Skocz do zawartości

Zdjęcie

Farmer vs Farmtrac

51 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 19:59

Farmer vs Farmtrac Farmer (silnik mtz 82km) czy Farmtrac 675? Cena podobna, podwozie carraro perkins kontra mtz ( oba oszczędne) tylko kto to lepiej poskładał to do kupy? Podobno farmtracki praktycznie bezawaryjne ale farmer to zawsze troche więcej ciągnika, który bardziej komfortowy? co byście wybrali i dlaczego?

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Farmer vs Farmtrac Dzisiaj, 14:36
  •  

#2 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 21:03

Farmer vs Farmtrac Z tego co zauważyłem oba są awaryjne tzn. mogę się wypowiedzieć o dwóch znanych mi osobiście Farmerach (w jednym w ciągu roku 5 razy laweta,w drugim 2 razy nie licząc pierdół typu niedziałający przedni most,problemy z hydrauliką) i o jednym Farmtracu (1 raz laweta ,raz 1,5 miesięczny postój,raz wyrwany podnośnik-nie z winy użytkownika)-ale nie chciałbym generalizować-i powiem-oba są dobre :)-dla ludzi ,którzy lubią dłubać przy ciągnikach :)-ja już gdzieś o tym pisałem-ludzie piszą-ciągnik jest super tylko trochę hydraulika cieknie-ale to nic-no i napęd nie zawsze załącza-ale kto by tam się szczegółami przejmował :)-otóż ja wychodzę z założenia -albo coś jest dobre albo do d...

#3 Share LowRider

LowRider

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 989 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 21:19

Farmer vs Farmtrac

Z tego co zauważyłem oba są awaryjne tzn. mogę się wypowiedzieć o dwóch znanych mi osobiście Farmerach (w jednym w ciągu roku 5 razy laweta,w drugim 2 razy nie licząc pierdół typu niedziałający przedni most,problemy z hydrauliką) i o jednym Farmtracu (1 raz laweta ,raz 1,5 miesięczny postój,raz wyrwany podnośnik-nie z winy użytkownika)-ale nie chciałbym generalizować-i powiem-oba są dobre :)-dla ludzi ,którzy lubią dłubać przy ciągnikach :)-ja już gdzieś o tym pisałem-ludzie piszą-ciągnik jest super tylko trochę hydraulika cieknie-ale to nic-no i napęd nie zawsze załącza-ale kto by tam się szczegółami przejmował :)-otóż ja wychodzę z założenia -albo coś jest dobre albo do d...

to ogólnie rzecz biorąc oba są godne polecenia :)

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 sierpień 2007 - 00:29

Farmer vs Farmtrac To co może lepiej proxime co nie ważne czy 6441 (61km) czy 8441 (82km) pali 6 l na w najlżejszych pracach?

#5 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 12 sierpień 2007 - 08:56

Farmer vs Farmtrac według mnie nie ma porównania między farmerem a farmtraciem farmer jest lepszy
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#6 Share Arni

Arni

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1234 postów

Napisany 12 sierpień 2007 - 09:04

Farmer vs Farmtrac W sęsiedniej wiosce mają farmtracka i po paru miesiącach poszła hydraulikai dlatego wybieram farmera :)
17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

#7 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2647 postów

Napisany 12 sierpień 2007 - 09:34

Farmer vs Farmtrac Ja postawie na Farmtracka :)

#8 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 sierpień 2007 - 09:39

Farmer vs Farmtrac Ok, farmer, ale łamie się na pół w turze linka od sprzęgła się rwie a z chydrauliką też tam różnie bywa, a ma ktoś porównanie komfortu który cichszy i wygodniejszy?

#9 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 13 sierpień 2007 - 09:45

Farmer vs Farmtrac Pare domów wyżej kolesiowi co wozi słupy energetyczne farmtrac'iem po 60mtg poszła pompa oliwy, teraz z tego co wiem raz nie mógł podnieść przyczepy z ziemią, widziałem jak wracał do domu z nią i potem jechał mf255 i podniósł.. a Farmtrac ma może 100mth teraz(tegoroczny zakup)
Nie wiem jak inne marki ale farmtrac jak dla mnie troche kiepski..

#10 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 14 sierpień 2007 - 12:13

Farmer vs Farmtrac Ma ktoś farmtraca z JD czy tam chydraulika nie jest przypadkiem troche inna, no i może masywniejsza obudowa sprzęgła, bo najbardziej boje się w tym farmerze tego że za 5 lat złamie mi się na pół na jakiejś bruździe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share lukasz22

lukasz22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo budownictwo stolarstwo

Napisany 14 sierpień 2007 - 13:05

Farmer vs Farmtrac czesc ja mam farmera caly czas pracuje kupilem go nie dawno ale narazie chodzi slicznie i co nie podczepie to idzie zrobilem po zniwach juz ponad 30 ha zostalo jeszcze z 10 ha i u wuja okolo 25 ha zobaczymy co bedzie z tym przednim mostem to prawda tez nie chcial mi sie wlaczyc ale jakos sobie poradzilem i zaczyna mi troszke kapac ale dzwonilem do serwisu maja przyjechac i zrobic ja polecal bym zetorka podobne pieniadze a dobra maszyna pozdro

#12 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 sierpień 2007 - 19:37

Farmer vs Farmtrac Zna ktoś oferte kredytową farmtraca, (na ile procent przy kredycie na 5 lat?)

#13 Share tompil

tompil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 960 postów

Napisany 22 sierpień 2007 - 14:02

Farmer vs Farmtrac Moim zdaniem farmatrac to dużo lepszy wybór od farmera. Nie mam przekonania co do silników MMZ, a perkinsy są całkiem dobre. Sam zastanawiam się nad zakupem farmatraca, albo samika.

#14 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 sierpień 2007 - 21:31

Farmer vs Farmtrac Mi sie wydaje ze silnik d-243 to najmocniejszy punkt farmera.

#15 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 22 sierpień 2007 - 21:41

Farmer vs Farmtrac Dzisiaj byłem u dealer'a Farmtrac'a i Farmera i widziałem oby dwa ciągniki...
Jak do ciężej roboty to lepszy Farmer (mocniejszy, masywniejszy)

A wogule to co to za porównanie- ciągnik o mocy 74KM i 82KM...
Jak już to zamiast 675 to bardziej porównywalny do Farmera byłby Farmtrac 685...

#16 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 27 sierpień 2007 - 19:38

Farmer vs Farmtrac Porównanuje farmtraca 675 do farmera z silnikiem mtz bo cena jest ta sama, a chciałem się dowiedziec który mniej się psuje, ale moge wywnioskowac że lepszą inwestycją będzie farmer, chociaż jak miał bym wybierac pomiędzy farmtrackiem 685 a farmerem z jd to wybrał bym na pewno farmtraca, ale za ponad 120 tyś była by też forterra więc niewiadomo

#17 Share artur21

artur21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 193 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 10:59

Farmer vs Farmtrac właśnie był u mnie znajomy który posiada farmera 82 Km, przyjechał i pożyczył ode mnie myjki która chce umyć silnik w farmerze
miał moim zdaniem bardzo poważną awarię

poszła mu uszczelka w pompie wspomagania, tym samym przestało działać wspomaganie i z powodu braku uszczelki olej ze skrzyni zaczęło pompować do silnika

powiedział ze z silnika spuścił 30 litrów oleju to na pewno nie wyszło dobrze farmerowi na zdrowie

koszty to pompa za 120 zl plus nowy olej do skrzyni i do silnika

na jakość składanych i produkowanych w Polsce farmerów musimy jeszcze poczekać

#18 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 11:27

Farmer vs Farmtrac To co proximy dużo lepiej poskładane?

#19 Share st220

st220

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1028 postów

Napisany 28 sierpień 2007 - 18:56

Farmer vs Farmtrac Ja posiadam Farmtracka 685 DT o mocy 82 KM przepracował już 170 mtg i na razie tylko 2 bezpieczniki wymieniłem,na razie jestem z niego zadowolony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 12 grudzień 2007 - 13:23

Farmer vs Farmtrac Nikt więcej nie ma farmera albo farmtracka?

Dodaj odpowiedź