Skocz do zawartości

Zdjęcie

najlepszy deeler zetora w lubelskim

29 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robercikj100

robercikj100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów

Napisany 14 luty 2011 - 13:43

najlepszy deeler zetora w lubelskim witam który diler w lubelskim bedzie najlepszy, u którego można kupić najtaniej proxime 95

Edytowany przez robercikj100, 14 luty 2011 - 14:25.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
najlepszy deeler zetora w lubelskim Dzisiaj, 18:25
  •  

#2 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 14 luty 2011 - 14:05

najlepszy deeler zetora w lubelskim Roltex Krasnystaw, mam kilka maszynek od nich (czytaj Brat) i serwis godny polecenia, a serwis to podstawa, ze sprzedażą to zależy ile wytargujesz ;)
PS: napisz diler albo dealer :) bo tak masz błąd

Edytowany przez Lukasz1987, 14 luty 2011 - 14:05.

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#3 Share robercikj100

robercikj100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów

Napisany 14 luty 2011 - 14:31

najlepszy deeler zetora w lubelskim serwis jak serwis i tak zapewne bedzie tylko przyjeżdzał w czasie gwarancji a póżniej to już, raczej naprawy poza serwisem.
a właśnie jak to jest jakbym na przykład kupił zetora gdzieś na drugim końcu polski bo tam bym taniej miał to serwis jak przyjeżdza na gwarancji to bieże za podróż jakąś kase??
I drugie pytanie ile można wytargować na takiej proximie której cena katalogowa wynosi131 tyś??

Lukasz1987 a jakie maszyny brał twój brat u nich? kupował jakiś traktor? targował się coś?

#4 Share Denison

Denison

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roslinna , mechanizacja rolnictwa maszyny i urządzenia do produkcji roślinnej , hodowla koni.

Napisany 14 luty 2011 - 14:36

najlepszy deeler zetora w lubelskim Polecam FINO w chełmie moi koledzy sobie chwalą.
" Zapamiętaj ... miedza to święta rzecz ... i naucz sie tego bo inaczej znów cie kosa naucze ... "

Sprzedam siano zbelowane, magazynowane pod dachem. TANIO!!! Wiecej informacji udzielę przez prywatne wiadomosci.

#5 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 14 luty 2011 - 15:22

najlepszy deeler zetora w lubelskim Ja polecam Vinetę (Biała Podlaska). Mam od nich Forterrę i pługi a @Lukasz5714 to chyba 90% parku maszynowego :lol:

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#6 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 14 luty 2011 - 15:32

najlepszy deeler zetora w lubelskim Moi znajomi kupowali Zetory i D-F
Komoń Janina, Leszek. Sprzedaż maszyn rolniczych
21-302
Turów,
235
woj. Lubelskie, pow. Radzyński, gm. Kąkolewnica
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#7 Share tiger3952

tiger3952

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 201 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja

Napisany 14 luty 2011 - 16:20

najlepszy deeler zetora w lubelskim Ja polecam Fino Chełm. Dobra obsługa i idzie dużo utargować. Moim zdaniem solidna firma.

#8 Share Lukasz1987

Lukasz1987

Scania king of the road

• Members
  • PipPipPip
  • 1915 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, militaria, off-road

Napisany 14 luty 2011 - 16:42

a właśnie jak to jest jakbym na przykład kupił zetora gdzieś na drugim końcu polski bo tam bym taniej miał to serwis jak przyjeżdza na gwarancji to bieże za podróż jakąś kase??

liczą jakieś 1,8-2 zł za km
nie kupowaliśmy głębosz i siewnik to tak około 5% z ceny zeszli
ile utargujesz sam to nie wiem
Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

#9 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 14 luty 2011 - 18:00

najlepszy deeler zetora w lubelskim To ja tez polecę Fino Chełm... może za ten wpis większy rabat dostanę ;) Mi się z nimi zawsze dobrze układało

#10 Share krzysiekfarmer5

krzysiekfarmer5

Rolnik

• V.I.P.
  • rank
  • 1126 postów

Napisany 14 luty 2011 - 18:04

najlepszy deeler zetora w lubelskim Fino Chełm, Roltex Krasnystaw także Agroma Lublin sprzedaje Zetora, Agromarket Jaryszki w Zamościu 5 dilerów jest kilku kwestia wyrwania jak najlepszej ceny ;)

Edytowany przez krzysiekfarmer5, 16 luty 2011 - 20:52.

red power

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share ksys

ksys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 479 postów

Napisany 14 luty 2011 - 19:57

najlepszy deeler zetora w lubelskim Cena praktycznie będzie ta sama (różnica najwyżej 1000zł).Jedyne co możesz wynegocjować więcej to np.gratisowy przegląd.Ja polecam Roltex Krasnystaw.Panowie,którzy przyjeżdżają na przegląd znają się na rzeczy i coś doradzą.

#12 Share szulc

szulc

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 14 luty 2011 - 20:22

najlepszy deeler zetora w lubelskim Ja kupowałem Proxime w Roltexie polecam za szybki i fachowy serwis. Cena będzie podobna pojedz do kilku dealerow i zobaczysz co ci zaproponują.

#13 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 15 luty 2011 - 17:08

najlepszy deeler zetora w lubelskim ja osobiście polecam fino chełm sam tam brałem proxime 95.

wczoraj byłem to nawet proxima 95 stała na placu.

#14 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 15 luty 2011 - 17:18

najlepszy deeler zetora w lubelskim w fino i z roltex krasnystaw, pewnie to samo wytargujesz, ale za serwis bardziej chwalił bym roltex, w fino masz 12% upustu od ceny producenta i tyle, na sklepie jakieś 3% na materiałach exploatacyjnych

Edytowany przez Ferdek07, 15 luty 2011 - 17:20.

#15 Share robercikj100

robercikj100

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 330 postów

Napisany 15 luty 2011 - 20:57

ja osobiście polecam fino chełm sam tam brałem proxime 95.

wczoraj byłem to nawet proxima 95 stała na placu.

Dawno kupowałeś tą proxime? ile za nią dałeś? z jakim wyposażeniem? Jak się sprawuje?

Ferdek07 12 % upustu na zakup ciągnika ??? aż tyle dało by się u nich utargować???

Edytowany przez robercikj100, 15 luty 2011 - 21:41.

#16 Share ENDURAK91

ENDURAK91

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 494 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, technika rolnicza, motocykle, motoryzacja,

Napisany 18 luty 2011 - 11:29

najlepszy deeler zetora w lubelskim ja swoją proxime plus kupowałem w 2008 roku tak więc ma przepracowane 3 sezony i ma ok. 850 mtg i nic się z nią nie działo tylko wymienione zostały siłowniki od tylnej szyby i czujnik układu kierowniczego.

zapłaciłem za nią ok. 135 tys. z wyposażeniem : kilma, fotel grammera, siedzenie pasażera, regulowana kierownica, dodatkowe oświetlenie z przodu i tyłu, obciążniki przód 250kg i tył 150kg, zewnetrzne sterowanie podnośnikiem, radio CD i to chyba tyle

#17 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 19 luty 2011 - 01:00

Dawno kupowałeś tą proxime? ile za nią dałeś? z jakim wyposażeniem? Jak się sprawuje?

Ferdek07 12 % upustu na zakup ciągnika ??? aż tyle dało by się u nich utargować???

Co urwiesz to Twoje, na maszyny to jest max upust i tyle wytargowałem to i na ciągniki pewnie też ;)

#18 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 28 luty 2011 - 19:01

najlepszy deeler zetora w lubelskim ja osobiście polecam Roltex Krasnystaw ponieważ:
ceny można ładnie negocjować,
konkurencyjne ceny części zamiennych i materiałów exploatacyjnych" np. aral 10w30-15pln
szybka reakcja serwisowa, nawet jak coś sam zepsujesz to zwykle na gwarancji naprawiają za free,
szybko i tanio robią przeglądy(najbardziej mi się podobało jak przyjechali ten z młody bródką i ten nieduży siwy zilonym berlingo,jeden rozkręca lewą strone drugi prawą rach ciach rozebrane rach ciach poskładane zawory wyregulowane i wszystko chodzi jak w zegarku potem szybciutko wymiana oliwki filterków przesmarowanie a nawet filtr opwietrza oczyścili;) od kąd pamiętam zawsze do nas przyjeżdzali i zawsze byliśmy zadowoleni
mam proxime 6441 3150mth i chodzi jak w zegarku. nawet jak szyba strzeliła na gwarancji to wymienili gratis przy przeglądzie
traktorek sprzedawał pan Adam Szuba i jestem zadowolony z ceny i nie tylko
kierownik serwisu też jest spoko: da się dogadać z nim w sprawie dojazdu tzn że jak jadą w kilka miejsc jednego dnia i mają podrodze to za dojazd o wiele mniej się płaci a żeby było śmieszniej to nawet podałem wymiary przewodów hydraulicznych to pozakówali w dobrej cenie i podrodze jak do kogoś na przegląd jechali to podrzucili
wszystko co kupowałem ja albo rodzice jest z roltexu a dzięki temu mam rabaciki na serwisie w sklepie warsztacie samochodowym nawozach a nawet maszynach;) i taka firma mi się podoba :D

#19 Share Kali

Kali

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 28 luty 2011 - 20:11

najlepszy deeler zetora w lubelskim Szybę wymienili na gwarancji? Bardzo ciekawe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share ziomal89

ziomal89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 199 postów

Napisany 28 luty 2011 - 20:31

Szybę wymienili na gwarancji? Bardzo ciekawe.

tak a to dlategoże ciągnik był na gwarancji a pękające szyby w zetorze to standard