesz bardziej zadowolony .

Edytowany przez ziomal89, 12 październik 2011 - 20:10.

#28 Share donborys

donborys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Zainteresowania:maszyny rolnicze
    motoryzacja
    nowe technologie

Napisany 13 październik 2011 - 06:11

najlepszy deeler zetora w lubelskim Niestety jak pytałem o pol-mota w Roltex Krasnystaw to mi Pan powiedział, że tym nie handlują, może teraz coś się zmieniło bo to było ok 2 miesięcy temu. Dlatego rozważam Roltex Siedliszcze, ale będę wdzięczny za opinie bo nie znam tej firmy.

A na marginesie to mam pytanie do moderatora który edytował ostatniego posta, mam założyć nowy temat, ogólnie większość dealerów handluje kilkoma markami i to mi się wydaje, że jest temat o dealerach z lubelszczyzny a nie o ciągniku zetor czy kioti.

Edytowany przez donborys, 13 październik 2011 - 06:15.

#29 Share janjan

janjan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 27 październik 2011 - 13:56

najlepszy deeler zetora w lubelskim Z czystym sumieniem polecam Agro-market w Zamościu. Mają na prawdę dużo ciągników na placu. Zajechałem tam i znalazłem Forterę dla siebie od ręki. Dogadałem najlepszą cenę. Warto tam negocjować.
Zetor Forterra 135 16v / Zetor 8441 + Trac-Lift 220Sli :: Tractor is Zetor

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share Gago

Gago

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 27 październik 2011 - 17:29

najlepszy deeler zetora w lubelskim Dokladnie jak kolega wyżej pisze i na dodatek umieją zadbac o sprzety przed wyjazdem nowym ciągnikiem zawsze go ładnie wyczyszczą odkurzą i jeszcze raz przejrzą ogólnie ceny serwisowania u nich sa niewielkie nawet tego pogwarancyjnego.
Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow