Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer vs Farmtrac

51 odpowiedzi na ten temat

#21 Share tobi

tobi

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 28 wrzesień 2009 - 00:34

Farmer vs Farmtrac Witam sam się zastanawiam co kupić wiec rozmawiałem z ludźmi którzy nabyli już sprzęt, rozmawiałem się z dwoma właścicielami ciągników farmtrac 80 4 wd i jak na razie właściciele nie narzekali jeden w ciągu 2 lat zrobił jakiś 2000 Mth i żydach awarii nie było co do farmera nie mam przekonania to taki MTZ z lepsza skrzynią biegów tylko zapomnieli żeby poprawić sprzęgło znajomy kupił do firmy żeby przyczepy po placu ciągać no i nie wytrzymało sprzęgło co zaowocowało tym ze w polu syn rozwalił jeszcze skrzynie biegów i serwis zabrał ciągnik na lawecie. Moja rada dobrać kilka fajnych rzeczy do farmtraca takich jak haki obciążniki poszerzane opony to w sumie wyjdzie jakieś 106 tyś zł i w pole a jak kasy więcej na zakup to z zetorem proximom plus 85 sobie porównać tylko ze spalanie wyższe ale farmer tez oszczędny nie będzie a jeżeli o to chodzi to morał prosty jak nie farmtrac to wyjdzie ze farmer a jak na farmera chcesz kasę wydać to kup zetora .

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer vs Farmtrac Dzisiaj, 22:26
  •  

#22 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 28 wrzesień 2009 - 07:02

Farmer vs Farmtrac dlaczego Farmer nie będzie oszczędny???

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 wrzesień 2009 - 09:32

Farmer vs Farmtrac Może paliwożerny nie jest ale napewno silnik perkinsa w farmtracku spali mniej od tego mtz, założyłem ten temat dawno dawno temu i teraz to napewno zdecydował bym się na farmtracka ale tylko na model 685dt bo szybka skrzynia, bo nowsza kabina i deska rozdzielcza ale i nowa niższa cena niż za poprzedni model :)

#24 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 28 wrzesień 2009 - 13:15

Farmer vs Farmtrac Co do farmera to kupa śmiechu, na Agro Show odpalili jakiegoś 1xx km. to głos podobny do władka :) I jeszcze jakby silnik troche nierówno chodził

#25 Share farmtrac804WD

farmtrac804WD

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 19:30

Farmer vs Farmtrac mam farmtrac'a 80 4 WD 74 KM ma ponad 100 mth i nie miał najmiejszej awarji, zaletą jest to że bardo mało pali. sąsiad ma farmera (silnik JD) i bardzo dużo pali

#26 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 29 wrzesień 2009 - 19:35

Farmer vs Farmtrac 100 mth to żaden przebieg, podziel się z nami opinią o farmtracu jak przepracuje powiedzmy te 2000 czy więcej mth

#27 Share kluch369

kluch369

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 14:14

Farmer vs Farmtrac Użytkownik @Szymon1804 ma FT 80 4wd bodajże od 2006r. Może nie ma przebiegu ponad 2000mtg, ale ma coś ~1400mtg (nie wiem dokładnie) ciągnik nie miał prócz urwanego tłumika i haku. Ogólnie to jest zadowolony z zakupu.

#28 Share qazi

qazi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4544 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 15:20

Farmer vs Farmtrac wujek tez ma Farmtraca 80 4wd z 2006 roku i ma coś ok 1500mth z usterek to 2 razy elektryczna pompka paliwowa się spaliła i rozdzielacz od podnośnika się zaciął tak że nie opadał podnośnik to takie z "poważniejszych "usterek o których wiem bo sami to naprawialiśmy więc jak za taką kasę to nie jest źle
a mój poprzedni post miał na celu zwrócenie uwagi na to że nie można zbytnio się wypowiadać o ciągniku po przepracowaniu tych 100mth

#29 Share szymon1804

szymon1804

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 30 wrzesień 2009 - 18:54

Farmer vs Farmtrac Mój FT ma w tej chwili ponad 1700 Mth i jest wszystko w porządku.Oprócz tych drobnych usterek,które wymienił @Kluch 369 żadnych awarii nie było i oby tak dalej.

#30 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 25 październik 2009 - 11:25

Farmer vs Farmtrac Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i myślę, że przykre jest to, że najwięcej do powiedzenia na temat Farmera mają Ci którzy nigdy z nim nie mieli do czynienia (coś gdzieś słyszeli). Pozdrawiam - użytkownik Farmera.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 25 październik 2009 - 11:35

Farmer vs Farmtrac Zbych to jest niestety norma poczytaj sobie wypowiedzi o mtz i zetorach i wszedzie tak samo wypowiadaja sie inny a nie uzytkownicy. Mi osobiscie farmtracki sie podobajaale nie mialem z nimi do czynienia wogóle,

#32 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 październik 2009 - 11:48

Farmer vs Farmtrac Hmm-innymi słowy jeżeli ktoś czegoś nie posiada to nie powinien pod żadnym pozorem wyciągać jakichkolwiek wniosków z powodu np.cotygodniowego przyjazdu serwisu do ciągnika kolegi a przyjazdy owe złożyć na karb zażyłych stosunków owego kolegi z serwisem Dodany obrazek -dobre sobie.Jeżeli w Farmerze znajomego wypada śruba spustowa oleju silnikowego i sam w ręce trzymam tą śrubę-owiniętą pakułami !-to też nie powinienem wyciągać pochopnych wniosków o jakości montażu tych ciągników w Sokółce.Jeżeli do innego znajomego 7 ! razy przyjeżdża serwis (tak to nieszczęsne sprzęgło)-to też powinienem przejść nad tym do porządku dziennego ?

#33 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 25 październik 2009 - 12:36

Farmer vs Farmtrac ale może to skrajny przypadek, może 95 % sprawuje się bardzo dobrze? Jeśli jednemu z użytkowników JD na forum zepsuła się bezstopniowa skrzynia biegów to znak że wszystkie JD są do d...? Znajomemu w MF 54** odkręciła się pompa wtryskowa, ale w 6 innych które znam nie...
Kolega Jaro chyba lubi popadać w skrajności z tym Farmerem ;)

#34 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów
  • Zainteresowania:Pszczelarstwo, maszyny rolnicze, budowlane, drogowe... i po prostu wieś... ;-)

Napisany 25 październik 2009 - 12:42

Farmer vs Farmtrac Jaro - nie napisałem ani słowa, że nie powinieneś się wypowiadać - mów do woli. Napisałem jedynie, że jest to przykre. Muszę również powiedzieć, że pamiętam naszą wymianę pogladów na temat Farmerów bodajże od 2006 roku - a Ty wciąż się opierasz na dwóch, czy trzech tych samych pechowych przypadkach - jednych z pierwszych wypuszczonych egzemlarzach Farmera. Jak wiesz posiadam Farmera - ma teraz w sumie niewiele bo dopierao ponad 600 mth i sprzęt naprawdę jest w porządku. Miałem kilka drobnych na początku awarii, ale to w każdej marce się zdarza. Drobne awarie wyszły na początku, a teraz ciągniczek odpukać brayka, aż miło. Pozdr

#35 Share drzewis98

drzewis98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 421 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 25 październik 2009 - 13:09

Farmer vs Farmtrac farmtrac nie pełne dwa lata 1300mtg bez szwanku i sądze że jak kto dba tak ma,

#36 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 25 październik 2009 - 13:18

Farmer vs Farmtrac Nie opieram się li tylko na dwóch czy trzech przypadkach !-te dwa czy też trzy przypadki znam z autopsji a przypadków z Farmerem znam więcej tyle że już z ustnej relacji-a osoby od których to usłyszałem nie należą do osób obdarzonych wybujałą fantazją w kierunku oczerniania marki "Farmer" Dodany obrazek -krócej-jeżeli mówi ci coś takiego dwóch sprzedawców Farmera-to co mam powiedzieć ?-zależałoby im na konfabulacji ?-wątpię.

#37 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:24

Farmer vs Farmtrac Może awaryjność Farmerów uzależniona jest od regionu, powiatu, gminy, lub czegoś innego... ;)

#38 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 26 październik 2009 - 20:43

Farmer vs Farmtrac Zbychu-jakby Ci tu powiedzieć-ciężko oczywiście będzie mi udowodnić że nie pałam jakąś tam niechęcią do ciągników marki Farmer-posty wskazywałyby na coś zupełnie odwrotnego Dodany obrazek -ale zaręczam że w ŻADNYM moim poście na tym forum nie znajdziesz ani grama czegoś co rozmijałoby się z prawdą-podobnie jest z Farmerem-gdyby te zdarzenia o których pisałem nie zaszły to nie pisałbym o nich i tyle...

#39 Share zbych

zbych

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 449 postów

Napisany 26 październik 2009 - 21:27

Farmer vs Farmtrac Czas pokaże jak to będzie z tymi ciągnikami - tak podsumowując ja narazie nie narzekam i nie żałuję, że go mam. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że to nie jest JD, ale każdy wybiera coś odpowiedniego do zawartości swojej kieszeni. Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Jaro1234

Jaro1234

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 28 październik 2009 - 12:12

Farmer vs Farmtrac Witam... Użytkownicy Farmatraców i Farmerów jaki ciągnik byście polecili??? Mam Chęć na Farmera ale nie jestem pewien czy jest to dobry wybór... Doradźcie:) Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź