Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usczelniacze na zaworach 385

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisany 13 luty 2011 - 11:41

Usczelniacze na zaworach 385 czy w c 385 na zaworach tulejkach zaworów ssacych powinny znajdowac sie uszczelniacze?? oddałem głowice do regeneracji i po złozeniu silnika i uruchomieniu rozwaliło wszystkie uszczelniacze , powodem było chyba to ze w c385 są inne talerzyki (całosciowe) niz np w 912( składane) i te sa krótsze a tamte dobijaja do uszczelniaczy :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Usczelniacze na zaworach 385 Dzisiaj, 23:15
  •  

#2 Share misio2614

misio2614

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 13 luty 2011 - 11:48

Usczelniacze na zaworach 385 Jeżeli źle mówię to mnie poprawcie ale chyba były dwa rodzaje głowic z uszczelniaczami i bez.

Edytowany przez misio2614, 13 luty 2011 - 11:48.

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 8221 postów

Napisany 13 luty 2011 - 11:49

Usczelniacze na zaworach 385 W oryginale 385 nie miała uszczelniaczy. Być może jest tak jak piszesz.

#4 Share Grabcio

Grabcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 13 luty 2011 - 12:22

Usczelniacze na zaworach 385 W moim C-385A Turbo w głowicy nie ma żadnych uszczelniaczy.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share dzarjan8111

dzarjan8111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 268 postów

Napisany 16 luty 2011 - 20:18

Usczelniacze na zaworach 385 Załozyłem je drugi raz tym razem z nowymi talerzykami i obsadkami zatrzasków , odpaliłem i ......... uszczelniacze znów sie posypały :/ i nie wiem juz co teraz, czy założyc bez nich ? dodam ze zawory i prowadnice sa nowego typu od turbo

#6 Share wojteczek11

wojteczek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 06 kwiecień 2011 - 16:28

Usczelniacze na zaworach 385 koledzy mam taki problem z ursusem C-385 mianowicie beże troche oleju , i czasem jak pochodzi na wolnych obrotach to po przygazowaniu strasznie zakopci, głowica była robiona już kilka lat temu ,a tłoki i tuleje w tamtym roku i ich po wymianie było tak samo jak przed czyli czasami lubi sobie trochu zakopcić, czy to może być wina głowicy?? olej może dostawać sie przez zawory do komory spalania??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share artichoke

artichoke

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 kwiecień 2011 - 13:36

Usczelniacze na zaworach 385 Teoretycznie jest taka możliwość dotania sie oleju do komory spalania wlaśnie przez zawór ssący. tylko ze to musiały by być bardzo wyrobione prowadnice zaworów. efekt moze zwiekszac zapchany filtr powietrza. wówczas robi sie duze podcisnienie w kolektorze ssącym i może zasysać odrobine oleju z klawiatury. proponowałbym sprawdzić filtr powietrza a nastepnie szukac przyczyny w głowicy bądź w pierścieniach. jesli sie myle niech ktos mnie poprawi. pozdrawiam

Edytowany przez milanreal1, 09 kwiecień 2011 - 21:03.
cytowanie poprzedniego posta